Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Łódź mieszkania w centrum

Łódź mieszkania w centrum

tygrys-gospodarczy / 2007-07-14 00:36
Witam!

Czy ceny mieszkać w Łodzi w centrum będą wzrastać? Chodzi mi o mieszkanie mieszczące sie w zadbanej okolicy w centrum. Myśle o kupmnie, gdyz jest mi potrzebne, tylko nie wiem czy sprzedając je po np 4-5 latach zyskam czy strace na tym. Wedlug moich obeserwacji będac ostatnio w Łodzi to brakuje wlasnie developerskich osiedli, mieszkania w kamienicach w centrum nie są zbyt atrakcyjne, widzac to po samych zaniedbanych budynkach. Są to tylko moje refleksje, gdys znam sie tylko powierzchwonie. Ceny na m2 mieszkan w Lodzi są chyba jedne z najniższych wsrod najwiekszych miast i nie wiem czy pojdą w gore.
Zgóry dzieki za odp.
Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
mors_ / 89.230.199.* / 2013-09-09 20:20
zastanawiam się nad zakupem, koniecznie coś w centrum bo to będzie mieszkanie pod wynajem. Jak stoją ceny takichmieszkań? Myślę raczej o pierwotnym
www.InformatorKredytowy.pl / 2007-07-16 23:30
Stracić to na pewno pan nie straci w perspektywie 4-5 lat, a ile to cieżko powiedzieć, ale o stracie raczej nie ma mowy. Owszem ceny są kosmiczne jak na Polske, ale prosze zauiważyc ze rynek dalej nie jest chłonny mimo cen i dalej najcześciej mieszkanie można dostać tylko jak jest ono w sferze planów a conajwyżej fundamentów - oczywiście w przyadku nowych mieszkań. Mieszkanie to nadal bardzo dobra inwestycja. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy