Lukas Bank

Qalites / 83.22.254.* / 2007-10-05 09:38
Chciałem opisać sytuację z którą spotkałem się w trakcie obsługi mojego kredytu w LB. Posiadam w tym banku dwie niewielkie umowy kredytowe , spłacam je regularnie i wszystko było OK do chwili gdzie dokonałem omyłkowo wpłaty kredytu 1 na rachunek Lukas Banku lecz umowy kredytowej 2.Otrzymałem od LB informację ( i całkiem słusznie ), że na jednym rachunku mam zaległość. Tego samego dnia skontaktowałem się z infolinią banku i tutaj dostałem pierwszy zimny prysznic. Pani z infolinii będąc z góry przekonana o mojej chęci oszukania banku była bardzo niemiła lecz po dłuższym tłumaczeniu zaistniałej sytuacji zrozumiała o co chodzi i dokonała stosownych dyspozycji.Drugi niemiły fakt to obciążenie mnie kosztami monitu i to nie małymi.
Biorąc pod uwagę 15 minutową rozmowę telefoniczną międzystrefową i pozostałe koszty muszę przyznać ,że pomyłka kosztowała mnie dosyć sporo - a Lukas Bankł i tak miał pieniądze wpłacone w terminie na swoim rachunku.
Wyświetlaj:
katarzyna555 / 37.225.216.* / 2013-07-04 23:09
Poszukuję osób oszukanych przez LUKAS BANK do przystąpienia do wspólnego pozwu zbiorowego!

Proszę o kontakt osoby z całej Polski, które w latach 2003r. - 2009r. wzięły kredyt hipoteczny w LUKAS BANKU – Umowy kredytu UKM/13/DEN oraz Umowy kredytu UKM/13/PLN. Nieważne jest to czy umowa się już skończyła i kredyt został spłacony czy też dalej go spłacacie.
W w/w umowach są klauzule zakwestionowane przez UOKiK dot. kar związanych z nieterminową spłatą kredytu i ubezpieczeniem (TU Europa SA). Aby odzyskać pieniądze trzeba złożyć pozew w sądzie. Indywidualne złożenie pozwu jest dość kosztowne, dlatego też bardziej opłaca się złożenie pozwu zbiorowego. Aby złożyć taki pozew musi się zebrać min. 10 osób. Znalazłam już 4. Pozew zbiorowy znacząco obniży koszty sprawy sądowej (opłaty, kancelaria itp).

Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, a przy tym ponieść minimum kosztów, to napisz maila na adres: katarzyna555@onet.pl
Im będzie nas więcej tym lepiej! Wierzcie mi, że naprawdę warto walczyć o swoje pieniądze!
iwett / 87.205.88.* / 2007-10-14 21:56
Jeśli chodzi o Lukas Bank z niechęcią przyznaję że schodzi na psy. W 2000 r kiedy zakładałam tam konto wszytko wyglądało inaczej miłą i fachowa obsługa, a teraz szkoda słów. Ostatnio odwiedziłam placówkę w lipcu powodowana chęcią zaciągnięcia kredytu hipotecznego i jakież było moje zdziwienie gdy jeden z ostatnich nabytków (nowy pracownik placówki) potraktwał mnie w spób łagodnie mówiąc chamski. Ostrowski (wlkp) oddział placówki niestety psuje się.
Z racji tego że wcześniej również mieli parę wpadek typu twarda blokada konta internetowego (dla niewtajemniczonych ozn. brak możliwości zalogowanai się mimo odwieszenia blokady przez infolinię), niesłusznie naliczone prowizje itd. zdecydowałam się opuścić ten bank raz na zawsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: