Forum Forum finansoweKredyty

kredyt w fundusz?

kredyt w fundusz?

wsz / 213.134.160.* / 2006-11-08 13:26
witam

mam prosbe o mala rade!otoz zastanawiam sie nad kredytem preferencyjnym dla studentow, z celem przeznaczenia go na inwestycje!poczatkowo myslalem o przekazywaniu go na wybrany fundusz...wlasnie tu sie pojawia moja prosba!czy ktos jest w stanie mi doradzic gdzie najlepiej wziasc wlasnie taki kredyt i gdzie najlepiej zainwestowac by osiagnal on jak najlepsza stope zwrotu...
bede bardzo wdzieczny...a o kontakt prosze na maila
Wyświetlaj:
pikolo66 / 81.15.148.* / 2007-03-10 17:08
Witaj napisz do mnie na poczte dokładnie skad jestes ja ci powiem co bedzie najlepsze pracuje dla banków i znam prawie wszystkie oferty banków
rooro / 212.2.99.* / 2006-11-10 01:19
Zadzwoń do Open finance albo Expandera. Dojedzie do Ciebie doradca i coś Ci zaproponują.
sokrates / 2006-11-08 14:33
Nie wiem na ile to dobry pomysł bo sam w sumie z takich usług nie korzystałem, ale jakiś czas temu czytałem artykuł o aukcjach finansowych. Wpisujemy na stronie jakiego kredytu potrzebujemy a przedstawiciele banków sami składają nam propozycje. Możesz spróbować. www.finansowo.pl - pod tym adresem jest ten serwis aukcyjny.
ezapaz / 2006-11-26 20:21
Na tej stronie nie ma nic na temat preferencyjnego studenckiego! Ja np. brałem w PKO BP. Z minusów, to mnie zmotywowali do założenia u nich Superkonta Student z oprocentowaniem 0,1 %. :/ Jeżeli chodzi o wysokość samego kredytu i odsetki to są takie same w każdym banku AFAIK. A w jakich jeszcze bankach można wziąć, to wyguglasz łatwo.

Aktualnie np. dobrze się mają _polskie_ fundusze _akcyjne_ przy umiarkowanym (jak dla kogo) ryzyku. Rachunek do zakupu jednostek uczestnictwa można założyć np. na www.mbank.pl. No ale temat stopa zwrotu/stopień ryzyka jest szeroki, więc gdybyś sam nie chciał doczytać o inwestowaniu, to rzeczywiście dobrym posunięciem jest porada OF czy Expander.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: