Forum Forum inwestycyjneFundusze

mam odłozone 100 tys gdzie w co najlepiej zainwestować czy trzymac na lokacie

mam odłozone 100 tys gdzie w co najlepiej zainwestować czy trzymac na lokacie

kacperekRw / 2007-01-21 15:12
mam odłozone 100 tys gdzie w co najlepiej zainwestować czy trzymac na lokacie
Wyświetlaj:
Video420 / 82.180.151.* / 2023-05-23 09:02
Na bieżąco notowania złota sprawdzisz http://mennica24.pl/ i przy okazji masz katalog złotych monet, często popularnych wśród inwestorów serii.
Feniks973 / 45.152.45.* / 2023-01-16 09:40
Ten rynek trzeba poznać, bo sztabki nieco inaczej schodzą niż monety (kolekcjonerskie przy okazji). Kolekcjoner inwestor, co innego ceni w porównaniu do zwykłego inwestora indywidualnego, więc oceń, co Ci najbardziej odpowiada przez certyfikowanych dostawców http://mennica24.pl/.
Mennica Skarbowa / 91.145.156.* / 2023-01-10 11:24
Warto rozważyć to, aby jednak część środków inwestować w bezpieczne aktywa, jak metale szlachetne. To jedna z najlepszych opcji do przechowania wartości zgromadzonych oszczędności. W przypadku kiedy zależy Wam na dobrych cenach, rozbudowanej ofercie i miłej obsłudze przy wyborze to zapraszamy do naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć także na pełne wsparcie naszej obsługi oraz szybkie realizacje zamówień, abyście mogli mieć pewność że wszystko przebiegło bezpiecznie i otrzymaliście to za co zapłaciliście.
Patryk 29 / 83.5.238.* / 2021-10-19 01:36
Jeśli chodzi o inwestowanie to jednak z czasem coraz bardziej przekonujemy się, że jednak inwestycje w nieruchomości to jedno z lepszych rozwiazan, wiadomo zyski są widoczne po jakimś czasie, jednak nie oszukujmy się, że są to pieniadze ktore caly czas sa w obrocie. Zawsze tez jest opcja na dołaczenie do jakiegos inwestora ktory jednak ma wiekszy wklad i wspolpracowanie z nim https://insidepark.pl/
prezesbit. / 5.172.239.* / 2019-07-18 09:47
Praca online dla każdego 12.300zł/miesięcznie za 3-4 godziny pracy
zapisz się tu: http://systemzarabiania.pl
skończ z niewolniczą pracą o 6:00 rano i za najniżą krajową, zacznij zarabiać konkretne pineiądze wygodnie w domu
liczba mijsc ograniczona na ten miesiąc
radosławiec / 37.47.153.* / 2019-05-24 10:38
Jako doświadczony inwestor (fortuna się do mnie uśmiechnęła i mogłem pomnożyć mój majątek) powiem szczerze, że możesz zainwestować taką sumę w pożyczki społecznościowe na portalu europpa . Polega to na tym, że Twoje pieniądze będą pożyczone firmie zewnętrznej, a Ty na tym zarabiasz, nawet 1/5 wkładu w ciągu roku. Oferta jest korzystna, a pożyczki dostają wyłącznie sprawdzone firmy, zabezpieczone hipotecznie.
Ten gość / 37.30.10.* / 2023-07-31 22:40
Nigdy w życiu nie powierzył bym prywatnych oszczędności, dając je firmie. Totalne bzdury piszesz. Przepasc, stracona kasa, albo niewielkie zyski 50)50 , a później kula w łeb, bo masz czyste konto. Powodzenia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Marcin inwestor / 188.252.69.* / 2019-03-06 12:30
Wiadomo nie od dziś, że pieniądz robi pieniądz :)
Pomyśl o Zabezpieczonych Pożyczkach Hipotecznie dla Firm. Wiadomo, że najlepiej spłacane kredyty i pożyczki są własnie te, w których pożyczkobiorca zastawia swoje mieszkanie lub dom. W Polsce jest portal, który chroni kapitału inwestorów w ten sposób - europpa.eu. Znam, zarabiam więc polecam.
akademia_rb / 2018-05-03 23:08
Witam. Widzę, że coraz częściej przewija się temat kryptowalut. Sam od dłuższego czasu inwestuję w wydobywanie bitcoina i innych krypto. Na giełdzie nie gram bo jest to mocno spekulacyjny rynek. Natomiast inwestycja w "kopalnię"/wydobywanie bitcoina tworzy stały strumień przypływu pieniądza. Więc jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem dla siebie pasywnego źródła dochodu to zapraszam do kontaktu.
e-mail: akademia.rb@gmail.com
pemosko / 212.96.244.* / 2018-08-31 07:18
Ale może weźcie pod uwagę to - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestycje-finansowe-w-nieruchomosci-z-licytacji-i-wierzytelnosci/ Cały czas się zastanawiam właśnie nad taką formą inwestycji, ale mam też sporo wątpliwości. Głównie te wątpliwości dotyczą tego, czy czasami ten temat nie jest zbyt atrakcyjny. Nie spotkałem się jeszcze z inwestycją, w której dawano by aż tak wysokie zabezpieczenie. Jak to rozumieć?
kermit43 / 178.42.193.* / 2013-10-11 08:43
zainwestować ale w co konkretnie to lepiej zaufać wiedzy sprawdzonego doradcy finansowego np z open finance, sam tak zawsze robię i dzięki pomocy doradcy inwestuję od czasu do czasu wolne środki na giełdzie
makarono / 89.76.55.* / 2013-10-11 20:02
Polecicie jakiś zaufany oddział OF w Wawie? Dzięki!
Investojan / 194.63.135.* / 2013-01-06 12:53
Inwestuję w fundusze od blisko 15 lat, więc mam pewne doświadczenie. Radzę unikać tzw. Planów Systematycznego Oszczędzania - plan 10 letni dał mi jakieś 5% rocznie przy TFI Akcyjny. Radzę również dużo czytać, słuchać komentarzy np. CNBC w TVN,BIZNES TV. Zwróć jednak uwagę, że komentujący to zwykli biedacy, a tyle mają do powiedzenia. Wnioski wyciągaj samodzielnie. Mój zysk za 2012 r. na własnym portfelu złożonym z funduszy wyniósł 15,85%. Czy to dużo? Zapraszam do dyskusji.
jp27 / 194.63.135.* / 2013-10-22 22:12
Podzielam Twoją opinię co do tzw. PSO. Moje doświadczenie jest podobne. Magia procentu składanego, symulacje zakładające rokroczny wzrost inwestycji to ściema - zarabiają tylko obsługujący te fundusze. Każdemu odradzam.
Głos rozsądku / 46.31.32.* / 2012-12-06 08:27
Według mojej skromnej opinii "Chciwy traci dwa razy".Wole zarobić mniej ale pewniej inwestuje w pioneer obligacji plus i jestem puki co zadowolony i choć nie posiadam 100k to nawet jak bym posiadał to nie inwestował bym samemu na giełdzie czy foreksie bo troche poczytałem na ten temat i według mnie bez wykształcenia w kierunku ekonomi marne szanse zarobku.Ponoć statystycznie tylko 5% graczy wygrywa na giełdzie więc przeliczcie swoje szansy "Trzeba dzielić siły na zamiary".Ewentualnie jak ktoś ma do tego głowe proponuje edukacje edukacje i jeszcze raz edukacje poczym założenie konta demo.Potem inwestowaniu jakichś małych kwot i sprawdzenie się w realu ale to wymaga wydaje mi się z 5 albo i więcej lat przygotowania.Bo jak już coś robić to z głową i porządnie.Osobiście polecam tobie lokate albo fundusz obligacji jakiś i jak to kiedyś ktoś powiedział jak ktoś ci proponuje 20% zysku na starcie to raczej oszust bo nawet prowadzącym fundusze z 15 letnim doświadczeniem bardzo trudno osiągnąc taką stope zwrotu.Jak nie wierzysz pooglądaj tvn cnbc i taki program milion w portfelu to zrozumiesz o co mi chodzi.
Anna__1979 / 79.163.13.* / 2012-04-27 18:37
Powiem Ci tak. Pierwszej młodości nie jestem. Inwestowałam przez 8 lat w fundusze inwestycyjne stabilnego wzrostu oraz dynamicznego. Nie polecam szkoda pieniędzy do tego wysokie prowizje nie ważne czy Twój fundusz stracił czy zyskał, to jest skandal,prowizja powinna być od zysku a nie strat.

Przyszłość to inwestycje alternatywne. Akurat od stycznia związałam się z Mizar Profit. Wcześniej korzystałam z innych tego typu propozycji. Raz jest lepiej, raz jest gorzej, ale zawsze o wiele bardziej do przodu niż u tych Panów w pięknych krawatach :)

Poddaje pod rozwagę :)
wieslaw999 / 2013-01-19 11:15 / portfel
CO TY CZŁOWIEKU POLECASZ!!!!! WTOPE NA DZIEN DOBRY!!!zresztą ten oszukanczy MP już wykiwał ludzi i teraz go sciga prokuratura.
Sławe456 / 77.255.63.* / 2012-08-28 07:46
Czy Mizar Profit nie jest piramidą finansową? Szukam na ich temat opinii w Internecie i nic nie znalazłem. Mają strony obcojęzyczne w wielu krajach . Może ktoś uchyli rąbka tajemnicy? Oferują kontrakty jak Amber Gold i Finroyal. Amber Gold splajtował. Finroyal interesuje się prokuratura. Czy Mizar Profit nie będzie następną firmą o której zrobi się głośno. Swoją drogą potwierdzam , że inwestycje po przez fundusze przynoszą straty. Sam próbowałem i straciłem prawie 50% włożonego kapitału przez pięć lat.
Aga677 / 83.23.237.* / 2012-04-25 22:10
witam proszę o kontakt w sprawie inwestycji
787-782-085 Agnieszka Nowak
kapryska / 212.96.244.* / 2012-04-16 12:25
100 tysięcy? Można już myśleć o wynajmowaniu i podwynajmowaniu nieruchomości. Skontaktuj się z firmą Jartom - pewnie będą mieli dla ciebie propozycję. Teraz na nieruchomościach można naprawdę fajnie zarobić.
Mar31 / 79.190.58.* / 2009-10-23 11:00
Mam dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Jeżeli byłbyś zainteresowany to prosze o kontakt gg 9124170. W rozmowie omówie szczegóły. Pozdrawiam
Ciułacz / 2009-10-23 12:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do Mar31, co Ci sie dzisiaj przypomniało ?KacperekRw pytał w Styczniu 2007.Za te 2½ roku to zapewne on sam już daje porady w inwestycjach.Pozdrawiam
,huhuhih / 174.6.52.* / 2010-01-20 02:47
hahahhahahahahahahahahhahahahahahahah, to bylo dobre
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy