Forum Forum finansoweKredyty

kredyt pod zastaw nieruchomosci

kredyt pod zastaw nieruchomosci

molek / 2012-08-09 09:46
Mam kłopoty finansowe, moje zadłuzenie to ok.50tys. Zeby spłacic wszystko. W tym komornika, myslałem nawet nad zastawieniem nieruchomosci, co o tym myslicie? pozdrawiam
Wyświetlaj:
Avers3 / 178.36.219.* / 2020-06-23 09:47
Ja się niczego nie obawiam http://nemezis.waw.pl/gdzie-skorzystac-z-pomocy-finansowej/ regularnie spłacam mam bardo fajną rate.
KamilaKowalczyk / 2020-03-09 15:57
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
Liberyn / 185.161.93.* / 2019-09-28 21:54
Ja miałem okazję korzystać z usług FH jako przedsiębiorca realizujący inwestycję budowlaną i mogę smiało powiedziec, że zrobiłbym to drugi i trzeci i kolejny raz. Firma bardzo profesjonalna z dużym doświadczeniem.
Gremialny009 / 185.161.93.* / 2019-04-27 11:31
Cóż, a co myślicie o firmach takich jak Financial Home? Bardzo rozsądne i szerokie oferty, adresowane w dużej mierze do przedsiębiorców, którzy chcą nieco rozwinąć swój interes. Mi się wydaje, że warto. :)
Kamalia / 185.161.93.* / 2019-04-20 19:14
A myślałeś kiedyś o pożyczkach pozabankowych np. takich udzielanych przez firmę Financial home? Ciekawa sprawa, finansowo - podobnie jak banki, ale elastyczność większa no i widać, że znają się na rzeczy.
opiekumnestbank1 / 217.99.255.* / 2019-03-18 18:31
Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 250 000 zł na realizację dowolnego celu);
- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy),
- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank pl
Boral50 / 5.173.169.* / 2019-03-06 06:06
Może innych zainteresować pożyczka pod zastaw nieruchomości, która należy do kogoś innego - do osoby trzeciej

► https://www.faraon24.pl/opinie/hip-zastaw/

sprawdźcie sobie szczegóły
posejdon268 / 188.146.166.* / 2019-02-28 18:12
Masz teraz na rynku firmy zajmujace sie kredytami, zawsze służa pomoca a tą drogą moim zdaniem bezpieczniej. Nam kredyt dosyć duży pomogli załatwić oni www.bankowoscfirmowa.pl
Gosia1234810 / 46.77.166.* / 2019-02-13 13:06
Polecam skupnieruchomoscipolska.pl
Skupują nieruchomości i udzielają też pożyczek. Wszysko legalnie, u notariusza. Sam sobie możesz wybrać.
Daniel1200 / 195.189.88.* / 2019-01-05 22:24
Możesz spróbować w dość dobrze znanej firmie Financial home. Oczywiście to pożyczki pozabankowe, żeby wszystko było jasne, ale sprawdzają się naprawdę dobrze, myślę że można ich mieć na uwadze, szczególnie w kontekście pożyczek w branży budowlanej. Jasne warunki, przejrzystość, to są ich najmocniejsze strony.
MaeljącyGrabarz / 195.189.88.* / 2018-12-14 21:01
Pomyśl o Financial Home - solidna firma z zasadami, która udziela fajnych pożyczek pozabankowych pod zastaw - super rozwiązanie dla inwestorów.
deodo / 31.179.153.* / 2018-12-04 12:51
Jak pod zastaw nieruchomości pożyczka, to tylko współpraca z https://cfh.biz.pl/.
Yura / 195.189.88.* / 2018-09-29 16:49
A co myślicie o pożyczkach z Financial home? Ja już wiele się naczytałem pozytywnych opinii w internecie - to są pożyczki pod zastaw, adresowane niemal do każdego, ale jednak z naciskiem na przedsiębiorców, zwłaszcza w branży mieszkaniowej - wiadomo, większe kwoty, szybka potrzeba gotówki na spłaty etapów inwestycji. Ktoś z forumowiczów miał styczność?
Robert Financial Home / 188.146.177.* / 2018-04-06 18:36
Witam,

Poniżej kilka rad dla poszukujących pożyczki zabezpieczonej hipotecznie:
1. Wybierz firmę, nie osobę prywatną. Często mówimy i piszemy otym, że osoba prywatna jest często zainteresowana wyłącznie szybkim zyskiem, bez poszanowania bezpieczeństwa pożyczkobiorcy.

