Forum W wolnym czasieLifestyle

Madonna w obronie Pussy Riot

Madonna w obronie Pussy Riot

molek / 2012-08-08 09:20
Madonna powiedziała podczas koncertu w Moskwie, że modli się o to, aby młode członkinie rosyjskiego zespołu punkrockowego Pussy Riot odzyskały wolność. Maja zostac skazane do trzech lat więzieniaza to, ze w świątyni wykonały pieśń-modlitwę.
Wyświetlaj:
lopezz453 / 2012-08-14 11:20 / Bywalec forum
ja wogole uwazam, ze madonna powinna juz zejsc ze sceny, ma ponad 50 lat, a jak ona sie zachowuje? dla mnie to jest zenujace, jakbym miala taka matke to bym sie za nia wstydzila...
ancior / 2012-08-13 11:12 / Bywalec forum
i jak tam wiadomo co tam z pussy riot? odsiedza swoje w w wiezieniu? dla mnie to troche glupota, za takie cos je skazywac na tyle lat ile tam proponowali...u nas w Polsce przeciez doda czy nergal obrazali kosciol i co? nie poszli siedziec
Andrzej 345 / 2012-08-13 14:45 / Bywalec forum
Fak faktem nie powinni tak traktować dziewczyny z Pussy Riot, no ale cóż to Rosja, a jak wiadomo ROsja to dziki kraj!!
nejdan / 2012-08-09 11:25 / Bywalec forum
niech ona lepiej sie tak publicznie nie wypowiada na ten temat, bo i ona trafi do wiezienia, podobno juz jej grozono przez te jej wypowiedzi, niestety nie ma wolnosci slowa na swiecie;/
nadanka / 2012-08-08 11:15 / Bywalec forum
hehe madonna sie bedzie modlic? w jakiej religi? ona chyba tez jest scjentolozka jak tom cruise...? uwazam, ze te kobiety powinny poniesc kare, byly swiadome swojego wystepku..

Najnowsze wpisy