Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lewica: Kaczyński musi odejść

Lewica: Kaczyński musi odejść

Piobarseb / .* / 2005-06-25 08:56
Komentarze do wiadomości: Lewica: Kaczyński musi odejść.
Wyświetlaj:
Marta / .* / 2005-06-27 22:18
Ciekawa jestem ilu dyskutantów krytykujących byłą i obecną władzę oraz kandydatów na stołki nie pójdzie do wyborów . Jeśli chcemy coś zmienić - musimy wybrać . Samo narzekanie nic nie da.
Nie prawicowiec / .* / 2005-06-27 08:23
Myślałem, że są jeszcze przyzwoici ludzie na lewicy, ale widać że to wszystko jedna BANDA ubeków. Kaczyńskie nie jest ideałem, ale póki co innego rozsądnieszego nie widać na scenie. Po drugie nie wiem czy ktoś wie, ale w USA nie ma tekiej wolności jak się niektórym wydaje, to tylko w chorej Europie Zachodniej wszelkie zboczenia mają wolność do manifestacji. Dla mnie jest to SODOMA I GOMORA, dlatego popieram pana Lecha. Człowiek jest noramlny. Proponuję niech pani Łybacka zamiast seksu z mężem kupi sobie wibrator, przecież to narmalne - ciekawy jestem jej stanu psychicznego za jakiś czas. Kaziroctow jest prawnie zabronione w Polsce i wszyscy siebulwersują, ale zboczeńcy powinni jeszcze manifestować, "uciśniona masa". POLACY obudźcie się.
jarod / .* / 2005-06-27 08:17
Problem jest tylko jeden. Źle pozamiataliśmy śmieci (polityczne) w 1989 roku... . I przez ponad 15 - długi lat - uczymy się na tych samych (przy)błędach politycznych... .
Geore / .* / 2005-06-27 07:05
No nie! Wszelkie granice przyzwoitości zostały przekroczone. SLD poucza Kaczyńskiego, żeby wycofał się z polityki. Tupet i chamstwo komunistów nie zna granic.
emigrant / .* / 2005-06-26 16:48
Ja proponuje zaczac od korzeni... tzn. od tych dzieki, którym mamy wlasnie takich polityków jak Miler, Kwasniewski, Cimoszewicz... Sprawa Kaczynskiego jest nieporównywalna z przekretami PZPR-owców. Ponadto mieli oni ponad 50 lat niezaklóconych przez nikogo rzadów (jak wiemy opozycje zamykali w wiezieniach), a wiec wystarczajaco duzo by naprawiac Polske. Dopiero teraz ich oswiecilo... ? Uwazam, ze panowie z lewicy maja najmniejsze moralne prawo by pouczac czy krytykowac kogokolwiek ! Majac na uwadze ich dotychczasowe poczynania na scenie politycznej a zwlaszcza gospodarczej Orlen, FOZZ... i inne mniej znane i nie wyjasnione do dzisiaj z powodu stosowania prawnych wybiegów dla utrudnienia wyjasnienia.
Naiwny / .* / 2005-06-26 11:50
Dawno temu myślałem że M. Borowski jest godnym zaufania człowiekiem. Teraz po tej wypowiedzi zaczynam się zastanawiać czyje on reprezentuje interesy ??? Przecież on też wie kim jest M.Wachowski.
Paula / .* / 2005-06-25 15:47
Przyszły prezydent nie powinien "chlapać ozorem "co popadnie, bo takie chlapanie może go kiedyś ośmieszyć na forum światowym. Przydałby się kurs dyplomacji lub pomoc kogoś od wizerunku. A to kosztuje . Z kolei osobiste finanse bliżniaków są zbyt skąpe na takie wydatki . Pozostaje sponsoring najbliższej rodziny , czyli zrzuta...
nokryd / .* / 2005-06-25 12:58
A ja apeluję,żeby wycofali sie z polityki wszyscy których rodowód wywodzi się z PZPR-u !!!!!
Adam / .* / 2005-06-25 12:41
Nie należy przestrzegać prawa niezgodnego z sumieniem. Jeśli za nazwanie złodzieja po imieniu ma się sprawę sądową o zniesławienie, to takie prawo jest bandyckie. Po wyborach będzie się sądzić złodzieji a nie tych co ich wskazują.
eryk / .* / 2005-06-25 21:56
Osobiste sumienie nie zawsze ma coś wspólnego z sumieniem ogółu. Jeśli postępowanie zgodnie ze swoim sumieniem rozgrzeszałoby z popełnionych czynów to trzeba by wypuścić połowę zabójców, którzy popełniali świadomie zbrodnię - bo przecież robili to zgodnie ze swoim sumieniem ....
Piobarseb / .* / 2005-06-25 08:56
Po co Kaczyński mówił to na oko widać

Najnowsze wpisy