Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

LUBAWA - Znakomite wyniki i szczypta rozczarowania

LUBAWA - Znakomite wyniki i szczypta rozczarowania

Jan Olaf Petersen / 212.160.102.* / 2006-11-15 13:57
Po wczorajszym raporcie za trzeci kwartał akcje LUBAWY powracają do notowań w na poziomie ok. 3.10 PLN, a w dzisiejszych komentarzach wyraźnie dominuje nastrój rozczarowania. Wszyscy byli raczej pewni, że wyniki LUBAWY będą doskonałe i nie zawiedli się. Tyle tylko, że wraz z 25% wzrostem wyników nie nastąpił wzrost cen akcji choćby właśnie o te 25%, nie wspominając już o tym, że niektórzy liczyli na gwałtowny wzrost do poziomu 4.60 PLN a nawet 5.00 PLN za akcję. Cóż bywa i tak.... Stało się tak chyba za sprawą tych graczy, którzy liczyli na nierzadkie ostatnio na Warszawskim Parkiecie wzrosty na poziomie 65% nawet 100% w czasie jednej sesji. Właśnie oni widząc, że akcje nie poszły tak ostro w górę jakby tego sobie życzyli (zaledwie? do poziomu 3.29 PLN za sztukę) następnego dnia (15.11.2006) rozpoczęli gwałtowną wyprzedaż walorów tej spółki co obniżyło jej ntowania przejściowo nawet do 3.06 PLN za sztukę. Poza tym wszystko nadal jest OK:-) ! LUBAWA ma rewelacyjne wyniki i wzrost nieuchronnie nastąpi. Dobrze widać jak stopniowo zmniejsza się wolumen akcji będących w obrocie, które raz po raz drobnymi kroczkami znikają w portwelach dużych instytucjonalnych inwestorów. Oni mają na wszystko czas i nie chcąc podbijać cen kupują małe pakiety akcji.... Po tym co stało się dzisiaj na parkiecie z akcjami LUBAWY nadal pozostaję twardym optymistą i obstawiam, że już niedługo akcje tej spółki będą kosztować 5 PLN a w przyszłym roku osiągną poziom nawet 10 PLN za sztukę.
Wyświetlaj:
Janosik / 212.160.102.* / 2006-11-15 14:06
Ok :-) :-) :-) Ja też tak myślę :-) :-) :-) Co dziesięciu w przyszłym roku to nie chcę się wypowiadać ale 5-taka mogą kosztować jeszcze w tym roku. Przecież oni szyją te kamizelki dla wojska a jaki procent polskich żołnierzy jest w nie wyposażony? szkoda nawet gadać tak więc zamówienia na ten towar będą jak drut jedno za drugim jeszce przez szmat czasu. Polecam lubawke sie ma!!!


P.S. Już soboie trochę kupiłem jak była po 3 złocisze :-) :-)
dogbax / 2006-11-24 15:17 / "Przyjaciel Łgeniusza"
do konca m-ca wejdzie wysoko
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy