Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper chce więcej ministerstw

Lepper chce więcej ministerstw

Money.pl / 2006-04-25 14:06
Komentarze do wiadomości: Lepper chce więcej ministerstw.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.103.* / 2006-04-26 17:21
I bardzo słusznie! Pierwszy strażak RP zaś, będzie gasił pożary! Wody Panowie, wody... Więcej wody nam trzeba...
Wyborca bez głosu / 83.21.55.* / 2006-04-25 22:04
Obawiam się, że z chwilą oddania, jakiejkolwiek, władzy
w ręce tego szantażysty, jakim okazuje się ten przygłup Lepper, nic gorszego spotkać Polskę nie może. Całe zło zaczęło sie od Wałęsy, absolwenta Szkoły Przysposobienia
Rolniczego, od tamtej pory mamy cały szereg bezczelnych uzurpatorów, którym się wydaje, że są zbawcami narodu. Kiedyś, tu na tych łamach napisałem o prostactwie Leppera i jakaś pani wyzwała minię od najgorszych twierdząc , że rolnik w Polsce to filar społeczeństwa, że bardzo mądry bo się, mimo krzywd, utrzymuje na powierzchni. Jeśli ta osoba teraz też to czyta, to zapytam panią czy chciałaby pani aby najmądrzejszy w Polsce rolnik leczył jej dziurawe zęby, a może chciałaby aby przeprowdził operację usunięcia wyrostka? nie, nie chce pani. A widzisz kobieto, wszystko co się robi trzeba poprostu umieć i być do tego przygotowanym teoretycznie. Pan Lepper mógł być wspaniałym chlewmistrzem, który w swoim zawodzie młógłby dostać nawet złoty krzyż zasługi, ale z dyplomacją ten prostak nie ma nic wspólnego i więcej może narobić szkód niż dobrego, albo będzie cicho siędział nie wiedząc o co chodzi - co też jest złe. Znając jednak bezczelność tego Pana, jestem pewien, że będzie wprowadzał innowacje, które wszystkim bokiem wyjdą. Czas też najwyższy zmienić ordynację wyborczą tak, abyśmy wybierali osobę a nie partię, ponieważ tak jak u Leppera przechodzą ci kandydaci, którzy są pierwsi na liście, a tę lokatę kandydaci kupują sobie u szefa partii jakim jest Lepper. Szefem partii może być nawet idiota, jeśli członkowie na to się zgadzają, ale wara od stanowisk rządowych, ktore powinny zależeć od wyborców
antPiS / 83.30.139.* / 2006-04-25 18:28
Dyzma wie wszystko lepiej, a PiS zrobi wszystko, by utrzymać się na stołkach.Gratuluje tym, ktorzy głosowali na PiS.Mają TANIE PAŃSTWO !
eeeelo / 83.27.33.* / 2006-04-25 17:16
Brak tylko jeszcze jakiegoś stwierdzenia premiera, że tworzenie kolejnych resortów, agend rzadowych, podział kompetencji rozrosniętych juz i tak ponad miarę urzędów to realizacja programu TANIE PAŃSTWO
PEPE / 83.20.241.* / 2006-04-25 14:06
Jestem tak zniesmaczony tym całym rządem że już brak mi słów. Czy reszta Polaków nie widzi tego ,że PIS razem z tą całą koalicją to zapowiedź jednej wielkiej katastrofy!!!! Fakt można zostawić to wszystko i wyjechać ale powstaje pytanie za co to zrobić- Kończe w tym czerwcu studja mam 22 lata zarobić mogę np.800 zł. I tutaj powstaje moje pytanie mianowicie jak się za to utrzymać i jeszcze uzbierać na wyjazd??? I dlaczego ja mam uciekać! Niech jadą w h.. zwolenicy Państwa SOLIDARNEGO!!!!
PIPI / 213.76.252.* / 2006-04-25 15:18
bracie masz rację, nie wyjeżdżaj z tego kraju bo to twój kraj to władzę należy wysłać na...orbitę okołoziemską aby nigdy już tu nie wrócili. Pamiętaj ty i inni internauci nie wyjeżdżajcie tylko nie głosujcie na debili.
Nora / 84.10.253.* / 2006-04-26 09:51
Zgadzam się z Pipi , nie głosowałam na debili ale jak Polsa Polską nie mamy mądrycccch rządzących a z każdym rokiem gorzej rozwiążcie ten beznadziejny parlament i rząd nie ośmieszajcie polski

Najnowsze wpisy