Forum Polityka, aktualnościKraj

Lech Kaczyński: Palikot to klaun

Lech Kaczyński: Palikot to klaun

Money.pl / 2008-01-15 10:19
Komentarze do wiadomości: Lech Kaczyński: Palikot to klaun.
Wyświetlaj:
JAW / 87.207.207.* / 2008-03-09 23:15
Utrzymuję Pana z moich podatków, więc mam prawo wiedzieć, czy jest Pan zdrów na ciele i umyśle, tak jak pracodawca chce to wiedzieć o swoich pracownikach przed przyjęciem do pracy. Tak się bowiem składa, że to ja, jako wyborca jestem szefem, a Pan moim i innych urzędnikiem. Zamiast więc żałośnie szzczekać do mediów może lepiej powiedzieć co i jak. Jednego prezydenta alkoholika już mieliśmy i jakoś mu ten feler nie przeszkodził w popularności. Czego więc Pan się boi? Jeśli utrzty honoru, to informuję, że dla większości już od dawna go Pan nie ma.
Iwo T / 86.42.168.* / 2008-02-22 15:14
Zalosni jestescie panowie kaczki. Zajmicie sie czym sensownym a nie p*********
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2008-01-15 11:45
"Prezydent powiedział, że nie zamierza ani przyjmować, ani nie przyjmować przeprosin Palikota. "

nie zamierzam ani skomentować, ani nie skomentować tego jakże głębokiego i sensownego zdania, które wypowiedziała Kaczka :-) wybieram tę tzrecią opcję... jaka? no tę co Kaczka wybrał.... nie wiecie jaką? ... ja też nie wiem czy taka istnieje.... Kaczka ma jaśniejszy chyba umysł pewnie Red Bula z wódą miesza :-)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-15 11:49 / NiePOsPOlity Intelekt
...skomentował słowa Prezydenta pewien prostaczek... ;-)))
sceptyk / 2008-01-15 11:44 / Tysiącznik na forum
Panie Prezydencie!
Niepotrzebnie Pan zabiera głos, bo w ten sposób zniża się pan do poziomu tego tuskowniarza.
Wystarczy, że Pańscy współpracownicy dadzą stosowny odpór, to znaczy, też będą wyniośle milczeć.

A tuskowniarzowi Palikotowi należy zadać krótke pytanie: czy już przestał brać leki psychotropowe.
EDiS / 2008-01-15 11:32 / Tysiącznik na forum
Dlaczego Tusk nie odniósł się merytorycznie do błazenady Palikota? Ponieważ po ostatnich wyborach nastał okres ochronny dla osób z POrażeniem umysłowym.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2008-01-15 10:30
Prezydent na prawdę nie ma co robić. Dajcie mu jakąś robotę!!!!!! Jakby Palikot był taki pokręcony jak Kaczka to też by wytoczył proces za nazywanie go klaunem. Palikot nie jest bucem więc odpuści. Jak słowo daję Rydzyk pluł Kaczke i żonie w twarz swoimi wypowiedziami a ten nic niestosownego nie widział. Zakłamanie, nadęcie i nabzdyczenie Kaczyńskich jest wielkie jak Ocean Spokojny. Jedno jest pewne naród w następnej kadencji nie popełni już błędu i buca nie wybierze ponownie.
pantagruel / 2008-01-15 11:39 / OJOS DE BRUJO

Rydzyk pluł Kaczke i żonie w twarz


kaczor tego jednak nie pamieta, bo byl nawalony do nieprzytomnosci.
Jest pewien, ze to pijackie omamy, bo gdziezby tam tadzio
takie zeczy gadal o pieknej 1 szej damie!

To przeciez nie jest mozliwe! Skoro wiec nie mozliwe to musial byc narabany! :)

Pozdrawiam i za kolnierz nie wylewam i jeszcze sie nie lecze :)
Szanuje urzad prezydenta ale musze przyznac, ze wiekszego tzn. miejszego :)
kretyna nie znajdziecie. Jest kretynem, bo uwaza NAS WYBORCOW za idiotow

Wstydzcie sie Ci go poparliscie i/lub popieracie (watpie aby jeszcze tacy srod wyborcow sie znajdowali)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-15 10:55 / NiePOsPOlity Intelekt
W jednym się zgodzę: Kaczor powinien nazwać Palikota nie klaunem, lecz ZEREM.
(w końcu sędziowski PRL-owski skansen wypracował pewien precedens, który tutaj byłby jak znalazł)
KAP / 2008-01-15 11:12 / Tysiącznik na forum
pragne koledze przypomniec iz ZERO jest zarezerwowane dla pewnego polityka PiS.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-15 11:45 / NiePOsPOlity Intelekt
widzisz, tak zazwyczaj kolego masz wiele do powiedzenia, a nie potrafisz przeczytać mojej wypowiedzi ze zrozumieniem. Właśnie dlatego ten casus "Zera" pozwala szastać nim na lewo i prawo - skoro PRLowski skansen uznał, że sformułowanie "(w szczególności: Palikot) jest Zerem" nie jest obrazą.
KAP / 2008-01-15 12:41 / Tysiącznik na forum
odnioslem sie do slowa ZERO jako nazwy marki, która w zasadzie powinna byc zastrzezona dla jednego produktu.... Nie odnioslem sie do drugiej czesci wypowiedzi. czy nie odniesienie sie do kazdego zdania w wypowiedzi jest brakiem jej zrozumienia?
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-15 13:06 / NiePOsPOlity Intelekt
na tym w mniemaniu wykształciuchów polega właśnie zadanie PRL-owskiego skansenu:
- orzeka, że słowa wypowiadane przez naszych towarzyszy nie są obelgą nawet gdy nią są, oraz
- zastrzega markę obelgi
- przypisuje ją do jednego "produktu"

bez komentarza
sam35 / 80.51.243.* / 2008-01-15 11:00
"Prezydent zaznaczył, że nie jest leczonym alkoholikiem ". Rany... czyli jest... NIELECZONYM ALKOHOLIKIEM ????
Ja-Gaar / 2008-01-15 11:31 / Bestia Miiny
Hehe... na mocy indukcji - słuszny wniosek. :)
indukowanyanodąoralnie! / 83.24.199.* / 2008-01-15 17:24
towarzysz elektyk, witamy!
leo7 / 2008-01-15 10:19 / Bywalec forum
swoj swego zawsze wyczuje...

Najnowsze wpisy