Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt mieszkaniowy w Dominet Banku

Kredyt mieszkaniowy w Dominet Banku

BeBe79 / 2008-09-29 09:57
Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa korzystał z kredytu mieszkaniowego w Dominet Banku? Interesuje mnie kredyt w CHF na kwotę ok 280 tys zł, na zakup nowego mieszkania. Jak wygląda współpraca po podpisaniu umowy? Dziękuje za wszelkie informacje.
Wyświetlaj:
Win1 / 83.31.25.* / 2008-10-04 12:15
Ja staram się o kredyt ale mam coraz więcej wątpliwości .Nie powiem obsłyga jest ok. Zawsze mogę zadzwonić na komórkę doradca jeżeli nie może odebrać to za chwile oddzwania. Ale....miało być tak szybko i sprawnie...niestety chyba mam pecha...sytuacja na świecie spowodowała, że nie udzielają już kredytów w CHF, a na dokładkę obcięli mi kredyt o 25 tys. Myślałam, że zmienię póżniej bank, ale ze wczesniejszym post'ów dowiedziałam się, że mają koszmarną opłatę za wcześniejszą spłatę kredytu- wyliczyłam że mnie ona wyniesie ok. 24.610 PLN !!!!!!!!!!!Po prostu szok!!!!!!
karolekk83 / 2008-10-21 21:49
Ja skorzystałem z oferty Dominetu i powiem szczerze, ze jestem zadowolony. Cały proces od złożenia kompletu dokumentów do wypłaty kredytu to było ok. 3 tygodni (fakt, że dzień po podpisaniu umowy miałem już umówionego notariusza;) a z tego co słyszałem u konkurencji trwa to trochę dłużej. Prowizja za wcześniejszą spłatę występuje tylko w pierwszych 3 latach spłacania kredytu (1% od spłacanej kwoty), a później bez prowizji, więc nie mam pojęcia skąd ktoś powyżej wziął taką kosmiczną kwotę. Ogólnie mogę polecić ten bank:)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: