Forum Forum finansoweBanki

lokaty i realne zyski

lokaty i realne zyski

automaniak / 2013-03-18 08:35
Czy znajde w internecie gdzies jakas rozpiske dotyczaca lokat i ich realnych zysków? Zastanawiam sie na jaka sie zdecydowac i w ktora zainwestowac pieniadze ale potrzebuje jakas rozpiske ktora wyybrac
Wyświetlaj:
adamus86 / 31.2.127.* / 2014-07-20 22:06
Oprocentowanie lokat nie jest teraz zbyt wysokie ale śledząc na bieżąco rankingi lokat zawsze można trafić na coś ciekawego. Ja zauważyłem ostatnio, że najbardziej opłacalne są lokaty krótkoterminowe jak np. lokata na piątkę w skoku wołomin. Ma oprocentowanie 5,5% przy minimalnej wpłacie 10 tysięcy. Niestety ta oferta trwa tylko do 31 lipca. Myślałem też kiedyś nad inwestycją w złoto ale jakoś nie wierzę, że przyniesie mi to kiedyś jakiś większy zysk.
antyoksydant / 2013-06-25 11:22
Majowa obniżka stóp procentowych NBP powoduje, że oprocentowanie lokat nadal idzie w dół. Tym bardziej istotne staje się szukanie najlepszych ofert, bo tylko one zagwarantują, że uda się pokonać inflację. Jeśli weźmiemy pod uwagę najlepsze konta oszczędnościowe, to można się spodziewać, że dadzą one realnie zarobić 3,4 proc. w skali roku. Niewiele gorzej wypadają trzymiesięczne lokaty, bo tu jest szansa na 3,1 proc. realnego zysku liczonego w skali roku. Półroczny depozyt z górnej półki będzie miał realne oprocentowanie na poziomie 2,1 proc., a roczny 1,3 proc. To jest mniej więcej aktualne
profis / 109.196.89.* / 2013-03-18 17:40
Gdzie szukać bezpiecznych alternatyw dla lokat?
Oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych szybko spada. Wiele osób szuka więc innych bezpiecznych produktów, które przyniosą im wyższe zyski. Pod uwagę zwykle brane są fundusze pieniężne lub inwestujące w obligacje. Nie przyniosą one jednak w najbliższym czasie zbyt wysokich zysków. Tymczasem niedoceniane są produkty strukturyzowane, które są bezpieczne i mogą zarobić znacznie więcej... czytaj dalej:
www.dolinku.pl/art111
nerdzik / 2013-03-18 11:35
uu z tego co widze to szalu niema, jak chesz zainwestowac pieniadze to polecam ci obligacje skarbu panstwa, zawzse cos no ewentualnei pozostaje ci gra na gieldize, ryzykownie ale duzo mozna zyskac, ale takze stracic
cct / 2013-03-18 10:14
Zwróć uwagę na 4 lokaty:


6,8-7% SKOK Wołomin - Lokata Bezpieczna Bis {6 mies., oprocent. stałe}

7,1-7,3% SKOK Wołomin - Lokata Bezpieczna Bis {12 mies., oprocent. zmienne}

5,5% SK bank - eLokata24 {6 mies., oprocent. zmienne}

5,75% SK bank - eLokata24 {13 mies., oprocent. zmienne}

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: