Forum Polityka, aktualnościKraj

Kradli metalowe elementy z torowiska. Mogli doprowadzić do katastrofy

Kradli metalowe elementy z torowiska. Mogli doprowadzić do katastrofy

Wyświetlaj:
Lysy 25 / 77.253.144.* / 2013-08-04 17:15
Gdyby kradli całe pociągi i stacje to teraz dostaliby wielomilionowe premie a nawet ktoś ważny z zagranicy poklepalby ich po plecach.
Wapniak / 2013-08-04 12:36 / Tysiącznik na forum
Hmm...na pewno robili to z dobrobytu... a na "tacę" trzeba dać!
tesa1959 / 2013-08-04 18:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Hmm...na pewno robili to z dobrobytu... a na "tacę" trzeba dać!

Pewnie to wina "tacy", że ludzie kradną . I w ogóle wszelkiego rodzaju przestępstwa są z powodu wiary, bo przecież Bóg jest miłosierny i .... hulaj dusza.
Wapniak, pomimo całej Twojej awersji do Kościoła, tak "inteligentnej" wypowiedzi nie spodziewałam się po Tobie. Wyżej ją u Ciebie ceniłam.
Wapniak / 2013-08-04 20:07 / Tysiącznik na forum
tesa 1959 - Ludzie inteligentni wiedzą, że "Taca" w tym wypadku to metafora w całkiem ogólnym pojęciu, czego co poniektórzy, fanatycy K.K. nie chcą przyjąć do wiadomośći. Uderz w stół...
Traktując kościół literalnie jako środowisko ludzi, awersję można mieć jak już, tylko do ludzi nachalnie głoszących i manifestujących nawet tu na tym forum, swoją wiarę. Co oczywiście nic wspólnego z nią tak naprawdę nie ma!
tesa1959 / 2013-08-04 22:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dobrze wiem, co oznacza "taca" w tym wypadku i nie musisz mi tego tłumaczyć.
Traktując kościół literalnie jako środowisko ludzi, awersję można mieć jak już, tylko do ludzi nachalnie głoszących i manifestujących nawet tu na tym forum, swoją wiarę. Co oczywiście nic wspólnego z nią tak naprawdę nie ma!

I w dodatku jesteś psychologiem na na odległość twierdząc, że mówisz o manifestowaniu wiary, której tak naprawdę nie mam. Dziękuję za diagnozę. Może pokusisz się o bycie moim terapeutą?
brak wprawy w zarządzaniu / 159.205.139.* / 2013-08-04 12:24
Niewolnika należy pouczać a karać dopiero,gdy po szkoleniu nieposłuszny.
tesa1959 / 2013-08-04 18:05 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak. Dorośli ludzie nie mają wyobraźni :/

Najnowsze wpisy