Forum Polityka, aktualnościKraj

Kraków popiera protestujących na Ukrainie

Kraków popiera protestujących na Ukrainie

Money.pl / 2014-01-29 18:54
Komentarze do wiadomości: Kraków popiera protestujących na Ukrainie.
Wyświetlaj:
Wapniak.. / 89.229.142.* / 2014-01-31 10:25
Jednak polska głupota nie ma granic....
motorek ma kaczorek / 2014-01-29 22:22
Odrobina znajomości historii by się przydała bo widać o UPA coś słyszałeś i tylko coś . zanim się coś napisze lepiej się zastanowić . Chlasnąłeś bo chlasnąłeś i [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
############### / 83.19.187.* / 2014-01-30 09:39
Widzisz "motorku..."O UPA chyba wiem trochę więcej od Ciebie i to nie tylko z literatury ale również ze wspomnień moich bliskich,którzy pochodzą z Wołynia.Tylko jednej nocy w bestialski sposób zamordowano 23 osoby z mojej rodziny. I chyba to upoważnia mnie do zajęcia takiego a nie innego stanowiska.Ponadto uważnie śledzę wydarzenia w Kijowie i widzę trochę więcej niż pokazuje i pisze money.pl.W nosie mam stanowisko naszych "wybrańców narodu",którzy nie potrafią upomnieć się o prawdę historyczną tylko patrzą na swój interes i głośno krzyczą o demokracji dla Ukrainy,aby zdobyć głosy Tobie podobnych.Wybory blisko. A z Twojego komentarza widzę,że w porównaniu z Tobą z historii jestem orłem.Zanim wyzwiesz kogoś od chamów i głupków zastanów się.Pozdrawiam inteligenta.
############### / 83.19.187.* / 2014-01-29 19:53
"Przynieśli ze sobą flagi polskie i ukraińskie". UNA-UNSO też? Ukraińcom nie dziwię się ale czy ci młodzi,"szlachetni" Polacy wiedzą kogo popierają? Czy wiedzą,że te zamieszki wywołane są przez potomków i wyznawców UPA? Widzieli jakimi flagami był okryty ten biedny "zamordowany" białoruski nacjonalista? Czasami warto sięgnąć trochę do tak niedalekiej przeszłości,aby później nie żałować.Odrobina rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Oby ten gest solidarności nie odbił nam się czkawką.

Najnowsze wpisy