Forum Forum prawneGospodarcze

Legalizacja działalności

Legalizacja działalności

prezentacje maturalne / 2009-01-27 23:10
Witam!

Jestem właścicielem domeny w internecie:
http://prezentacjematuralne.eu/

Moja działalność ogranicza się do usług edukacyjnych dla maturzystów - piszemy prace na zamówienie, przede wszystkim prezentacje maturalne (docelowo także innego typu wypracowania).

Chciałbym, aby ta działalność była zgodna z prawem. Zastanawiam się jakie kroki należy podjąć?

Po pierwsze chodzi o wykorzystanie moich prac - czy uważacie, że powinienem stworzyć regulamin, w którym zaznaczę, że korzystanie z naszych prac może służyć jedynie celom edukacyjnym, natomiast nie może stanowić materiałów na egzamin? Może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Kolejna sprawa, zastanawiam się nad założeniem firmy o profilu edukacyjnym. W jaki sposób się to odbywa - do jakiego urzędu się zwrócić, aby uzyskać potrzebne informacje oraz czy w ogóle firma tego typu może powstać?

Pozdrawiam serdecznie!
Sławomir Staniszewski
Wyświetlaj:
rodzic / 83.28.92.* / 2010-04-08 07:40
pobrał pan 140 zł i zostawił dziewczynę na pastwę losu nawet bez bibljografi zajmując się tym wie pan ze termin jej złożenia jest dz 7 04. Na szczęście nie zrobiła tego w tajemnicy i teraz ja jej mama zainteresuje się pana domeną.
Bak / 193.243.147.* / 2010-04-14 11:39
A to bibliografi nie potrafila sobie zrobic ? :| Matko jedyna..
Ja tez kupilem prace maturalna ale nie od pana powyzej w ogole perwsze slysze o takiej domenie , jak ja zdawlaem mature to jej chyba jeszcze nie było, ale rowniez nie otrzymalem bibliografi ;] Zrobilem ja sam. Takie tj trudne ? Chwila posiedzenia nad ksiazkami.. Matko wszystko do raczki podac. 140 zł to duzo? ja za swoja bez bibliografi zaplacilem 160 zł i nie narzekam na cene :|.

Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy