Forum Forum finansoweInne

Kryzys kredytowy zbierze krwawe żniwo

Kryzys kredytowy zbierze krwawe żniwo

Money.pl / 2008-03-31 15:44
Komentarze do wiadomości: Kryzys kredytowy zbierze krwawe żniwo.
Wyświetlaj:
Dwulatka / 217.96.80.* / 2008-09-18 12:38
O Proszę, Podobno życie na kredyt to najlepsze rozwiązanie jak twierdzą Amerykanie, a tu co obudzili się z ręką w nocniku i długo, długo będzie się to odbijać czkawką. Tak kredyty łatwo i szybko je bierze się tylko, że trzeba pamiętać, iż tak samo łatwo i sprawnie się ich nie oddaje.
xiński / 194.146.219.* / 2008-09-17 21:23
Fajno fajno :) Zaczyna się żniwo dla firm, które stroniły od kredytów :) Jak się bawi tak się bawi .............. ;)
Dwulatka / 217.96.80.* / 2008-09-18 12:32
I bardzo dobrze wszystkie molochy powinny grać w otwarte karty a nie robić sztuczne tło. Tak to jest kiedy Ameryka grypę to reszta świata kicha, a teraz czas pokazać klasę i profesjonalizm wynikający z innych sektorów a nie tylko banki i kredyty.
alazo / 79.186.36.* / 2008-04-04 11:46
Nie chce mieszkać z teściami na garnuszku ani wtopić z budową domu. Czekać czy budować sie ze swoich środków??? A może za kilka lat kupie dom sąsiada co sie buduje za tanie pieniądze ale to jest tylko może!!!
Obserwator! / 87.207.53.* / 2008-04-09 22:54
Buduj, buduj ALAZO. Komornik też człowiek i musi z czegoś żyć. Daj mu zarobić parę centów.
leiho / 2008-03-31 18:30 / "Tu Ne Cede Malis"
no proszę... a jednak zycie na kredyt nie jest w efekcie mozliwe, i wszystko w swoim czasie wypływa na wierzch. Pisał o tym Ludwig von Mises, nie słuchali go, rozdymali banie kredytową. W efekcie dzis Ameryka TONIE w trylionach długu, którego nie jest w wtanie w zaden sposób spłacic. A rząd - ratuje hahah, drukując puste dolarki, niedawno 30 mld poszło w kanał na ratowanie banków, chciwych banków, za pieniądze podatników.

Co ciekawe - IDENTYCZNIE rozkręcała się akcja kredytowa w Polsce przez ostatnie 3 lata. Kredycik 400 000 dla dochodów 3000? Proszę bardzo, siup. Bierzcie, póki tanio. Dzis stopy % rosną, kredyty drozeją. Ciekawe kiedy nasz ukochany rząd, za MOJE pieniądze bedzie ratował tych idiotów biorących kredyty nie do spłacenia. Mam nadzieje, ze się to nie stanie, i kto był głupi, ten za to zapłaci (choc nikomu bankuctwa nie zyczę), a ci co mysleli realnie o swoich mozliwosciach, nie stracą dokładając z podatków tym osłom bez głowy.
CzarnyZajaczek / 2008-08-24 21:10
O sytuację kredytów w Polsce bym sie nie obawiał, owszem wielu ludziom będzie bardzo trudno teraz spłacać zaciągnięte pożyczki, część z nich pewnie nie będzie w stanie spłacić, ale pewne ryzyko jest wliczane w koszty udzielanych kredytów. Na pewno nie będzie to masowe zjawisko jak w USA gdzie udzielano kredytów osobom.... bezdomnym i bezrobotnym (LOL)

Ale co do jednego się zgadzam: nie ma życia na kredyt, pisałem o tym na swoim blogu http://czarnyzajaczek.bblog.pl/wpis,nie;ma;nic;na;kredyt,13534.html
polaczek zarezerwowany? / 87.205.187.* / 2008-04-03 09:19
Też nie chcę za tą głupotę płacić.
Byłem bowiem rozsądnym który nie brał tych kredytów, ateraz pewnie będę musiał za nie płacić...
Bo ceny mieszkań polecą, na wtórnym rynku juz poszły w dół a i tak jest zastój w obrocie mieszkaniami.
Kapite / 77.113.124.* / 2008-09-19 22:48
za co ty będziesz płacił? zastanów się. prędzej zapłacisz za nowy maibach rydzyka ze swoich podatków. polski rynek finansowania nieruchomości jest stabilny. kredyty są udzielane w oparciu o realną zdolność kredytową. lepiej narzekać niż myśleć.
A co ciebie obchodzą ceny nieruchomości? co ma piernik do wiatraka...
na marginesie... pomyślcie jak będą zarabiać ci których nieruchomości mieszkalne i nie tylko są wynajmowane. ja i mój małżonek zacieramy ręce. a kredyt we frankach i tak spłaci podnajemca :) aktywa, panowie... aktywa....!
andowc / 83.30.74.* / 2008-03-31 15:44
Kto sieje, ten zbiera.
Zeus52 / 2008-04-01 07:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kto sieje wiatr,zbiera burzę!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: