Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lepper: Sadownicy otrzymają wsparcie z budżetu

Lepper: Sadownicy otrzymają wsparcie z budżetu

Wyświetlaj:
Sadown / 83.20.253.* / 2007-05-08 23:40
jeszcze napisze o tym co wcześniej napisał niejaki zapi : 40% oddajesz ?? a ile sobie odpisujesz od podatku ?? a pomyślałes o tym że rolnicy nie mają żadnych ulg ?? wszystko co jest im potrzebne musza kupować ze swoich pieniędzy, wiesz moze jakie są ceny nawozów,środków ochropny roslin, ile rolnik musi paliwa kupic żeby móc normalnie pracować na polu ?? tacy ludzie jak zapi sa śmieszni, mają posadke w pracy, przychodzi np. godz 16 i on sobie wychodzi do domu z pracy i wolne, a rolnicy muszą pracować od rana do wieczora, bo niestety nic samo sie nie zrobi. POMYŚL ZANIM NASTĘPNYM RAZEM COŚ NAPISZESZ !!!
Sadown / 83.20.253.* / 2007-05-08 23:34
a jak zalało by 80% firm w Polsce to byście pewnie też płakali ze chcecie odszkodowania. rozumie jak jednemu czy 2 osobom by coś zmarzło ale to jest w całym kraju. a przypomnijcie sobie jak była powódź, co wtedy było ?? to taka sama klęska jak przymrozki dla sadowników, wszyscy wtedy sie litowali nad tymi ludźmi bo nie będą mieli z czego żyć, a sadownicy to skad mają pieniądze brać jak im nie obrodzi nic ??
--s / 85.89.162.* / 2007-05-08 09:33
Fajnie, a co słyszy normalny przedsiębiorca jak mu się firma spaliła z powodu pioruna, czy też zalała z powodu wylania rzeki (a to też klęski żywiołowe)? Od razu słyszy, że trzeba było się ubezpieczyć. Oczywiście taki świętym krowom jak rolnicy nikt nie odważy się tego powiedzieć i w ten sposób ciągle finansujemy tych nieudaczników, którzy nie zatroszczą się o siebie tylko czekają na to że państwo im wszystko da, bo im się należy bo tak i już.
rolnikk / 149.156.124.* / 2007-05-08 18:22
miałem coś napisać,ale brak mi słów na taki komentarz jak Twój
janru / 217.75.58.* / 2007-05-08 13:10
To nie są nieudacznicy ,pomyliłeś się i to grubo,rolnicy są najbardziej wyrafinowaną grupą płaczków życiowych. Przez stulecia wprowadzali w błąd zaborców , Hitlera i komunę , a jeszcze teraz mają ministra z wyrokami to kto im coś zrobi.Jeszcze strat nie ocenili ,bo za wcześnie,a już liczą kasę . Ubezpieczać się nie będą bo po co płacić jak przez parę lat nie było klęski ,kto im to odda,sama strata.Zresztą zawsze rządy pomagały ,jakie by nie były.
syl / 2007-05-08 20:13
widac ze powyzsze negatywne opinie wydawaja mieszczuchy ktore nie maja pojecia co to jest ciezka i nieoplacalna praca... !!!!
zapi / 2007-05-08 08:33 / Bywalec forum
Minister Lepper potrafi tylko przeznaczać kolejne pieniądze dla określonych grup społecznych, w których szuka poparcia. Niestety jestem wykształciuchem i nie mogę liczyć na pomoc ani Leppera, ani Giertycha, ani całego wspaniałego rządu PIS.
Pozostaje mi tylko pracować na wspólne dobro IV RP i oddawać 40% moich zarobków na pomysły dr Leppera

Najnowsze wpisy