Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny coraz popularniejszy

Kredyt hipoteczny coraz popularniejszy

Mirek K. / .* / 2003-08-22 06:32
Komentarze do wiadomości: Kredyt hipoteczny coraz popularniejszy.
Wyświetlaj:
Michał / .* / 2003-08-31 13:31
Pisze Pani o tym,że załatwia Pani dwa miesiące pożyczkę,że ktoś w tym banku jest na urlopie,że nie ma do nich faxów i telefonów itd.....W życiu nie starałbym się u nich o pożyczkę.Napewno tak spożądzą umowę,że Będzie miała Pani jeszcze problemy.Poprostu ignorują klienta.Trzeba uważać a szczególnie w naszym kochanym,skorumpowanym Kraju.Wolałbym się męczyć z teściową w jednym mieszkaniu niż później żałować całe życie.
kredytobiorca / .* / 2003-08-26 08:32
rzeczywiście - kredyt hipoteczny jest popularny, bo przecież mało kto ma gotówkę na kupno mieszkania czy wybudowanie domu. Ale wcale nie jest prosto go otrzymać - wiem z autopsji. Historia mojego kredytu trwa już 2 m-ce i jeszcze nie mam podpisanej umowy. Były urlopy, ktoś zawalił jakiś termin i bank zamiast rozpatrzeć mój wniosek w 6 dni robił to 2 miesiące. Co ciekawe ten bank jest tak dziwnym tworem, że nie mozna tam z nikim porozmawiać (nie ma do nich telefonów i faksów - a właściwie są ale klienci nie mają do nich dostępu). Po ciężkich 2 miesiącach dostałam telefon, że mogę podpisać umowę o kredyt, ale bank nie gwarantuje żadnych terminów wypłaty gotówki - no i co mam zrobić - podpisać? Wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny życzę aby uzbroili się w cierpliwość.
Mirek K. / .* / 2003-08-22 06:32
Zawsze musisz oddać więcej niż pożyczyłeś i wiesz co może się zdarzyć przez 20 lub 30 lat. A gdyby tak pożyczyć 100 000PLN na 0% i oddać 10% z całości przez 12,5 roku. Jest to możliwe!!!.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: