Forum Polityka, aktualnościKraj

Likwidacja Funduszu to walka z Kościołem? Premier zaprzecza

Likwidacja Funduszu to walka z Kościołem? Premier zaprzecza

Wyświetlaj:
Zosia54 / 89.171.15.* / 2012-03-21 08:51
to nie walka, to najwyższy czas , żeby ktoś się tym zajął, ale jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia w tym kraju , poskracać przywileje nie którym "sztucznym" rolnikom, policjantom, politykom itp
Lotar / 178.42.163.* / 2012-03-16 23:36
Skoro szacują,że 0,3% to będzie więcej niż dotychczas to po chorobę to ruszać?przecież to i tak nasze podatki:)
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-03-16 14:36
Wydaje mi się, że rząd wyciąga teraz różne sprawy nowe tylko po to, aby odwracać uwagę opinii społecznej od ohydnego zamiaru zwiększenia niesprawiedliwości emerytalnej, którą chce przeprowadzić. Zamierza tym polakom, którzy musza pracować DO 65 LAT PODWYŻSZYC POPRZECZKE DOZYCIA 67 LAT, ABY MIEĆ PIENIĄDZE NA EMERYTURY DLA UPRZYWILEJOWANYCH 35 LETNICH POLICJANTÓW, AGENTÓW ABW, CBA, CBŚ, NA 40 LETNICH STRAŻNIKÓW, WIĘZIENNYCH, PROKURSATORÓW, NA 43 LETNICH GÓRNIKÓW 2 RAZY W MIESIĄCU BYWAJĄCYCH POD ZIEMIĄ, NA 50 LETNICH KOLEJARZY, NAUCZYCIELKI RYSUNKÓW I WSZYSTKICH UPRZYWILEJOWANYCH OTRZYMUJĄCYCH EMERYTURY PRZED 55 LUB PRZED 60 ROKIEM ŻYCIA. PODWYŻSZYC CHCE RYZYKO NIE DOŻYCIA EMERYTURY PRZEZ TYCH POLAKÓW KTÓZY JUŻ PRACUJĄ 49 LAT ŻEBY ZACHOWAĆ OBSZARNIKOM PRZYWILEJ KRUS, W KTÓRYM SKŁADKI POKRYWAJĄ TYLKO 5% WYPAŁT A 95% TRZEBA DOPŁACAĆ DO KRUS-u Z PODATKÓW OSÓB UBEZPIECZONYCH W ZUS I PŁACĄCYCH PODATKI PIT I CIT.
Rajman / 2012-03-16 14:38
ale jaka walka z Kościołem? w końcu jakieś dobre rozwiązanie, dlaczego wszyscy mamy ponosić koszty utzrymania kościoła?
Pyclik / 2012-03-17 02:13 / Tysiącznik na forum
Akurat tutaj premier wyjątkowo ma rację!
I rację masz Ty, Rajman - cytat:
....dlaczego wszyscy mamy ponosić koszty utzrymania kościoła?.....
Uczciwie patrząc dotyczy, to nie tylko utrzymania KK, ale takZze różnych spraw pozakościelnych!

Najnowsze wpisy