Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Liczba bezrobotnych spadła poniżej 2 milionów osób

Liczba bezrobotnych spadła poniżej 2 milionów osób

Wyświetlaj:
pracująca / 89.171.32.* / 2007-06-15 10:08
Sama niedawno byłam bezrobotna i żadnych programów mi nie proponowano. Sama znalazłam pracę bez jakiejkolwiek pomocy urzędu, a bezrobocie spada dzięki wzrostowi gospodarczemu a nie dzięki pani minister czy jej programowi (wcześniej też istniały takie programy i nic nie wnosiły).
admin. / 2007-06-21 21:28
Musiało z kraju wyjechać milion inteligentnych polaków żeby taka "pracująca" znalazła zatrudnienie. I jeszcze twierdzi, że jest taka zaradna ;-)))
maniuś / 83.27.117.* / 2007-06-06 17:35
Czy ta głupawa minister pracy nie wie że te poniżej 2miliony to wyjechało za granice tego popapranego ciemnogrodu olewając pracę za marne grosze.Pani minister czy jesteś Pani taka głupia i nie kumasz ile w tym pogiętym kraju ludzie zarabiają i czy za te jałmużnę można godziwie żyć?Mam propozycję niech Pani z rodziną godnie żyje za tą marną jałmużnę, nie za bardzo dużą kasę jaką dostaje za nic nieróbstwo lub za debilne pomysły rodzące się w pani głupawym czerepie.To jest tak "Punkt widzenia uzależniony jest od punktu siedzenia."
lciesiel / 2007-06-06 16:27 / Bywalec forum
Czy ktoś ma jakieś dane na temat wpływu tych programów z UP, o których mówi p.Kalata? Coś mie się nie chce wierzyć, że ich uruchomienie miało jakikolwiek wpływ na spadek bezrobocia.
arturro01 / 2007-06-06 16:24
Ewidentnie pro-PIS-owski artykół. Same bzdury i propaganda...

Najnowsze wpisy