Forum Forum finansoweBanki

lokata w meritum bank - opinie

lokata w meritum bank - opinie

mariakiri / 2012-03-08 10:41
Widziałam jakąś reklamę że w meritum bank za założenie darmowego podobno konta, oprocentowanie lokaty na minimum 3 miesiące jest ponad 8%, czy to parwda? zakładał ktoś z was tam lokatę? czy jest jakaś minimalna kwota, którą należy wpłacić?
Wyświetlaj:
Bramka8 / 83.11.20.* / 2014-09-24 18:22
Meritum Bank od dziś proponuje 2-miesięczną lokatę oprocentowaną na 5 % w skali roku. Ponadto każdy klient otrzyma bonus w wysokości 55 zł za założenie lokaty bez względu na wysokość zainwestowanych środków. Co więcej, jeżeli skorzystacie z aplikacji mobilnej Meritum Banku (pobranie aplikacji oraz przelew na dowolną kwotę) otrzymacie drugą, dodatkową premię wynoszącą 5 zł. Oznacza to, iż łączny bonus wyniesie 60 zł dla każdego klienta, który skorzysta z oferty depozytu Meritum Banku.
Szczegóły: http://jakdorobic.wordpress.com/
Zyga. / 83.168.86.* / 2013-12-21 14:14
Wczoraj chciałem założyć tzw.lokatę terminową okazało się to nie możliwe bowiem tzw.system padł,oraz personel polecił mi wyliczoną kwotę przesłać na ewent. moje konto poprzez inny bank lub pocztę ponieważ oni nie posiadają tresora-skarbca!.
trewor32 / 195.22.98.* / 2013-03-18 20:12
ja zakladam w skoku chmielewskiego. Maja sporo ofert, a ja cenie to ze jest u nich malo formalnosci
ktosktomożesięmylić / 46.204.79.* / 2012-10-03 10:33
Omijajcie ten ...bank. Podają nieprawdę na swoich stronach internetowych. To, co podają w internecie jako ofertę bankową jest niezgodne z tym, co przedstawiają w oddziale do podpisania. Są przy tym - mowią bardzo delikatnie - niewiarygodni. Oferuja lokaty bez zakładania rachunku, a na miejscu na "....." wciskają ten rachunek. Świadomie - moim zdaniem - działają na szkodę klienta. Dotyczy to oddziału w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 8.
klient2012 / 164.127.145.* / 2012-06-14 07:06
Przestrzegam przed bankiem MERITUM. Złożyłem dyspozycje założenia lokaty na 4 miesiące. Po odpowie 4 miesięcy - okazało się, że lokaty nie ma - był tylko nieoprocentowany depozyt na rachunku technicznym i jakoś lokata się nie uaktywniła - prawdopodobnie samemu trzeba sobie to uaktywniać, ale nikt mi tego nie powiedział. Prośba o wyjaśnienie tej sprawy została pominięta milczeniem. W MERITUM BANK założenie lokaty nie jest lokatą proszę uważać na ten bank i pamiętać o wysokim stopniu lekceważenia klienta w przypadku zaszłych niejasności. Moim zdaniem bank mało poważny i współpraca może bardzo rozczarować. Niska ocena zaufania i raczej dyskwalifikacja w przyszłych decyzjach inwestycyjnych.
klient000 / 88.156.246.* / 2012-09-15 15:40
jezeli zalozyl Pan konto w banku i przelal srodki na konto Ror to po prostu pan je przelal skad bank ma wiedziec co Pan chce z tymi pieniedzmi zrobic czy korzystac z nich czy zalozyc lokate zeby zalozyc lokate trzeba sie zalogowac na konto i dokonac ruchu na koncie zaloz lokate. Banki nie decyduja za klientow i nie siedza w glowie klienta co klient chce zrobic ze swoimi srodkami. Jestem stalym klientem meritum i nie przypominam sobie oferty lokaty na 4 miesiace tym bardziej swiadczy to o pana ignorancji i braku wiedzy a pisac zeby popisac i usprawiedliwiac swoja glupote tyle panu pozostalo pozdrawiam i zachecam do przeczytania regulaminu to na prawde nie boli
Ela385 / 75.97.16.* / 2012-08-06 19:21
Mowiac szczerze troche zdziwila mnie sytuacja jaka opisujesz. Jak dotychczas jestem zadowolona z uslug Meritum Bank. W moim przypadku po kazdym zlozeniu dyspozycji otwarcia lokaty otrzymuje zwrotnego potwierdzajacego e-maila ze szczegolowym opisem lokaty tzn. oprocentowanie, okres deponowania itd.
wodzu2771 / 2012-03-08 15:47
a jakies inne lokaty w innych bankach mozecie polecić? bo meritum niespecjalnie lubię, jakoś mam złe doświadzcenia z tym bankiem i wolałbym nie wchodzić z nim w kolejne powiązania
rumcajs44 / 2012-03-08 13:19
ja tak załozyłem, wygląda na to, ze nie ma żadnych haczyków, tylko chyba możesz tak wpłacić najmniej 500zł a najwięcej 5 tys, taki limit przygotowali, nie wiem dlaczego

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: