Forum W wolnym czasieLifestyle

Ksiazka Danuta Walesa

Ksiazka Danuta Walesa

Bazyl 14 / 2011-11-22 12:48
Za niedługo ma wejść do księgarni Książka Danuty Wałęsowej. Opisuje Ona swoje życie obok męża który walczył o wolność Polski. Czy waszym zdaniem będzie Ona (książka) warta przeczytania?
Wyświetlaj:
wodzu2771 / 2012-02-01 09:07
Już czytałam, kupiłam mamie i była zachwycona więc też sięgnęłam po nią. Dobrze się czyta. Najlepsze jest to, ze masz wrażenie, ze czytasz historię takiej zwykłej kobiety - Polski, której los wcale nie rozpieszczał. Nie miała łatwego życia, ale zaciskała zęby i dawała radę przejść przez to wszystko z klasą.
Ewa T. / 83.29.190.* / 2012-01-30 11:48
Typowy milicyjny wpis typu ja pania rozumiem podziwiam ale ten mąż to niegodny pani kawał ch... dziel i rządz skłócaj kazdego z każdym że też jeszcze taka gnida jak edward plącze się po sieci . Szanowna Pani podziwiam Panią książka super głos noramlnej wielkiej wspaniałej kobiety pozdrawiam Ewa T.
renka09 / 2011-11-22 13:16
Pani Wałęsa zaimponowała mi w rozmowie z Moniką Olejnik, gdzie odważyła się głośno powiedzieć, że "o. Rydzyk jest biznesmenem, który żeruje na biednych", z ciekawości przeczytam tą lekturę.
Edward Mocarny / 2011-11-22 15:43 / Bywalec forum
Bardzo silna osoba z Pani Danuty . Gdy jej mąż chlał wódę z komuchami , Ona musiała opiekowała się ośmiorgiem dzieci!!. Kobieta tytan!!

Najnowsze wpisy