Dla Financial Home sp z o.o. cenniejsza jest długoterminowa stabilność udzielonych pożyczek.

2. Wybieraj FIRMY które nie biorą przedpłat.

3. Zabezpieczenie powinno być adekwatne do pożyczonej kwoty (wpis w IV dział K.W. przy niższych kwotach bez przewłaszczenia)

4. Przeczytaj dokładnie umowę, niech pośpiech nie będzie Twoim doradcą. Nie obawiaj się zadawania pytań.

Jako Financial Home zajmujemy się udzielaniem bezpiecznych pożyczek zabezpieczonych hipotecznie, bez BIK i zaświadczeń. Również tzw. trudnych, nawet dla zadłużonych i z komornikiem.
Nie pozostawimy Cię samemu sobie. Doradzimy. Na każdym etapie pożyczki służymy fachową radą.

Zabezpieczeniem pożyczki jest jedynie wpis hipoteczny (IV dział K.W. - podobnie jak zabezpieczają się banki, lub II dział w przypadku wyższych kwot). O pożyczkę mogą starać się zarówno osoby fizyczne przedsiębiorcy, rolnicy.

Bez przedpłat, opłat wstępnych itp. Uczciwe, jasne zasady.
1. Spłacamy zadłużenia z hipoteki
2. Spłata kredytu może trwać od 3 miesięcy nawet do 10 lat !!!
3. Nie wymagamy opłat wstępnych, najniższe oprocentowanie – 9,9 % rocznie
4. Gwarantujemy bezpieczeństwo, umowy zawieramy wyłącznie w obecności notariusza
5. Zapewniamy pomoc prawną przy spłacie wierzycieli

ZAPEWNIAMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ i POUFNOŚĆ. Zapraszamy do kontaktu: 884 750 777
PatrykMak / 91.223.167.* / 2018-04-25 13:08
Mogę potwierdzić rzetelność i profesjonalne podejście do sprawy tej firmy, bo korzystałem z jej usług. Wszystko było tak, jak być powinno.
Pozyczki bez Bik / 83.22.247.* / 2018-03-12 16:32
Oferujemy tylko jakościowe usługi, nowoczesne metody oraz profesjonalnych pracowników do Twojej dyspozycji.

Nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług, dzięki czemu rośnie grono zadowolonych klientów.

Zakres usług Centrum Usług Finansowych *

Pożyczki pod zastaw nieruchomości ( do 50% wartości ) dla osób fizycznych
oraz firm ( już od pierwszego dnia istnienia )
Zastawem może być ;
- mieszkanie
- dom
- działki budowlana, przemysłowa, inwestycyjna
oraz takie nieruchomości jak ;
( lokale usługowe, handlowe, biurowce, hotele, pensjonaty i inne komercyjne obiekty )

Nie interesuje nas BIK, BIG, KRD, ZUS ani US.
Nie pobieramy opłat wstępnych.
Nie weryfikujemy dochodów.
Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie.
SPŁACAMY KREDYTY BANKOWE, FIRMY WINDYKACYJNE
A NAWET KOMORNIKÓW ORAZ INNYCH PRYWATNYCH INWESTORÓW.

OBSŁUGUJEMY CAŁY KRAJ.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 511 003 642 lub 515 688 048

lub poprzez adres email : pozyczki48h@wp.pl

Działamy dla Państwa 7 dni w tygodniu
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: