Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt na zakup mieszkania w BGŻ

Kredyt na zakup mieszkania w BGŻ

Gregkam / 217.113.147.* / 2008-08-13 10:45
Witam - zamierzam wraz z małżonką, ubiegać się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w w/w Banku. Jesteśmy powiedzmy chwile po ślubie. moja małżonka prowadzi własną działalność na ryczałcie - mieszkanie ma kosztować 180tyś pln. Ja obecnie jestem na stażu z PUP, więc w świetle prawa jestem bezrobotny. w banku powiedzieli że będziemy potrzebowali dodatkowego kredytobiorcy z zarobkami około 3tyś. kredyt chcemy na 15 lat. i z wyliczeń banku wyszło że za 180 tyś oddamy im 103 tyś, tyle że to jest w złotówkach, a pytanie zasadnicze czy we CHF nie było by lepiej i taniej, i w ogóle w jakiej walucie najlepiej teraz brać kredyt na zakup mieszkania - przyznaje się jestem w tej dziedzinie kompletnym laikiem.
pozdrawiam
Wyświetlaj:
Tomek Opalowicz / 87.206.200.* / 2011-03-18 11:30
Również nie polecam BGŻ!! Sprawdźcie kredyt z ING - http://www.finansosfera.pl/kredyt-hipoteczny/161-ing-bank-slaski-kredyt-hipoteczny/ Polecam również kontakt z doświadczonym doradcą kredytowym
morena / 77.236.0.* / 2009-05-20 13:25
witam, ja składałam wniosek kredytowy do BGŻ i NIE POLECAM tego banku...na decyzje ( i to tylko telefoniczną) czekać musiałam cały miesiąc, po to, by 2 dni przed przewidzianym w umowie terminem zapłaty dowiedzieć się, że bank nie może udzielić mi kredytu bo moje mieszkanie ma być wybudowane dopiero za 2 miesiące!!!!!!!!!!!!! to jest SKANDAL!!!!!!!!!! takie informacje, że kredyt jest udzielany na skończone inwestycje powinny być udzielane przy składaniu wniosku, a nie tuż przed upływem terminu zapłaty!!!!!! Dodam, że do dziś nie dostałam jeszcze decyzji o nieudzieleniu kredytu na piśmie, czyli od dnia złożenia wniosku to jest już ok 5 tyg....tak że nie polecam banku BGŻ- na początku wszystko jest super a schody zaczynają się później. Dodam, iż wszystkie osoby które starały się ze mną o kredyt są zatrudnione na czas nieokreślony, z łącznym dochodem ok. 6000 zł i nie są obciążone innymi kredytami...a więc powodzenia
mickiewicz2011 / 178.56.131.* / 2011-03-18 09:51
moi rodzice mają kredyt w tym banku i chcąc uzyska kredyt odnawialny poszli rozmawiać z pracownikiem tej placówki i uzyskali informacje że bez problemu zostanie odnowiony po spłacie wcześniej zaciągniętego kredytu, więc posłuchali i spłacili jednorazowo 60000 zł na decyzję odnośnie odnowienia kredytu czekali prawie pół roku i uzyskali odpowiedz telefoniczną ze niestety "BANK" nie może odnowić tego kredytu, w uzasadnieniu decyzji "banku" bardzo nie miła pani powiedziała "nie bo nie" moim skromnym zdaniem to śmietnik nie bank. dodam jeszcze że wówczas dochód miesięczny rodziców wynosił ponad 15000zł. wszystkich, którzy chcą mieć coś wspólnego z tym pseudo "bankiem" namawiam do ponownego rozważenia swojej decyzji.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: