Forum Forum finansoweInne

Prezesi banków zarobili po 5 mln złotych w zeszłym roku

Prezesi banków zarobili po 5 mln złotych w zeszłym roku

Wyświetlaj:
bomboman ronson / 79.162.50.* / 2008-04-01 22:51
czyli tradycyjna złodziejska sitwa, nic nowego, a tak serio to myślałem że łachmaniarze zarabiają po 30mln na rok a tu takie bidoki z polskiego zaścianka
nieobroniony / 79.162.5.* / 2008-04-02 21:14
Za nic nie robienie tyle milionów? No ładnie. Człowiek musi harować jak wół, żeby było co do garnka włożyć, a tu prezesi taka kasa. Jeszcze lobbują, żeby kominówkę zlikwidować... Niech się w końcu wezmą do roboty, bo moje oszczędności mają się z lekka cieniutko przez tą szalejącą inflację... Mam konto oszczędnościowe w Toyota Bank z 5,5 %, odjąć inflację i nieszczęsny podatek, wiadomo kogo. Co mi zostaje?
tatazzz / 2008-04-02 23:22 / Bywalec forum
Polska to już nie kraj tylko firma.Cos mi sie wydaje ,ze szykuje sie rewolucja jak tak dalej będzie.Gdzie te straszne koszty pracy w firmach .Jak zarobki tych oligarchów idą w góre.
A nam się wciska ciemnote.Nagłówki gazet aż jęczą,że koszty pracy rosną,że inflacja itd..Banda drani.Nie dziwie się tym młodym ,że uciekają stąd.Jakbym miał 20 lat też bym wyjechał nawet na biegun aby jak najdalej stą gdzie ludzi się ma za zło konieczne za baranów,za chołote..

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: