Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

lokata negocjacyjna w BPH - czy warto??

lokata negocjacyjna w BPH - czy warto??

darek87 / 2012-07-17 18:49
Witam wszystkich
Za kilka dni kończy mi się lokata w getin banku. Rozglądam się za nową, atrakcyjną ofertą. Natrafiłem na lokatę negocjacyjną w Banku BPH (w którym zresztą mam założone konto osobiste) - http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidualni/oszczednosci/lokaty/negocjowana
czy warto zainteresować się takim produktem? na jakie mw oprocentowanie można liczyć? powiedzmy, ze interesuje mnie okres ok 12 miesięcy... jak przygotować się do takiej rozmowy, do negocjacji? dysponuję środkami pieniężnymi na poziomie 110 000 zł.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-07-18 13:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek witaj !
Pytasz
jak przygotować się do takiej rozmowy,

Miej ze sobą wydruki innych najlepszych i aktualnych lokat.
na jakie mw oprocentowanie można liczyć?

Cudu nie dostaniesz bo nie mogą dać ze stratą
Jak dadzą o 0,2% lepiej jak gdzie indziej to będzie dobrze, ale wątpię czy to dostaniesz .
Trik polega na tym że musisz tam przyjść a jak tam już będziesz to się dowiesz że nie masz po co iść gdzie indziej bo i tak więcej nie dostaniesz , wiec aby nie tracić czasu tam założysz.
Jest przynajmniej nadzieją że nie mniej jak inni.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy