Forum Polityka, aktualnościKraj

Kryzys na Węgrzech. SLD apeluje do premiera

Kryzys na Węgrzech. SLD apeluje do premiera

Money.pl / 2012-01-04 14:57
Komentarze do wiadomości: Kryzys na Węgrzech. SLD apeluje do premiera.
Wyświetlaj:
pam pam pam / 93.105.88.* / 2012-01-04 19:06
Na węgrzech coraz bardziej widać, że rządy objęli potomkowie przyjaciół hitlera. Już teraz faszyści paradują się w swoich mundurkach na ulicach. Niedługo swastyka będzie godłem węgier. To oczywista oczywistość, że takie rządy są bliskie sercu prezesa.
kaczorek ma motorek / 2012-01-04 21:45 / Tysiącznik na forum
pam pam pam mam coś w tym temacie Hitlera wiesz ty masz racje
http://vod.gazetapolska.pl/623-wiemy-co-knuja-niemcy-na-11-listopada
http://vod.gazetapolska.pl/72-stadionowa-wersja-upadku
A tu w temacie naszego Premiera
http://www.youtube.com/watch?v=MbfsdC1Pxlc&feature=related
mam nadzieje że żółć Ci nie pęknie
kaczorek ma motorek / 2012-01-05 19:48 / Tysiącznik na forum
dzięki za minusy hi hi hi żółć widać pękła jakiemuś POkemonowi hi hi hi
xyz700 / 195.117.16.* / 2012-01-04 15:40

węgierskiej konstytucji, którą - jak podkreślili Iwiński i Kalisz - skrytykowały organizacje międzynarodowe, w tym Amnesty International

Czyli według panów Iwińskiego i Kalisza trzeba postępować według zasady, że jak okoliczne psy ujadają, to powinniśmy też dać głos. Zadziwiające, że większość działań polskich polityków jest uzasadniana wyłącznie tym, że ktoś za granicą twierdzi, że tak się powinno robić. Ja chciałbym wreszcie usłyszeć dlaczego pan Iwiński uważa, że nowa węgierska konstytucja, to "zamach na demokrację". Amnesty Int. skrytykowała na przykład zapis "o ochronie życia ludzkiego od chwili poczęcia" (nie oznacza to zakazu wykonywania aborcji) oraz odwołanie do Boga w inwokacji ("Boże chroń Węgry"). Ja rozumiem, że bankrutująca ideologicznie lewica europejska ma alergię na takie zapisy, ale żeby z tego powodu oskarżać o brak demokracji, to już gruba przesada. Podobnie z zarzutem o "zamach na niezależność banku centralnego". Fakt, że jeden członek rady finansowej będzie wybierany przez premiera, jeden przez prezydenta, a reszta przez parlament, nie oznacza moim zdaniem, że bank centralny przestanie być instytucją niezależną. W podobny sposób wybierani są np. członkowie FEDu (przez prezydenta, senat i banki członkowskie) i nikt się tego nie czepia. Lewicowa histeria osiąga właśnie apogeum ... A może zamiast krytykować, powinniśmy udzielić Węgrom pomocy? Zamiast pożyczać 6 mld euro MFW, na 0.5% rocznie, na pomoc dla bogatych Włochów i Greków, może lepiej pożyczyć Węgrom na 2% rocznie? Panu Iwińskiemu taka myśl na pewno nie zaświta w głowie dopóki ktoś z zagranicznej międzynarodówki mu tego nie podpowie. No i ręka by mu chyba uschła gdyby miał poprzeć tez „węgierski ciemnogród”
Kazik wiecie skad / 2012-01-04 19:30 / Tysiącznik na forum
Jeżeli zrobią porządek z BC to wyjdzie im to tylko na zdrowie.
Nie od dziś wiadomo ,że BC pilnuje interesów bankierów. Państwo powinno mieć państwowy bank centralny lecz w pełnym tego słowa znaczeniu. FED natomiast federalny jest tylko z nazwy. Jest to śmieszne i zarazem smutne dla narodu amerykańskiego.
amarlyk / 195.117.255.* / 2012-01-04 14:57
Jarosław, Węgry zbaw !
taaaaaak trzyyyymać / 46.205.43.* / 2012-01-04 18:16
to w ostateczności. Jak widać bratanki dają sobie sami doskonale radę.
Benedykt22 / 2012-01-04 15:11 / Bywalec forum
Rzecz jasna genialny polityk Donald Tusk zaradzi złu szerzącemu się na świecie.

Najnowsze wpisy