Forum Forum inwestycyjneFundusze

Lokata w SKOK? Zastanów się dobrze!

Lokata w SKOK? Zastanów się dobrze!

Jędrek627 / 89.79.111.* / 2012-09-29 18:50
Jeśli wybieracie lokatę w SKOK, to miejcie świadomość, że gdy właściciel umrze, to:
1. oprocentowanie lokaty od dnia śmierci właściciela wynosi..... 0 proc.!!
2. Jeśli nabyliście prawo do spadku,to nie liczcie, że odzyskacie od SKOK pieniądze w ciągu kliku dni.
W moim moim rodzinnym przypadku, trwa to już miesiąc. W SKOK udają greka, nikt nic nie wie, do centrali się nie dodzwonicie. To są złodziejskie praktyki. Ostrzegam,przede wszystkim ludzi starszych, którzy kuszą się na wysokie oprocentowanie w SKOK. Po waszej śmieci, wasze dzieci nie prędko zobaczą pieniądze a już na pewno nie dostaną żadnych odsetek! Trzymajcie się jak najdalej od SKOK.
Wyświetlaj:
marencjuszz / 92.60.130.* / 2013-03-29 12:21
A co mnie obchodzi co będzie po mojej śmierci. W twoim przypadku SKOK chce zapewne postanowienia spadkowego.
Klient111111111 / 95.41.174.* / 2014-07-21 18:18
Jestem klientka Skok Wołomin od ponad 2 lat. Mam obecnie lokatę na 5% stałe i szczerze mogę polecić wszystkim, którzy chcą powierzyć swoje oszczędności.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy