Forum Polityka, aktualnościKraj

Lech Wałęsa wygwizdany. Jednak nie żałuje przyjazdu

Lech Wałęsa wygwizdany. Jednak nie żałuje przyjazdu

Wyświetlaj:
PIOTR-ZGIERZ / 163.244.62.* / 2010-08-17 00:39
TEN CZLOWIEK POWINIEN MIEC ODEBRANE WSZYSTKIE TYTULY KTORE WCZESNIEJ OTRZYMAL NIESLUSZNIE!
SPRZEDAL KRAJ JAK ,,TANIA DZIWKE''
LUDZIE KTORZY WALCZYLI ODDAWALI SWOJE ZYCIE ZA KRAJ WOLNY A NIE TOTALITARNY OBECNIE SA SMIECIAMI I ZAPOMNIANYMI LUDZMI - PRZEPRASZAM ZA UZYCIE TAKICH SLOW OSTRYCH.
PANIE WALESA PAN JUZ PRZEZ 5 LAT NAKRADL SIE Z CALA RODZINA I PANA BYLYMI KOLEGAMI JAK I WROGAMI A OBECNIE WIELKIMI PRZYJACIELAMI MAJATKU PANSTWOWEGO.
DZIWI MNIE JEDNO DUZA CZESC SPOLECZENSTWA POZWOLILA NA TO BY DO TEGO DOPROWADZIC. NASTEPCA ZLODZIEJSTWA I KOLESIOSTWA JEST NASZ PREMIER DONALD TUSK - GDZIE DLA BOGATYCH LUDZI Z JEGO KREGOW TWORZY SIE USTAWY,ROZPORZADZENIA ITP...
PALIKOT JEST TZW ,,KLAUNEM'' PO GDZIE MOZNA OSMIESZAC INNE PARTIE I OCZERNIAC.
ALE PRZYJDZIE CZAS ZE BEDZIEMY MIELI DRUGIEGO MARSZALKA J.PILSUDSKIEGO
KTORY ZAPROWADZI PORZADEK W POLITYCE!!!!BOZE HRON NASZE PANSTWO OD OBECNEJ WLADZY RZADZACEJ!!!
Moneczka / 88.156.188.* / 2011-06-09 21:30
Z tego, co czytam, spodoba Wam się ten artykuł o Wałęsie:
http://www.nadmorskiraport.pl/
isportg / 87.105.115.* / 2009-05-27 14:17
Nie musisz pracować..nie musisz być tym którego wyzyskują..
Prawda jest taka że ludzie przyzwyczajeni do siedzenia i użalania się nad sobą nie pojmują że żeby zarabiać trzeba pracować - na swoim zwłaszcza..

Nie pracujesz - nie masz od tego należy wyjść..nie można zrzucać tego na człowieka który chciał po prostu - uwolnić Nas (mnie też) z kajdanów komunizmu..

Mamy wolność - możemy zarabiać ale nie myślmy że to nie Nasza wina ze tyle zarabiamy - chcesz zarabiać więcej - zmień pracę załóż firmę ..po prostu: rób coś..
Tjn / 83.16.133.* / 2009-06-09 19:08
Dla mnie BOLEK Wałęsa to nieudacznik życiowy, który chciał żyć dobrze z:

- donosów na kolegów ze stoczni...
- współpracy jak agent SB (NKWD)
- okłamywania Polaków

BOLEK wychodzi z Wałęsy z jego uczynków (po ich uczynkach ich poznacie) :

- ułaskawienie szefa mafii pruszkowskiej Słowika
- brak wychowania dzieci - które samochodami jadąc po pijanemu potrącają ludzi na ulicach
- ciągła obecność oficerów SB wokół Bolka Wałęsy (MIETEK - "kierowca")
- likwidacji stoczni Gdańskiej
- życie w przepychu
- pycha i bezczelność
- słowa z filmu "Nocna zmiana" do innych polityków - "Wy nie wiecie jak oni daleko doszli"
- próba przekupienia i szantarzu Anny Walentynowicz aby nie mówiła prawdy o Wałęsie
semeo / 2009-05-29 23:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
masz rację, ale nie zmiania to faktu że ten człowiek, jest prostakiem, nie panuje już nad tym co robi, w głowie mu się poprzewracało!!!
Młode pokolenie / 213.158.196.* / 2009-05-18 09:24
Ludzie Były prezydent to był i dla mnie będzie zwykłym pros....... Bo każdy prostak nie zna zasad co należy robic a czego nie. Chociaz by miła godność i pokazał , ze coś jest warty a nie jeździ i pokazuje jaki on wielki. Doszedłeś dzieki Zachodowi na dany stołek bo zachód tak chciał.Każdy były w tym rządzie pcha się na siłe. Nawet mozna powiedzieć wchodzi w du...pe że za dużą kasee to by dał sobie m.... wyciąć. I bardzo dobrze , ze go wygwizdali.
Kajot .... / 77.114.88.* / 2009-05-16 10:29
WAŁĘSA JEST WIELKIM CZŁOWIEKIEM O WIELKOŚCI

PIEKIELNEJ
robotnik RP / 83.17.81.* / 2009-05-07 10:23
Lesiu to chłystek który nie rozumie tego co robi i mowi,dla mnie to pajac ktory wyziósł sie na wyżyny krzywdząc ludzi pracy ,bo uwierzyli że zmienia na cos leprzego ,owszem zmienilo sie nie zaprzeczam ale kto byl blizej koryta nachapal sie najwiecej a ci tzn: my ludzie pracy
zbieramy żniwo w postaci zwolnien czy wyzysku pracodawców niskich pensji
sdik500 / 87.105.66.* / 2009-05-16 13:21
robotnik RP dla mnie pajacem jesteś ty i tobie podobni to nie Lech was skrzywdził wy krzywdzicie się sami razem z tymi waszymi śmiesznymi związkami zawodowymi które walczą tylko o swoje ciepłe posadki i własne koryta jestem zwykłym robolem i rozumiem Lecha Wałęsę .Walnij się w ten głupi łeb chcieliście demokracji to ją macie a zwolnienia i likwidacja miejsc pracy to nic więcej jak część kapitalizmu więc nie rozumiem ciebie i tobie podobnych
robotnik RP / 83.17.81.* / 2009-05-20 09:27
szanowny kolego --że napisałem "myludzie pracy "to nie znaczy że należe do związków czy utożsamiam sie z jakąś partia --- jestem wolnym strzelcem
kotzenau / 78.8.208.* / 2009-05-13 12:55
oj kolego, chyba brzydzisz się własnym odbiciem w lustrze albo uśmiechasz się do niego. Głupio.
arpad / 212.76.37.* / 2009-05-05 20:35
Jeżeli przyjmiemy taką teze, to wszystko się układa w jak najbardziej logiczną całość i przestajemy się dziwić.
Już w 1980 r, kiedy motorówka Marynarki Wojennej... A później? a wr. 1991 - sprzeciw Bolka przeciwko wyjściu armii sowieckiej z Polski... A Wachowski? a tzw. "ksiądz" Cybula? itp., itd.... Może to i bajka, ale - trzeba brac pod uwagę WSZYSTKI warianty...
cztelnik / 87.96.95.* / 2009-05-05 16:13
Wałęsa zawsze miał nie zrozumiałe wypowiedzi,których on sam chyba nie rozumiał.
Poza tym przydałoby się z jego strony trochę skromności.Mniej przechwałek i cwaniactwa.
Ten skok przez mór wziął sobie zbyt indywidualnie do serca zapominając że to zasługa
bardzo wielu ludzi którzy są teraz w cieniu ''wielkiego Wałęsy'' a przedewszystkim byłych
stoczniowców i w pewnym stopniu narodu.
Noblista powinien mieć więcej cech pozytywnych ,
brać udział w przemyślanych spotkaniach a nie biegać za kasą jak poparzony.
funkus / 2009-05-24 23:22
Nagrodę Nobla przyznają osoby trochę bardziej rozgarnięte niż Ty, na szczęście. Też za nim nie przepadam, ale trzeba mu oddać co jego. A mór pisze się przez "u".
wektor / 2009-05-05 11:22 / portfel / Bywalec forum
Nigdy nie zapomnę słów Lecha Wałęsy do Narodu Polskiego na wiecu w Warszawie bodajże Lipcu 1999 roku. /cyt: O co wam chodzi mamy wolność ! milicja was już nie bije, możecie robić co chcecie !/ ......................Ot nasza duma Narodowa o światowym rozgłosie!
mirek3011 / 2009-05-04 14:27 / Tysiącznik na forum

Trudno się połapać w woltach politycznych prezydenta Wałęsy

[/cytat
On sam siebie nie rozumie
Pajchiwo / 2009-05-02 12:22 / Tysiącznik na forum
Heh - pojechał, bo go zaprosili - jak zwykle (podkręcana sprytnie przez Orkiestrę) megalomania Wałęsy - dała o sobie znać i tyle.
W dodatku tam było mniejsze prawdopodobieństwo, ze coś zakłóci sielankę.
To coś jakby pojechał teraz na jakąś uroczystość do Stoczni, albo jakby Lepper pojawił się na jakiejś blokadzie (chociaż ten ostatni niedługo będzie mógł wyjrzeć z ukrycia znając nasze narodowe zamiłowanie do pieniactwa, w którym był - nie ma co ukrywać - świetny)...
Marek88888888 / 85.237.178.* / 2009-05-02 10:57
to jest główny problem. Tylko idioci twierdzą że przeciwnicy tego traktatu to przeciwnicy unii.
krzykacz / 80.54.143.* / 2009-05-02 09:25
Ciekawe kto gwizdał i krzyczal . tj. kto za to tym krzykaczom placil. Bo przecież mozna zaplacić cieciom z ulicy i też będą gwizdać i krzyczeć lub wtyslać spec pracownikow od krzyczenia i gwidania jak za PRL - Niech Zyje Tow. Gomółka lub Gierek i brawo bili - bo placili -
Jego sprawa gdzie jeżdzi i co mowi - bo mu za to placą jak ytym krzykaczom
Obywatel Polak / 84.38.84.* / 2009-05-01 23:13
szkoda mi go, tak po ludzku....
kot w butach / 194.146.217.* / 2009-05-01 20:17
ludzie! opamietajcie sie!
biurokratyczna bruksela to najwieksze zło naszych czasów!

francja nakazała zamknąć nasze stocznie,
podczas gdy sama wpompowała miliardy w swoje fabryki samochodów!
europa nie zbuduje wspólnego banku leków.
takiej uni chcecie?
u********* / 79.184.177.* / 2009-05-01 20:51
kot ;: co racja to racja i to wszystko
pletwonogi / 83.23.184.* / 2009-05-01 20:27
...widze ze mozg tez masz wielkosci kota:)....nikt nie twierdzi ze Unia jest idealna....ale pokaz mi Panstwo lub Unie Panstw ktora jest lepsza.....moze Stany ze swoim policyjnym ustrojem...no tak zapomnialem PISSSSSland ...to przyszlosc Europy:)) Nie takiej unii chcemy ale tez nie chcemy Pislandu z idiotami w rodzaju Maciusia G. promujacego kreacjonizm na forum w Brukseli..... takiego bezmozgowia oczekujesz kolego w butach?, a moze masz sie za lepszego bo Cie stworzono na podobienstwo Boga....moze spalibys paru kolesi na stosie za inne poglady.... Europa juz plonela stosami....
tentego / 83.27.140.* / 2009-05-01 22:56
a Ty mózg płetwą sobie przydepnąłeś.
Gołym okiem widać, że unia to wielkie g...o biurokratyczne, dla której marchewka to owoc.
Nawet w Mozambiku takiego czegoś by nie wymyślili.
juken / 194.200.70.* / 2009-05-04 11:32
g....o?
to pewnie bezrobicie zlikwidowało się samo?
to że mamy coraz więcej dróg to wynik samozapracia Polaków?
bez UE bylibysmy w czarnej dupie
mirek3011 / 2009-05-04 14:25 / Tysiącznik na forum
Koszty naszego wejścia do UE to ok 1,5 mln miejsc pracy które przybyły w unii....przed naszym wstąpieniem do eurokołchozu
mirek3011 / 2009-05-04 14:18 / Tysiącznik na forum
Ja też dostałem dofinansowanie z UE...były na przystankach wielkie billboardy....."program uporządkowania gospodarki wodno ściekowej.......... "...skończyło się na tym że niektórzy musieli wyasygnować na tą unijną "pomoc" po ok 20 tys zł........
to że mamy coraz więcej dróg to wynik samozapracia Polaków?
badyl L-2 / 91.94.75.* / 2009-05-05 21:26
to że mamy coraz więcej dróg to wynik samozaparcia Polaków?
Przybyło tych dróg, że nie wiem kórą jechać, czy ą asfaltową z koleinami jak rowy melioracyjne, czy tą z wybojami głębokości okou z czasów drugiej wojny światowej, aytostradą nie pojadę, bo tego najwięcej nabudowano przez ostatnie 5 lat, aż 15 mm średnio na jednego Polaka. Właściwie gdzie jesteśmy?
Raimundo Silesius / 95.160.229.* / 2009-05-22 21:48
Największego afrontu doznali Polacy ze strony polskiego prezydenta,który
podpisanie traktatu lizbońskiegouzależnia wyłącznie od woli narodu irlandzkiego.
Dominik Świetlak / 77.113.229.* / 2011-03-29 21:46
Na początek nawiąże do tego że pan Wałęsa chce aby Solidarność była neutralna i nikogo nie popierała. Neutrale jest tylko gówno i zdechła ryba bo one płyną z prądem .A zdrowa ryba płynie pod prąd i taką przysłowiową rybą jest PIS na czele z J.Kaczyńskim na czele a tą zdechlą jes Wałęsa. Uważam że Wałesa donosił. Na poparcie tej tezy zwracam uwagę na to że bardzo zależało mu na obaleniu rządu J.Olszewskiego który w 1992 rozpoczą proces lustracyjny. Nie dziwi was to?

Najnowsze wpisy