Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt na firmę.

Kredyt na firmę.

annal7 / 217.153.72.* / 2010-08-20 14:38
Zapoznałam się już z wieloma ofertami banków i mam swój typ, ale chciałam sprawę skonsultować z kimś, kto sam już taki kredyt na rozwój firmy zaciągnął i był z niego zadowolony lub odwrotnie.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i przestrogi.
Wyświetlaj:
sflustrowany / 185.25.217.* / 2016-07-13 18:25
Brak kompetencji ludzi zajmujących się przyznawanie i ocenianiem zdolności kredytowej.
Pytanie inspektora to dlaczego firma miała koszty do pewnego okresu a po nim już nie>
Dziecinada ci ludzie nie znają podstaw prowadzenia działalności a pan chce się spotkać zabierając mój czas po to by zadać mnie pytanie :
Ilu zatrudniam pracowników !!!!
W zależności od humoru tak weryfikacja kredyt mam przyznany w 3 bankach w tym PKOBP i ten polecam.Nie wspomnę o wszystkich dokumentach które były dostarczone, ale to standard bankowy w eurobanku obawiałem się pytań o garderobę jaki mam rozmiar. ODRADZAM
szklarek / 2016-07-13 19:52
Pytanie o stałość/okresowość kosztów w firmie jest jak najbardziej zasadne, bo przekłąda się na dochód, z którego właśnie kredyt będzie spłacany, a więc i na ryzyko okresowego niespłacania.

To chyba znaczna różnica, czy dochód jest okresowy, sezonowy czy całoroczny.
kornelialubomirska / 2010-08-20 16:50
Kredyt dla firmy to zaraz po rachunku firmowym (który de facto jest obowiązkowy dla przedsiębiorcy) najczęściej wybieranym produktem finansowym. Kredyty firmowe mogą być udzielane zarówno na starcie działalności gospodarczej jak i mogą wspomagać finansowo już doświadczonych przedsiębiorców chcących dofinansować swoje bieżąc projekty. Kredyty dla firm występują również często pod pojęciem kredytów dla małych i średnich przedsiębiorców czyli kredyt dla MŚP (lub MSP jak często się skraca). Zanim zaczniemy przeglądać oferty kredytów dla firm warto zapoznać się wpierw z oferta naszego rodzimego banku, w którym posiadamy firmowy rachunek – możemy jako już aktualny klient otrzymać nieco korzystniejsze warunki zarówno przy oprocentowaniu kredytu jak i przy warunkach jego spłaty i zabezpieczenia.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: