Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt konsumpcyjny-jaki bank wybrać?

Kredyt konsumpcyjny-jaki bank wybrać?

Taran / 2012-06-27 13:57
Chcę wziąć kredyt konsumpcyjny na zakup laptopów dla moich dzieci. Rzecz jasna chcę żeby oprocentowanie takiego kredytu było jak najmniejsze... jaki bank możecie mi polecić? Któ¶y bank mam wybrać?
Wyświetlaj:
mirek13 / 77.65.84.* / 2012-06-29 10:05
Zajrzyj do PKO BP po Max pożyczkę.
arkzawiercie / 2012-06-27 19:22 / Bywalec forum
===---===---===---===---===
ALIOR BANK - POŻYCZKA Z GWARANCJĄ!
===---===---===---===---===
Gwarancja najniższej raty jest gwarancją najlepszego wyboru. Takie warunki daje Ci tylko Alior Bank!
Nie musisz już zastanawiać się, która oferta jest najlepsza. Gwarantujemy, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa od oferowanej przez inny bank.
-------------
Pożyczka z gwarancją najniższej raty zapewnia dodatkowe korzyści:
* Prowizja 0%.
* Środki zostaną wypłacone nawet w 1 dzień.
* Pożyczkę do 150 tys. zł otrzymasz bez poręczycieli i zabezpieczeń.
* W razie potrzeby spłatę rat bezpłatnie zawiesisz nawet na 3 miesiące.
----------------
UWAGA: możesz także skorzystać z konsolidacji i zamienić wszystkie płatności za kredyty i karty kredytowe w jedną niską ratę, bez zbędnych formalności.
----------------
MASZ PEWNOŚĆ NAJLEPSZEGO WYBORU!
Jeśli przed lub nawet w 2 tygodnie po skorzystaniu z naszej oferty, inny bank zaoferuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci jeszcze korzystniejsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie pożyczki - sprawdź szczegóły:
http://dolinku.pl/aliorgwarancja
Panna12 / 2012-06-27 14:29
Banki coraz bardziej biją się o klienta. Ja kredyt wzięłam w Alior banku , na sfinansowanie mojemu dziecku wyjazdu do Włoch na wakację... w normalny sposób nie dałabym rady wysłać mojej córki... skusiła mnie reklama z niskim oprocentowaniem...

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: