Forum Forum inwestycyjneForex

Lokomotywa...ruszyła?

Lokomotywa...ruszyła?

Arii / 2009-09-07 08:10
Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale, Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale, Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, I kręci się, kręci się koło za kołem, I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej, I dudni, i stuka, łomoce i pędzi, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost,co by predzej, bo gielda się sypie bo budzet upada, rad nierad rzad Tuska z pociagu wypada. A w szostem wagonie te same grubasy co pily i jadly z szaraczkow kasy to kreca to tlamsza, to knuja i klamia i biednych tych wciąż mamia i mamia. Lecz pociag ten pedzi, ten pociag wciąż gna, i zbudzil biednego w ostatnim wagonie misia. A mis ten był srogi, grubasow oj srozy, ze nawet ich kolega Chodorkovski Jamrozy, co był najwiekszym na wschodzie grubasem ostal się w lagrze jak mis z rarytasem. Dokad tak pedzi ten Dedal nieszczesny, dokad tak zmierza wciąż i w mozole? A tutaj już Wasze Knittera,i Manka i Sierotki i pozostalych role...i moja biednego marmelady wyjadacza żeby wychytrzyc grubasow i pozbawic sekacza.
Wyświetlaj:
dabor / 2009-09-07 22:13 / Bywalec forum
lokomotywa na razie stoi i dyszy, a goldentusk rechocze,
ostatni przekaz był przerywany ale łączność mi siada,
bezprzewodowe badziewie, godzinami się ładuje
eurodolar na wykresie siadł i zatrzymał mi się na 1,15
nomen omen?
doszły mnie słuchy, ze Rostowski ma ogłosić przymusową
ściepę narodową, po 20 tysiaków na łba, a kto nie płaci
dobrowolnie to komornik lub garowanie albo na żuławy, tak
więc spoko, będzie dobrze a nawet lepiej
wspaniały wschód słońca, żubrówka lepiej smakuje
i robi się cieplej, pora na gimnastykę :
http://www.youtube.com/watch?v=S4yloipsoZ0&feature=related
sierota marycha / 2009-09-07 21:36 / Tysiącznik na forum
niezle....nu Arii, ia vastrogie...ne snal chto vi, blin, nastoiashi stihopisalet....
bidnymaniek / 2009-09-07 08:40 / Tysiącznik na forum
Ari ..........super:)
Maks_ / 2009-09-07 08:49 / Tysiącznik na forum

Ari ..........super:)


Dołączam się... tylko ten Knitter chyba niepotrzebnie jest... :-)

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy