Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lech Kaczyński: Wałęsa był "Bolkiem"

Lech Kaczyński: Wałęsa był "Bolkiem"

Money.pl / 2008-06-05 09:09
Komentarze do wiadomości: Lech Kaczyński: Wałęsa był "Bolkiem".
Wyświetlaj:
boolek / 89.76.56.* / 2010-11-24 16:15
chyba nikt w to nie wątpi
Kamilbialek / 2010-01-09 21:59
Moim zdaniem Lech Wałęsa był Tajnym Agentem, Bolkiem. Przynajmniej w latach o których piszą byli historycy IPN-u. Oprócz tej pracy oraz innych wypowiedzi świadków, kradzieży akt przez Wałęsę, zacierania śladów tej kradzieży, najbardziej przekonują mnie poczynania Wałęsy gdy miała nastąpić lustracja za premiera Olszewskiego. Jego wściekłość i upór by zrobić Wszystko by lustracja nie nastąpiła dowodzą niezbicie, że sprawa dla niego była najwyższej wagi. A co jest dla Wałęsy ważniejsze niż Kult jego własnej osoby, o czy mówi częściej niż o tym Co on zrobił, co jest ważniejsze od niego i jego zdania ... NIC. To wszystko mógł stracić podczas lustracji, gdyby ludzie dowiedzieli się, że i on był przez pewien czas po stronie czerwonej. Spadłby z piedestału. Proszę do swoich stwierdzeń dochodźcie posługując się logiką i opisujcie jak do rozwiązania sprawy doszliście. Dopiero na końcu jest czas na wyrażenie emocji. Czyli np. jak ja. Uważam że Wałęsa zrobił źle dla Polski blokując lustracje, ponieważ czerwoni ludzie rządzą mną w sposób większy niż mogę się domyślać, a ja tego nie potrafię zmienić, chyba że opuszczę kraj moich ojców. Co do jego miejsca w Solidarności możliwe że był wówczas najbardziej odpowiednim człowiekiem, na to właśnie miejsce.
korki / 93.105.183.* / 2010-01-03 14:19
wkurza Cię to co dzieje się wnaszym kraju napisz o tym na www.jestem-wkurzona.pl lub na męskim odpowiedniku tej strony czyli jestem-wkurzony.pl
josef / 91.44.195.* / 2008-06-08 10:59
==>A ty Jackiem i Plackiem...
.......rece precz od Walesy!
......Jesli dalej bedziesz j**,, z ,upy,
........................to ci na,,amy do zupy.
PS/KWksiezyc jest za blisko na Marsa nim. /zob. rozklad jazdy rakiet/
mfg
Maciej T. / 62.111.206.* / 2008-06-24 00:24
Kaczyńskiemu sie w durnej głowie poprzewracało, o ile kiedyś było tam poukładane!! Ja tylko polecam się zastanowić nad tym, komu zależało i zależy na zniszczeniu Wałęsy? Komu? Zdaje się że ludzion z agentury SB i pokrewnych... wniosek: skoro SB-kom zależy na niszczeniu Prezydenta Wałęsy, robi to ten ** Kaczyński to znaczy że Kaczyński majstrował w SB, UB lub innym paskudztwie. A młodzieńcom, którzy napisali tą książkę, polecam do przemyślenia fakt, jakim jest podrabianie dokumentów w celu zniszczenia Lecha Wałęsy (i innych działaczy PRL-owskiej opozycji). Ci młodzieńcy lepiej by zrobili przepraszając Prezydenta (ii mnie także, bo tym kretyńskim "wypracowaniem" zrobili sobie we mnie wroga). Są młodzi i ** [niemądrzy]. Kaczyńskiego zapraszam na prywatną rozmowę. Po "rozmowie" zmieni poglądy, gwarant.... pal**t!!!!! Prywatne przesłanie do Kaczyńskiego: Jaką bronią walczysz, od takiej zginiesz. Narod zadba. A na tytułowanie per "pan" nie zasłużyłeś!
man13 / 2008-06-07 21:14 / Tysiącznik na forum
Mam nadzieję że nie będzie cenzury w kwestii stanu zdrowia Kaczyńskich.A jak wiemu nadzieja jest matką naiwnych,
Elendir / 2008-06-06 06:55 / Łowca czarownic

Czy społeczeństwu należy się papka informacyjna, czyli kłamstwo, czy demokratycznemu społeczeństwu należy się prawda? - Otóż ja mówię jasno - demokratycznemu społeczeństwu należy się prawda, nawet, jeżeli jest trudna - powiedział Lech Kaczyński.

I oczywiście źródłem prawdy może być tylko Kaczyński.
wkurzona / 79.185.170.* / 2008-06-06 08:28
Napisałeś:
I oczywiście źródłem prawdy może być tylko Kaczyński.

Nikt tutaj nie odniósł się do Twoich słów. Bełkoczą o gównoprawdzie i o radzeniu sobie z nią.
Nie wiem jak to się dzieje, że Kaczyńscy mają taką rzeszę fanatyków. Robią i mówią rzeczy straszne, słoma już dawno wylazła z butów (mimo wychowania na "niepodwórku", nie trzymają żadnych standardów, a potakiwaczy i klakierów nie ubywa. W zasadzie chyba sobie odpowiadziałam w pierwszym zdaniu: FANATYZM nie kieruje się rozumem, zdrowym rozsądkiem
man13 / 2008-06-07 20:57 / Tysiącznik na forum
Ten rodzaj "miłości" do twojszej, mojszej prawdy zrodził się na bazie indoktrynacyjnych działań radia co ma ryja, trwającej bezpłciowo telewizji, działalności zebrowatych prokutatorów, inwigilacji niewygodnych strajkujących, stanowienia niechcianego prawa, lansowania pedofilskich autorytetów, itd, itp.
Fanatyzm kieruje się uczuciami, młodych z LPR, starych z Samoobrona, Jankowskiego ociekającego złotem czy Rydzyka namaszczającego do świętej wojny w obronie jedynie słusznych wartości.
W zasadzie chyba sobie odpowiedziałaś.
Elendir / 2008-06-06 10:34 / Łowca czarownic
Wiesz byłbym daleki od stwierdzenia że większość tych wypowiedzi jest konsekwencją fanatyzmu. Moim zdaniem źródłem są o wiele bardziej przyziemne pobudki. A jeśli chodzi o odniesienie się do mojej wypowiedzi to sądzę że jest tutaj również kwestia reputacji która najwyraźniej potrafi się przez ten "fanatyzm" przedostać. :-)
Pozdrowienia.
Antypustak / 87.101.40.* / 2008-06-20 18:56
Czy 2 przygł.py o pseudonimach man13 i Elendir potrafią nopisac coś więcej ponad swój żałosny nic nie wnoszacy bełkot?Może poczytajcie w necie miłosnicy różowgo saloniku PO o podpisanej 2 lata temu w Warszawie cichej koalicji miedzy PO i lewicą,o której zabronili wspominać w mediach.O przywracaniu na stołki czerwonej mafii w mazowieckim i śląskim,o wieloletniej współpracy Schetyny z gangsterem Baraniną,czy o Palikocie,wielbicielu czerwonych,który w latach 90 dzięki lewej firmie wyłudził z państwowej firmy 6 mln.W necie można też zobaczyć wystąpienia i zdjęcia Tuska z Sawicką u boku(którą jak stwierdził widział tylko raz w sejmie i nigdy z nia nie rozmawiał),a może takie POmioty wolałyby zobaczyć u Rydzyka Tuska,który przed wyborami latał tam jak z biegunką.Obawiam sie jednak,że do takich POmylonych pustaków prawda i tak nie dociera,lepsza i łatwiejsza do przełknięcia jest papka brukowa,którą można potem cytować w nieskończonośc na forach ku uciesze takich samych przygł.pów.
Elendir / 2008-06-22 20:37 / Łowca czarownic
Nawet tak krótka wypowiedź okazała się dla Ciebie za długa by pozostać w niej konsekwentnym. Tak to jest jak ktoś w chęci ubliżania zapomina o logicznym myśleniu.

Twoja wypowiedź jest bardzo dokładną wizytówką wielu zwolenników PiSu. Pokazuje jaki poziom kultury prezentują, na czym się opierają i w jaki sposób myślą. Sam się oceniłeś.
wkurzona / 79.185.153.* / 2008-06-23 08:59
Brakowało mi Twoich mądrych, wyważonych, kulturalnych wypowiedzi-komentarzy. Jeśli już wystarczająco się podlizałam, to witam z radością na forum.
Elendir / 2008-06-23 19:59 / Łowca czarownic
Dzięki. Dobrze wiedzieć że na forum są osoby dla których warto pisać. Niestety (a może raczej na szczęście :P) polityka nie jest moim życiem i nie zawsze mam czas na forum.
Pozdrawiam
andowc / 83.30.117.* / 2008-06-05 20:58
Dzieci się uczą polityki, oglądając dobranockę, "Bolek (Wałęsa) i Lolek (Kaczyński)".
kwp / 195.150.165.* / 2009-03-31 14:30
Lolek, to Karolek Wojtyła - Bolek zgoda! (co Ty wymyśliłeś człowieku)
andowc / 83.30.70.* / 2009-03-31 15:29
Proszę nie przedrzeżniać Karola W. na Lolka (może być Karolek,- Lolek na jego żądanie, jak Sobie życzył,- lubiał się przezywać).
Skojarzyłem z L.K (lolek), L.W (bolek).
Dla Ciebie K.Wojtyła nie jest żadnym "Lolkiem". (OK!).
maa / 2008-06-05 15:36 / Tysiącznik na forum
Oj, Pani Bochenkowa, uczyć chorego, niespełna rozumu człowieka obrażać ludzi...
Nieco to podłe, nie sądzi Pani?
SB-owiec / 83.23.101.* / 2008-06-05 16:19
cały naród cała Polska już dawno wie że Wałęsa to Bolek,przecież kazdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę że wałęsa nie mógł zmienić ustroju i co więcej obalić totarytaryzmu sowieckiego ,to zrobili kgb-owcy z ZSRR,PONIEWAŻ ZGROMADZILI DUŻY MAJATEK PRYWATNY I CHCIELI ŻYĆ jak bogacze i trzeba było od czegość zacząć i posłużyli się wałęsą.Taka jest gorzka prawda i są na to dokumenty w Moskwie,wiedział o tym Jaruzelski,Kwaśniewski,gorbaczow i wie dobrze michnik
man13 / 2008-06-07 20:59 / Tysiącznik na forum
A Kaczyńscy jak zwykle ciemni jak tabaka w rogu.
B D / 84.40.242.* / 2008-06-05 14:20
W 1989 r agenci oraz ubecy i komuchy (tzn. rasa wyższa szkolona w Maskwie) stworzyli okrągły stół, który miał uratować ich przed linczem narodu Polskiego, a zarazem ustalił sposób dalszego sprawowania władzy i podziału - ROZSZABROWANIA majątku narodowego. Przy tym stole siedziało też KILKU POLAKÓW, którym marzyła się wolna Polska, już wszystko jedno na jakich warunkach. Do roku 2008 dwa, trzy razy na krótkie okresy udało się wyrwać Polskę z ich rąk na krótko. Nigdy jednak w takim stopniu aby móc powstrzymać tych sowieckich złodzieji i zbrodniarzy ( morderstwa na narodzie Polskim od 1940 roku ).
Dlaczego piszę o tym przy informacji o Wsłęsie? Niedawno w marcu TVP pokazała film - dokument z roku 1981 tzw. wydarzenia bydgoskie. TYCH KILKA DNI MOGŁO ZMIENIĆ HISTORIĘ POLSKI. Nie wiem jak, nie wiem w którą stronę, ale komuchy strasznie się tego bały. O losach Polski decydowali wtedy Wałęsa, Kuroń, Michnik, Geremek, Mazowiecki, Celiński, Gwiazda, był też Olszewski i Kaczyński. Zobaczcie ten film i jaką rolę odegrali w nim poszczególni ludzie. Później łatwiej wszystko widać.
man13 / 2008-06-07 21:01 / Tysiącznik na forum

W 1989 r agenci oraz ubecy i komuchy (tzn. rasa wyższa szkolona w Maskwie) stworzyli okrągły stół

O Kościele Katolickim zapomniałeś, JP II pominąłeś?
Ucząc się histerii od LPR i PiS daleko nie zajdziesz.
rty / 83.7.70.* / 2008-06-05 12:47
PRAWDA NAS WYZWOLI.
wkurzona / 79.185.192.* / 2008-06-24 09:57
Z przyjemnością zacytuję to nośne hasło PiS-u (w tej akurat chwili), gdy będzie chodziło o inne prawdy.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-09-21 18:23
widzę że SBckie pieski lubią ujadać parami
man13 / 2008-06-07 21:02 / Tysiącznik na forum
No jasne, zaraz jak prezio kaczorek ujawni raport o swym stanie zdrowia /psychicznego/.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-09-21 18:25
widzę że SBckie pieski lubią ujadać parami - i oczywiście flagowy tekst o "zdrowiu psychicznym"
Nieładnie / 213.208.85.* / 2008-06-05 09:09
Może najpierw rozliczmy wszystkich UBeków,SB-ków,ZOMOwców,a potem urządzajmy polowanie na czarownice.Kiedy skończy się w tym kraju nagonka na ludzi?Każdemu można przyszyć łatkę i oskarżać o współpracę z kimś.Zawsze znajdzie się też kilku takich,co potwierdzą wszystko za parę srebrników,
dlatego panowie,czemu ma służyć stwarzanie zamieszania w państwie?Co chcecie przez to osiągnąć?
Czy może przy braku własnych pomysłów programowych,stwarza się zamieszanie?
koyiemleko / 79.188.238.* / 2008-06-05 11:07
a ja nigdy nie zapomne ze walesa wetowal ustawe odbierajaca przywileje , super emeryturz ubekom, pogromcom polskich patriotow. potem 10 lat wetowal kwasniewski. 15 lat fundowalismy im komfortowe zycie. Rodziny ofiar skladalz sie na swoich oprawcow ! ! ! skandal.
Gall# / 213.158.197.* / 2008-06-05 10:21
A mnie prawda interesuje i chętnie ją poznam - Uważasz, że jesteś za głupi żeby sobie z nią poradzić?
Kto w takim razie za Ciebie myśli - Michnik? A kto wcześniej - Biuro polityczne KC PZPR?
A może Twój oficer prowadzący?
wkurzona / 79.185.170.* / 2008-06-06 08:39
"Gall#" (tym razem) napisał:
A mnie prawda interesuje i chętnie ją poznam

Tyle fałszu w tym zdaniu, tyle zakłamania!!!!!!!!!!!! Znam Ciebie i Twoje poglądy (często wypowiadasz się na tym forum, choć zmieniasz nicki) żadna prawda Ciebie nie interesuje. Wierzysz w co chcesz.


Uważasz, że jesteś za głupi żeby
sobie z nią poradzić?

Ty radzisz sobie doskonale, ale nie dlatego bynajmniej, że grzeszysz mądrością, ale dlatego, że FANATYCY nie muszą za bardzo główkować, myśleć
Gall# / 213.158.197.* / 2008-06-06 12:28
Biedna "wkurzona"
tego, że trudno Ci uwierzyć w to, że kogoś interesyje prawda nie musisz już udowadniać, bo zrobiłać to już wcześniej atakując Prezydenta za jego wypowiedź na temat Wspomagacza lewej nogi i za popieranie historyków w ich prawie do publikacji wyników badań.

Nie jestem pewien czy Twój nik nie ma zawiązku z Twoim stanem emocjonalnym, ale może będzie lepiej jak zaczniesz od wzięcia jakichś proszków - stres upośledza zdolność do oceny sytyacji...
wkurzona / 79.185.154.* / 2008-06-08 10:35

Nie jestem pewien czy Twój nik nie ma zawiązku z Twoim stanem emocjonalnym

Ależ oczywiście, że ma, Jak czytam wypowiedzi Twoje i Tobie podobnym, jestem wkurzona, zdenerwowana, zła. Obce Ci są takie uczucia? Czy potrzebujesz

jakichś proszków

żeby je odczuć?

stres upośledza
zdolność do oceny sytyacji...

Uważaj, bo proszki też!
man13 / 2008-06-07 21:06 / Tysiącznik na forum
Masz doświadczenie w tych proszkach? Z takimi wizjami PRAWDY to dopiero trzeba brać.
wkurzona / 79.185.154.* / 2008-06-08 10:20
Dzięki "man13", kolejny raz mnie wspierasz. Z "213 158 197" nie da się ani z proszkami, ani bez.
wkurzony na imbecyli! / 87.101.40.* / 2008-06-20 19:11
tak,tak,wspierajcie się razem naiwne oszołomy.Na dzień dzisiejszy waszego idola Wałęsę wspierają już tylko dawni towarzysze i ludzie powiązani z nim układami,skoro Wałesa był tak niewinny dlaczego czyścił swoje dokumenty,zaraz po objęciu władzy,teraz zostały tylko resztki po nieudolnym pozbywaniu sie dowodów,nikt z prawdziwej Solidarności nie chce mieć z tym prymitywem nic wspólnego,zostali mu tylko kapusie i karierowicze pokroju Bogdana Lisa członka partii Kwaśniewskiego, głosy prawdziwych Solidarnosciowców są bardzo niewskazane w mediach,ponieważ mit Wałesy trzeba utrzymac za wszelka cenę a takie oszołomy jak wy nawet nie zadają sobie trudu,żeby skonfrontować bełkot Lisa,Krzywonos czy Wałęsy z faktami opisywanymi przez setki świadków i uczestników tamtych zdarzeń.
wkurzona / 79.185.153.* / 2008-06-23 08:52
A już myślałam, że mam fana. A tu, jak odjąć mój przydomek, zostaje tylko "imbecyl".
wtorek / 79.188.238.* / 2008-06-05 11:12
a ja zgadzam sie z Herbertem na temat michnika, nigdy nie napisze tego nazwiska z duzej litery
Nieładnie / 213.208.85.* / 2008-06-05 12:12
Bardziej od poznawania prawdy,obawiam się otwierania puszki Pandory,bo kiedyś świn brakowało tylko w PGRach,w "aparacie nacisku" byliśmy nimi otoczeni.Mój dziadek był oficerem miedzywojennego wojska polskiego i człowiekiem honoru,ojciec nie należał do partii i o mało nie wylądował w tajdze za poglądy niezgodne z jedynie słuszną prawdą PZPRu,wolniej awansował,bo nie był czerwony.Z tych ludzi jestem dumny,reszczcie nie wierzę,bo za trochę kasy,sprzedali diabłu duszę;kiedy widzę tych samych ludzi w telewizji klaszczących obecnym partiom,a kiedys byli zagorzałymi komunistami,zbiera mnie na wymioty,bo kiedyś nikt nie musiał aktywnie działać w PZPR
był to tylko ich wybór.Nikt nie został do konca rozliczony,dlatego albo rozliczamy wszystkich,albo nikogo,ja potrafię wybaczać,tylko czy obecne władze i układy w naszym kraju są zdrowe?Wolałbym, raczej pomagać prawdziwym działaczom walczącym o niepodległą polskę,którzy często żyją w nędzy.
man13 / 2008-06-07 21:12 / Tysiącznik na forum
Znam wielu dziadków z miedzywojennego wojska polskiego i nie wszyscy mieli czyste ręce oraz sumienia. Wielu z nich do dziś pluje sobie w brodę że wierzyło w idiotyczne ideały. A jak by tak trzeba było rozliczyć tych "prawdziwych polaków" z działalności w ich przeszłości to i więzień by mogło zabraknąć. Z tą uczciwością było ...... askoś tak.
Nieładnie / 213.208.85.* / 2008-06-09 09:54
Jaka jest alternatywa?Skoro plujemy na wszystko i wszystkich,zapomnijmy o jednym państwie i podzielmy Polskę na 49państw.Stworzymy sobie zaścianki i wszyscy będziemy głowami swoich państw,tylko nadal,jako Polacy,założę się,że te zaścianki wkrótce zaczęłyby walczyć o dominowanie jeden nad drugim,zostańmy więc przy jednym państwie,tylko powiedzmy sobie otwarcie,że władza nie reprezentuje interesów społeczeństwa,tylko swój własny i własnych kumpli,dlatego biedoto, martw się sama o siebie i marz,że stanie się cud!Chyba dopiero teraz,jako człowiek dorosły,rozumiem prawdziwe przyczyny rozbiorów Polski:wewnętrzne walki o...wszystko,prywata,oraz jeden wielki rozpi*****,na którym korzystają inni(nasi zagraniczni przyjaciele).
Łomatko! / 87.101.40.* / 2008-06-20 19:15
Rozumiem,że twoim zdaniem IPN musi wyrzucać z wydawanych co miesiac kilku ksiażek te,które dotycza niewygodnej dla Wałesy przeszłosci tak?

Najnowsze wpisy