Forum Polityka, aktualnościKraj

Rada zbada kontrakt Lisa

Rada zbada kontrakt Lisa

Money.pl / 2008-01-15 10:02
Komentarze do wiadomości: Rada zbada kontrakt Lisa.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2008-12-16 12:59 / Tysiącznik na forum
Cóż.... Po wczorajszym występie mógłby odejść w siną dal... Przynajmniej żonie nie byłoby nudno...
Młode pokolenie / 213.158.196.* / 2008-12-16 09:03
Ludzie nie badzcie tacy głupi!!!!!
Jak oni robia ca chcą TVP, dzienikarze, aktorzy którzy się wszyccy bawia naszym koszem. Np telekamery,gazele, aktor roku itp. nagrody co tez są nie małymi sumami. WYPŁATY 170 000 M-C,A ile może być takich ? Napewno dużo w każdej telewizji.Też się wszyscy połaczmy jako widzowie i nie właczmy przez miesiąc telewizji i nie płacmy wcale za abonament. Nikt nas nie zmusi bo możemy powiedziec, ze jak nie zmienia programów z przwdziwego zdarzenia i nie będzie tyle reklam i serialów czy głópich programów jak Gwiazdy tańczą na lodzie czy na czym innym .Może jeszce będa tańczyć na głowie !!!. A oni zarabiają na nas naiwnych ludziach i się smieją. Dlatego moja propozycja jest taka wyłaczmy telewizor i nie płaćmy abonamentu. Bo i tak na zdrowie nam to wyjdzie . A tak jak oglądasz o i tak powtórki i głópie programy czy polityka. Można tylko płacić za radio bo chociaż muzyka jest i to wystarczy. Powtarzam połaczmy się i też zamanifestujmy. TVP 1, 2 , POLSAT, TVN itp STOP!!!!. JAK ZROBICIE DOBRE POGRAMY I FILMY BEZ REKLAM TO BĘDZIEMY PŁACIĆ A JAK NIE TO NIE!!!!! LUDZIE CO WY NA TO. jEST INTERNET TO MOŻNA TAKĄ MANIFESTACJE ZROBIĆ PRZEZ MIESIĄC. zOBACZYCIE CO BY SIĘ DZIAŁO W TVP. A te smsy z wygranymi to bujda na resorach.To tylko wyzysk aby więcej oglądało program !!!!!!!!!
sceptyk / 2008-01-15 11:29 / Tysiącznik na forum
Ludzie!
O co wam chodzi?
Lis to pies na PiS. Za obszczekiwanie wroga należy się dobra micha, no nie?
Szczególnie jak jest finansowana nie z pieniądzy karmiącego, a i karmiącemu coś z tej michy skapnie.
dareg / 62.233.185.* / 2008-01-15 10:16
niestety ale w TV publicznej nie powinno być miejsca dla dziennikarzy tak otwarcie deklarujących bądź sympatie bądź niechęć do określonych partii politycznych
na tym polega apolityczność telewizji publicznej
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-15 10:02 / NiePOsPOlity Intelekt
Mam nadzieję, że jeszcze niedawni ulubieńcy Lisa i jego tupiącej bucikami publiki - ugruntowali już sobie "złotą" zasadę wykształciucha, tj. "Pieniądze Nie Śmierdzą"
;-)))
jędrek1111 / 193.201.167.* / 2008-01-15 12:34
a co żal 4 litery ściska bo sąsiad ma "lepszy samochód"....?
moher / 79.188.238.* / 2008-01-15 11:26
oni byli mu potrzebni wyłącznie aby podgonić spredaż książek "mistrza" a poza tym może miał jakieś płatne zlecenie na ....... to co robił, niekoniecznie od polsatu. Kasa wiadomo ,zarabiam 25 tys rocznie to Tomek pracuje na to 3 dni . Nie mam o to zalu, niech ma ale za to co robił przez 2 lata jest u mnie przekreślony, niezależne dziennikarstwo , żarty !

ciemnogród jeszcze otwarty !
Kasia9674 / 83.23.50.* / 2008-01-15 10:18
Ooo, a ty biedaku cały czas klepiesz biedę i co najgorsze - jak sam prezes partii obwieszcza wszem i wobec - to jest wina tych wstrętnych wykształciuchów, z Lisem na czele, to naprawdę daleko idące nadużycie że ktoś w tym kraju śmie zarabiać więcej niż prezes najrozstropniejszej partii pod słońcem.
transportowiec / 217.11.139.* / 2008-01-15 10:52
W Polsce doszliśmy do absurdu skali nienormalnej. Pensja powinna zależeć od wykształcenia, wkładu pracy ,zaandażowania ,wiedzy ,a dziennikarza i aktora od popularności też, ale w granicach rozsądku.Ci ludzie zarabiają zbyt dużo i są oderwani od rzeczywistości.Wiele komentarzy o obecnej sytuacji o tym świadczy.Dziennikarze nie mają pojecia o wartości pieniądza , o wkładzie pracy i są zbyt zaangażowani politycznie.Dziennikarz ma być neutralny szczególnie w telewizji publicznej. W programach mają być przedstawiane różne poglądy i opinie , a to słuchacz ma sam podjąć decyzję kogo popiera z czyimi poglądami się utożsamia , a większość naszych dziennikarzy narzuca słuchaczom poglądy własne. Dziennikarz telewizji puplucznej nie może zarabiać na miesiąc 100.000 zl , bo żyje z abonamentu 25 zł miesiecznie kasjerki w markecie ,która zarabia 800,0 zł na rękę. I jeszcze Wam dziennikarzom zwrócę uwagę na fakt , bo też o tym nie wiecie , pracownikom tak naprawdę płaci klient a nie pracodawca. Aby pracodawca mógł więcej płacić musi podnieść ceny. Takich pracodawców , prywaciarzy, którzy maja 100.000,- zł miesięcznie to jest w Polsce niewielu .Większość haruje za kilka tysięcy miesięcznie ,nie śpi po nocach ,ściga wierzycieli żeby mieć na wypłatę ostatniego dla pracowników, siwieje od coraz to nowych przepisów podatkowych.
Często jest zaszczuty między innymi przez dziennikarzy.Komentarze jak to wreszcie będą musieli podnieść Ci żli pracodawcy pensje , bo w Irlandi płacą więcej przyprawiały normalnego człowieka o mdłości. Zaden nie zadał sobie trudu ,aby porównać i pensje i ceny , i jakośc pracy , i przepisy tu i tam .Wielu młodych ludzi słuchając tych zachęt do wyjazdu w telewizji wyjechało , nie wracają często bo im wstyt ,że im się nie udało bo przecież tam jest tylko dobrobyt nie ma bezrobotnych , nie ma biednych - wszyscy mają wille , mieszkania luksusowe własnościowe , dore samochody i spoko na dobre życie im starcza , to tylko w Polsce jest źle , pracodawcy wyzyskują ,rząd nic nie robi tylko się kłuci, politycy beznadziejni - taki obraz przedstawiają dziennikarze i za to ja z mojej ciężkiej pracy mam im płacic po kilkadziesiąt , czy sto tysięcy na miesiąc .Zastanówcie się nad tą
rozlewającą się głupotą . A politycy są tacy jak naród , a rządy to wybieramy w demokratycznych wyborach.
MAB / 83.4.48.* / 2008-01-16 23:35
Jestem początkującym dziennikarzem, który nie zarabia nawet średniej krajowej ale wiem, że to dopiero początki i liczy się przede wszystkim moja praca(służąca nota bene ludziom). Zatem ... to dużo ile bedzie zarabiał Lis ale nie każdy jest Lisem - też pewnie przeszedł swoje i to że miał przy tym jeszcze szczęście to jego sprawa. Niech się chłopak cieszy jak dają i niech bierze jak wynegocjował... Wszyscy jakoś robią to samo a jemu się udało no i co - jego zasrana sprawa. Powtarzam - on jest jeden - teraz mamy sezon na niego i tyle - ludzie chcą go oglądać. A! I słuchajcie - nie wiadomo jak się bedzie zachowywał w publicznej - w Polsacie był polityczny i wyleciał a teraz co myślicie, że też bedzie?? Moja odp: NIE (po pierwsze doświadczenie go czegoś nauczyło, po drugie sami mówicie publiczna to publiczna - dziennikarze nie powinni ujawnianiać swoich poglądów - co myślicie, że on taki głupi?) Ale oczywiście jak się zmieni to bedzie, że ktoś za tym stoi... POLSKA...
Uważny / 87.116.199.* / 2008-01-17 08:52
Początkujący dziennikarzu - nikt nie ma pretensji do Lisa że ma ręce skierowane do siebie ale do tych co naszymi pieniędzmi z abonamentu tak szastają, nikt nie może nic powiedzieć o gażach w telewizjach komercyjnych ale w telewizji publicznej a i owszem !!!!

Najnowsze wpisy