Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kryzys migracyjny. Orban zapowiada budowę ogrodzenia także na granicy z Chorwacją

Kryzys migracyjny. Orban zapowiada budowę ogrodzenia także na granicy z Chorwacją

Wyświetlaj:
Kibic / 77.114.57.* / 2016-01-22 19:59
A co to ? Unia Europejska nie ma wojska i straży granicznej , żeby powstrzymać nielegalnych przybyszów ? Bułgarzy potrafią cofnąć prawie wszystkich i jest ok . Pozostali powinni uruchomić karabiny maszynowe na granicach i na morzu , po 3 dniach będzie spokój. Do tego trzeba zburzyć meczety i wygonić islamistów do krajów arabskich , zabrać zasiłki . Inaczej za kilka lat będziemy mieli wielką wojnę religijną i zginą setki milionów ludzi.
nieznanymmm / 62.148.68.* / 2016-01-23 00:48
I o to przecież im chodzi (żydkom), żeby zginęło jak najwięcej ludzi...
Makarymakary / 93.105.99.* / 2016-01-22 19:16
- Gdy nabierze to mocy obowiązującej, nie będziemy mogli pod względem prawnym nic zrobić. W przeciwnym razie Węgry przegrałyby przed sądem. To instytucjonalna pułapka" - zaznaczył.
Gdybym znał k-to Orbana pomógłbym mu finansowo. Jestem pierwszy którego Urban może wynająć by zawracać tych dekowników i bandytów do ich wspólnot plemiennych by tam złapali za dzidy i walczyli o swoje granice, wolność i dobrobyt i umierali za to milionami jak to się działo w Europie. Nie pozwólmy się dekownikom i bandytom okradać, nikt za nich nie zmieni tam systemów społecznych.
spokój wodza / 62.89.83.* / 2016-01-21 14:31
V.O. dobrze wie, że zgody nie będzie bo nie tylko Węgry się temu sprzeciwią. Facet dobrze rozgrywa, trzeba przyznać. Merkel jest zakładniczką ideologii, która jest skompromitowana. Nawet jej rodacy już w nią nie wierzą. Zatem mechanizm kwotowy przejdzie do historii UE jako porażka polityczna, a pokłosiem tego będzie koniec strefy Schengen. Było to fajne i wygodne, ale w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa z wygód można zrezygnować i też żyć nie najgorzej.
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-20 06:20
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
prawie kumający / 91.208.150.* / 2015-09-17 10:55
Orban to, Orban tamto. Powinno się mówić: Węgrzy. Węgrzy w przeciwieństwie do Polaków większości nie dali się ogłupić środowiskom typu wyborcza&tvn. I dzisiaj to oni są Chrystusem Narodów - jakkolwiek dziwacznie to brzmi. Polakom brakło wiary.

Najnowsze wpisy