Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

którą sieć komórkową wybrać

którą sieć komórkową wybrać

wilks / 2013-04-09 09:35
konczy mi sie umowa w orange, przez ostatnie pol roku nie bylem zadowolony z ich uslug, chce zmienic siec komorkowa jednak nie wiem na jaka, co mi polecicie? jaka siec ma najlepsza oferte?
Wyświetlaj:
knopenzi / 31.178.16.* / 2018-06-02 16:07
zrezygnowałem z orange jak zobaczyłem że to samo daje premium mobile za połowe ceny
https://ambasador.premiummobile.pl/oferta/v3o1yu
także po kiego mam przepłacać :D
zenekweckoski / 88.199.144.* / 2018-05-07 20:30
Może Play? Mam u nich ofertę z internetem LTE i nawet w mojej małej wsi niedaleko Opola nie mam problemu z zasięgiem. Dodatkowo płacę dużo mniej niż moi sąsiedzi.
Kankaja / 2017-10-11 17:38
A korzysta ktoś z Was z Komórkomatu? Może warto te wszystkie oferty ze sobą porównać jak ubezpieczenia i wybrać coś co faktycznie będzie opłacalne?
w_zielinska / 2016-02-29 15:56
Każda sieć może się okazać fatalna, zależy, jakiego mamy pecha do niekompetentnych pracowników i innych atrakcji. Zanim wybierzesz sieć, przejrzyj oferty i policz na spokojnie czego potrzebujesz. Nie kieruj się aktualnymi superofertami, tylko zastanów się, co naprawdę będzie dla Ciebie najlepsze i czy warto wybierać ofertę z telefonem. Wiadomo, że tani abonament = słaby telefon, a dobry to już wyższe koszty. Czasem lepiej wybrać ofertę bez telefonu i kupić go osobno, na dłuższą metę zaoszczędzisz.
olaf44444 / 188.146.101.* / 2018-06-24 14:04
Ja bym wybrał Virgin MObile, a telefon kupil w salonie np. jakies XIAOMI, pozniej tylko pakiecik, albo abonament , szczegolnie ze Virgin to grosze
morlo / 85.222.27.* / 2015-12-02 23:53
ja polecam play, ale bez telefonu, bo za niego strasznie zdzierają, lepiej weź abonament w play i telefon z www.taniekomy.pl super tanie smartfony, poelcam
aneczka20 / 2016-02-23 00:04
Ja zanim bym wybrała odpowiednią siec to najpierw pomyślałabym o sprawdzeniu sobie w jakieś porównywarce np. panwybierak.pl co najbardziej się opłaca a że nic za to się nie płaci to nie ma nic do stracenia. Wystarczy w pisujesz miejscowość i szuka ci najlepszych dostawców. Ja tak zrobiłam ale z telewizją:)
ArturGolny / 2015-12-10 10:31
Ja od lat jestem w Play. Żadnych ciekawych propozycji mi nie przedstawiają. Abonament gdzie masz wszystko darmo ( poza netem, bo nie używam) jest wysoki. W tym roku powiedziałem nie. Przechodzę do T mobile. Po modernizacji nadajników mają bardzo dobry zasięg.
Celam535 / 83.10.169.* / 2014-01-02 01:21
Tez stoję przed takim dylematem
Jedno wiem na pewno
NIGDY WIECEJ ORANG!!!!
Kłamstwa , oszustwa i kompletny brak osob które moga ci pomoc
Jedni zwalają na drugich i u nich nigdy nie ma winnego i zawsze konsekwencje każą ponosić klientowi
Tam nie ma żadnych zasad!!,
Nie szanują klienta ktory jest z nimi od 20 lat !!!
To jest dowód na to ze nie warto z kimś takim podpisywać umowy .
Z pełna odpowiedzialnością wszystkim odradzam współpracę z ta firmą
Jozmik 123 / 46.134.23.* / 2017-09-26 07:28
Potwierdzam Orange oszukuje, szczególnie w umowie przez telefon ,w moim przypadku płacę przez dwa lata pięćdziesiąt złotych dodatkowo za drugi numer który nie wiem jakim cudem mi wcisnęli oczywiście reklamacji nie uwzględnili, po pięciu latach rezygnuję z usług tej firmy już nie wspomnę o fatalnej obsłudze w salonach.Nie polecam tej firmy!
stasia570 / 178.37.151.* / 2017-05-25 11:08
Zgadzam sie z wypowiedzią Celam535 i chcę zrezygnowac z usług Orange
Jacek Konxx / 2017-06-22 14:52
Przed wyborem operatora warto też pomyśleć o tym czy się chce abonament na 1 osobę czy więcej. Teraz są duety i oferty rodzinne, które są zdecydowanie bardziej opłacalną sprawą niż abonament indywidualny. Poza tym, jeśli już podpiszecie rezygnację, to jest duże prowadopodobieństwo, że będą do was dzwonić i oferować korzystniejsze warunki (niestandardowe, których nie zaproponują w salonie).
ILVA / 5.172.252.* / 2013-09-17 23:41
Nie wiem, którą sieć wybrać wiem tylko ... której absolutnie (!) nie wybierać ... NIE PODPISUJCIE UMÓW Z PLUSEM! Miałem do czynienia z czterema największymi sieciami i z mojego doświadczenia w dziale bok sieci Plus spotkałem się z niewiarygodną wręcz niekompetencją! Prawie wszyscy pracownicy tego działu, z którymi miałem do czynienia manipulowali informacjami żeby mi proces reklamacji utrudnić, a nawet uniemożliwić. Dezorganizuja mój czas wysyłając do mnie ankiety mimo iż kilkanaście razy im tego zabranialem. Wysyłają sms-y, że potrzebują mojej zgody na przesyłanie do mnie sms-ów zastrzeżonych w umowie. A kiedy ja nie wyrażam na to zgody ... to i tak wysyłają. Dłuższe sms-y bez jakiegokolwiek komunikatu ostrzegajacego w telefonie są ... konwertowane na mms-y co generuje koszty poza abonamentem! A w przypadku chęci kontrolowania tych bezczelnych konwertowan to firma Plus proponuje (w zadadzie narzuca) billing za ponad 6 PLN! To się nazywa tupet! Tych przekrętów sieć Plus ma dużo,nie sposób ich wszystkich tu wymienić!
123olo123 / 82.177.148.* / 2014-02-20 22:35
" PLUS " Z opóźnieniem wysyła faktury, a potem nalicza karne odsetki !!!
Pracownicy Biura Obsługi Klienta gadają takie głupoty, że przykro słuchać, a największym " zerem " jak to kiedyś powiedział były polski prezydent jest doradca klienta Hubert Oktabowicz, IQ = zero ! Lizus nad lizusy, chcąc utrzymać się na stanowisku gotów za przysłowiowe 30 srebrników sprzedać ojca i matkę, całkowity brak godności osobistej. Ciekawe czy prezes Zygmunt Solarz-Żak zdaje sobie sprawę, że gamonie takim postępowaniem psują i tak już wątpliwą opinię firmie ?
anteczka / 2013-04-09 10:54 / Bywalec forum
ja jestem obecnie w t-mobile w ofercie abonamentowej, chwale sobie wspolprace z nimi, dali mi duzo minow i super telefon:)
Konrad841 / 188.146.227.* / 2018-04-29 16:25
Ja jestem w T-Mobile,a wcześniej Era od 17 lat. Telefon na kartę i abonament, różnie było ale od początku w jednej sieci. Ostatnio płacę za internet i telefon prawie 140 zł, obiecywali internet LTE, bo niedaleko jest nadajnik, oczywiście działa jak chce raz jest super a innym razem tragedia, dodam że bez znaczenia ile wykorzystam limitu transmisji danych. Mam też telefon i telewizję w Plusie za 70 zł, zastanawiam się czy nie przenieść wszystkiego do Plusa, bo w T-Mobile coraz mniej szanują wiernych klientów
pomocy_34 / 2013-04-09 12:59
ja tez od wiellu lat jestem w starej erze a obecnie w tmobile ik naprawde mam super oferte taryfowa na abonamen i do tego telefon po zlotowce wiec neima co narzekac bo jest naprawde spoko oferta i polecam wszystkim
aldo654 / 188.146.101.* / 2018-06-24 14:06
No ja bym powiedziała że Virgin, nie Play, bo to nowsza sieć i zawsze na początku jest taniej fajniej lepiej :)
ja420 / 178.37.89.* / 2014-08-12 18:22
PLAY jest dużo lepsze
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy