Forum W wolnym czasieLifestyle

kredyt studęcki jakie warunki

kredyt studęcki jakie warunki

otooka76 / 2011-05-31 10:13
wiecie moze jakie sa warunki aby otrzymac kredyt studencki? korzystaliscie z takiej formy pomocy?oplaca sie? jest to na dobrych warunkach?
Wyświetlaj:
maycovsky / 193.200.215.* / 2011-06-01 14:47
Ja nie wiem, ktoś sie pyta jakie warunki trzeba spełniać żeby coś takiego dostać a wy jej(jemu) piszecie ze 300zł(a niewiem skad takie wnioski?), że nie wiadomo co sie w życiu stanie.. Kurde czy wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?

Kredyt się opłaca jak najbardziej, tak jak napisał T.H. -śmieszne oprocentowanie, a spłacasz po 2 latach od ukończenia studiów dopiero. Co trzeba zrobić możesz poczytać na stronie swojej szkoły(w dziekanacie zapytać) o to które banki takiego kredytu udzielają.
T.H. / 153.19.223.* / 2011-06-01 14:13
Ja mam kredyt i odkładam sobie na koncie oszczędnościowym. Oprocentowanie takiego kredytu jest tak śmiesznie niskie, że wyłącznie lokując te pieniądze na lokatach terminowych można zarobić znacznie więcej, niż wyniosą odsetki. Po ukończeniu studiów z dobrym wynikiem można się ubiegać o umorzenie części zadłużenia, tak samo w wypadku niskich dochodów. A spłatę zaczyna się dopiero dwa lata po ukończeniu studiów.
astrr / 2011-06-01 11:51
faktem jest, że na starcie po skończonych studiach masz utrudniony żywot, nie wiadomo jak potoczy się Twoja późniejsza kariera, życzę Ci jak najlepiej, ale z pracą łatwo nie jest, więc taki kredyt wiąże się z dużym ryzykiem
marek8382 / 2011-06-01 10:59
ja bym na twoim miejscu w takie cos sie nie wplatywal, po studiach trzeba go splacac okolo 300zl miesiecznie...przez pare lat...

Najnowsze wpisy