Forum Polityka, aktualnościPolityka

Małe piwko na grillu - tylko z zezwoleniem

Małe piwko na grillu - tylko z zezwoleniem

Money.pl / 2006-09-08 08:13
Komentarze do wiadomości: Małe piwko na grillu - tylko z zezwoleniem .
Wyświetlaj:
warszawiak / 83.17.92.* / 2006-09-11 12:25
skończyć z rozpijaniem młodziezy przez browary. Reklamy piwa sa wszędzie nawet zaatakowały prodkukcje telewizyjną, są w serialach - sposób na życie z butelka piwa w pubie itd. Dudek (tekturowy stend w sklepach) namawiający do picia. Zawody sportowe w Polsce nie mogą sie obyc bez reklamy piwa. Dosyć Zaraz przyjdzie sezon zimowy i znowu Harnaś będzie ze skoczni namawiał młodziez do picia piwa. Później wypadki drogowe, utonięcia, kalectwa. Browary wyhodowały społeczność niezaradnej młodzieży, takiej co to zamiast zakładać własne w firmy w kraju woli zasówać przy restauracyjnym zlewie w Londynie, lub na polach we Włoszech.
Kto ma inne zdanie niech się przejdzie w podziemiach dworca zachodniego w Warszawie. Zobaczy co piwo robi z młodych ludzi i z otoczenia smród, walające się wszędzie butelki i puszki po piwie.
Malutkaxxx1 / 83.29.6.* / 2006-09-09 19:39
Pamiętacie ....????
Kiedys było - po 13-tej !!!
Czyżby mała powtóra z rozrywki....hmmm...uważam jednak, że na poczatek dobrze jest przyjrzeć sie własnemu zyciu, a potem zakazywac i nakazywać.
I tu pytanie - czy owe zakazy będa tez dotyczyć naszych, wspaniałych decydentów ?!
Jestem abstynentka, nie pijam alkoholu, ale szlak mnie trafia jak ktoś usiłuje rządzic i to zreszta całkiem głupio dorosłymi !!!!
111 / 212.122.215.* / 2006-09-09 19:01
Pan Minister Zdrowia nie wygląda mi na abstynenta tak alkoholowego jak i tytoniowego - nie rozumiem dlaczego zatem chce mnie pouczać bzdurnymi wkurzającymi frazesami na opakowaniach że jest to szkodliwe dla mojego zdrowia - za te nadruki w efekcie końcowym płacimy zresztą my konsumenci a nie producenci. Zakazy, zakazy ... Co to zmienia w statystykach sprzedaży tych używek ? Nic bo kto pali ten będzie palił a kto pije ten będzie nadal pił - do rezygnacji z tych nawyków każdy musi dojrzeć sam i nic tu nie pomogą bzdury wypisywane na opakowaniach czy etykietach.
Mam inną propozycję dla Pana Ministra Zdrowia - osobiście uważam, że reklamowanie piwa czy wyrobów tytoniowych jest pozbawione sensu bo i bez tych reklam konsumpcja tych używek jest bardzo duża a reklamy prawdopodobnie nie przyczyniają się do jej zwiększenia. Jeśli browary i wytwórnie papierosów jednak jest stać na te reklamy to logiczniejsze było by połowę pieniędzy z tych reklam zużywać na dofinansowanie Służby Zdrowia a nie nabijać nimi kasy telewizjom i zatrudnionym tam osobom, telewizjom które na codzień i tak nas zmuszają do oglądania kolejnych powtórek już kilkakrtotnie powtarzanych programów czy filmów.
viper / 2006-09-09 13:44
dlaczego k**** nie moge wypic piwa na wlasnym podworku a moze tak zainstalowac w domach kamery i karac za spozycie alkocholu dopiero bylby ubaw po pachy i dziure budrzetowa mozna byloby zalatac
LENIN / 83.238.240.* / 2006-09-08 21:35
Czy wypicie flaszki z kumplem ,na własnej działce ,na swieżym powietrzu jest imprezą?
DA / 195.225.71.* / 2006-09-08 19:39
Na jakim to polskim weselu lub grilu w ogrodzie sprzedaje się alkohol ?????!!!!!.
Autor chyba profilaktycznie zażył zbyt dużo... A zupełnie niepoptrzebnie.... Proponuję jutro 2KC.
DA / 195.225.71.* / 2006-09-08 19:42
Tytuł wprowadza w błąd i jest celowym działaniem propagandowym skierowanym przeciwko rządowi.
saul / 2006-09-09 11:47 / portfel / Pan Owca
W ogóle Money.pl prowadzi propagandę skierowaną przeciw rządowi! Zlikwidować!
st / 83.20.201.* / 2006-09-08 19:34
Szkoda słów.Dokąd to nas zaprowadzi?Rządy karłów.
połykacz ognia / 83.16.42.* / 2006-09-08 12:03
Gigantyczny apsurt. Ja bardzo lubię "łoić" na powietrzu, aż smarki z nosa lecą.
lolo / 83.21.62.* / 2006-09-08 14:29
smarki w nosie i koza w głowie
st / 83.20.201.* / 2006-09-08 19:36
... i tak 3-(k... .twoja )mać
lciesiel / 2006-09-08 11:20 / Bywalec forum
Sądzę, że za chwilę nastapi moment, gdzie sejmowi łatwiej bedzie stanowić prawo na zasadze: "wszystko jest zabronione, za wyjątkiem: ...."
TKMSpieprzajDziadu / 2006-09-08 09:29
"Taki przepis w znaczący sposób ingeruje w swobody obywatelskie. Zgodnie z propozycją, podczas wszelkich prywatnych imprez na wolnym powietrzu (np. wesele, imieniny, grill)"
No to koniec koalicji. Czego jak czego, ale siwuchy popegeerowcom (elektorat Leppera) i wszechpolakom (imprezki podczas demostracji) zabronić się nie da.
Wielki Wodzu opamiętaj się!! To na pewno świnia podłożona niewinnym PiS'owcom 9zwłaszcza politrukowi Kurskiemu) przez PO.
st / 83.20.201.* / 2006-09-08 19:39
.. a któż to glosował na tę opcje? Bo ja nie.....
goja / 83.13.62.* / 2006-09-08 08:13
zacznijmy egzekwować już istniejące przepisy a nie produkujmy kolejnych bubli prawnych; przecież u nas w każdej sytuacji przepisy idą sobie a życie toczy się torem niezależnym od nich ... dlaczego straż miejska nie legitymuje małolatów w ogródkach piwnych czy w parkach i nie karze sprzedawców , którzy sprzedają małoletnim piwo ; nie mówiąc o dyskotekach gdzie nie ma weryfikacji wieku już przy wejściu .... absurd goni za absurdem ...
MF / 212.51.202.* / 2006-09-08 15:33
Zgdzam się. Coraz częściej widać ze zamiast egzekwowaći już istniejących przepisów wprowadza się ostrzejsze a z egzekwowaniem jest jak było i ostrzejsze kary nic nie zmieniają.
jachu xyz / 62.111.131.* / 2006-09-08 22:55
proponuję pozdejmować z półek sklepowych pochować pod ladę, bo to też reklama i zabronić wejścia osobom poniżej 18 roku do punktów handlowych gdzie w sprzedaży jest alkohol, tak rozumując problemu alkoholowego nie rozwiążemy ,co najwyzej rozwinie sie meliniarstwo, ktore już pamietamy z okresu kartkowego

Najnowsze wpisy