Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek___1 Lipiec __podsumowanie

Maniek___1 Lipiec __podsumowanie

bidnymaniek / 2009-07-01 22:22
Chyba nalezy nam sie małe podsumowanie :
surowe dane z USA sa naprawde złe....i zostały olane bo target jest inny
a edek zapier..dala w góre NY i S&P równiez od miesiaca

Wyleszczono dzisiaj sporo ludzi jutro cdn. ludziska bloku wschodniego wywala walute i zostana na swojej ,,,,,,,,,,,,hhahahahaha

Krazy plota ze to nasi koledzy z GS krecili obroty na NY w ramach tzw.Program Trading jakies 40% ,,,,,,teraz robi sie lipa bo nie ma kogo golic
sprawa powoli wypływa .....szykuje sie zadyma ........bloomberg juz wie
http://zerohedge.blogspot.com/2009/07/themis-trading-principal-program.html
http://www.youtube.com/watch?v=g0U1vMUa2sc

Jednym słowem bujaja tak rynkiem ze normalny inwestor jest płukany z kasy !!!
Przy spadajacych obrotach ......... co dokładnie widac było to u nas np.dzis na WIG-u.

Do tego jak przystało na tygrysa mamy nowa afere :

http://www.ngi24.pl/article/117/prywatne-interesy-stanislawa-kluzy-szefa-knf

pozdr.
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-07-02 14:35 / Tysiącznik na forum
dzisiejsze dane ze stanów mówia wyraznie ..........bezrobocie a co za tym idzi espadek konsumpcji .i oszczednosci amerykanów na wszystkim
zobaczymy jak wypadna zamówienia na dobra trwałe bo sałate i pomidorka to jeszcze kupuja
Reksio_ / 77.115.35.* / 2009-07-02 10:28
Sytuacja wygląda tak, że aby EUR/USD testował szczyt musi wrócić do kanału wzrostowego z dnia wczorajszego. Dolne wejście do kanału jest na poziomie około 1,4150. Póki co leci w dół w wąskim kanale spadkowym - oscylacje do 50 pipsów. Z reguły wybicia są w przeciwną stronę taki wąskich kanalików . Zobaczymy. Apropo złotówki i $. Ktoś wyraźnie dusi $. W zasadzie dopiero na 2,89 jest solidny opór ale póki co wydaje się on dość abstrakcyjny. Jednak często rzeczy niemożliwe stają się możliwe
irons45 / 2009-07-02 10:48 / BAKSIK ZIELONYCH
i tu masz wyrazna racje ze opor na 2.89 jest solidny ja jeszcze bardziej solidny widze opor na 3.03 a w zasadzie na 3 zl gdyz to juz poziom wielu dlugich pozycji a czas biegnie szybko tydzien dwa i mozna zapomniec o poziomach nizszsych tak mysle
greenstar / 2009-07-02 10:06 / Pogromca jeleni

dziś będzie raczej
testowanie 1,4275. Oczywiście może być jak zwykle zupełnie inaczej:)

z naciskiem , ze moze być zupelnie inaczej
przed dalszym wzrostem eur/usd -teraz korekta do poziomow 1.3900-1.3870........................wg wzorow Gartleya.........uwarunkowań sporo, zobaczymy:))

witam wszystkich :))
bidnymaniek / 2009-07-02 10:00 / Tysiącznik na forum
Reksio .całkiem mozliwe ...........................

Wasza wspólna wiara
w jednego króla

no niestety w pln nie wierze
bidnymaniek / 2009-07-02 09:16 / Tysiącznik na forum
ja wczoraj na S poszłem po bandzie ......:(
Reksio_ / 77.115.35.* / 2009-07-02 09:46
Witam ekipę. Nie powiem fajnie się Was czyta. Wcześniej trochę pisałem na Bankierze ale widzę, że wiele osób zmieniło forum na lepsze:) Martwi mnie tylko ta Wasza wspólna wiara w jednego króla. Nie twierdze, że nie macie racji ale gdybyście byli trochę bardziej elastyczni i uznali czasem inne możliwości to byłoby mniej nerwów. A dziś będzie raczej testowanie 1,4275. Oczywiście może być jak zwykle zupełnie inaczej:)
Maks_ / 2009-07-02 10:48 / Tysiącznik na forum

Martwi mnie tylko ta Wasza wspólna wiara
w jednego króla.


Reksio, to nie wiara, to przyziemne myślenie. Pomijając AT i Elliota nie ma alternatywy dla dolara, a że końca kryzysu nie widać, dollar skazany jest na umocnienie...

Pozdrawiam
irons45 / 2009-07-02 10:25 / BAKSIK ZIELONYCH
w cos trzeba wierzyc to ze zloty rosnie to narazie zabawa
zbynek99 / 2009-07-02 09:51 / Bywalec forum

A dziś
będzie raczej testowanie 1,4275

może dziś, może jutro, może w poniedziałek.. :))
Maks_ / 2009-07-02 09:59 / Tysiącznik na forum

może dziś, może jutro, może w poniedziałek.. :))


hehe... właśnie... może
Z punktu widzenia dzisiejszych danych (z UE i USA) raczej powinno pójść w drugą stronę (testowanie 1,3930), ale jak słusznie zauważył zbynek... może :-)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-07-02 09:01 / Tysiącznik na forum
niezła jazda eur/usd juz na 1.41 jak przebije to mozliwy rajd usd/pln 20 gr w druga strone hahahahha
Maks_ / 2009-07-02 09:08 / Tysiącznik na forum

niezła jazda eur/usd juz na 1.41 jak przebije to mozliwy rajd usd/pln 20 gr w druga
strone hahahahha


Czekam, bo jestem umoczony w longa na USDPLN od 3,1027... :-)

Pozdrawiam
zbynek99 / 2009-07-02 09:12 / Bywalec forum

Czekam, bo jestem umoczony w longa na USDPLN od 3,1027

a ja wyżej... nie zamknąłem ze stratą, choć to wbrew zasadom.. raz się żyje...:) dzisiaj sobie sl przesunąłem i zobaczymy...
Maks_ / 2009-07-02 08:55 / Tysiącznik na forum
A już najbardziej mnie rozwala entuzjazm w pewnych mass-mediach... "Złoty w końcu rośnie w siłę"... tak sobie wziął sam i urósł... :-)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-07-02 07:27 / Tysiącznik na forum
Do tego wyglada na to ze JPM and GS przed danymi wchodza na max-a ..........................................................prawdopodobnie maja dane wczesniej !!??

!?
http://blog.secretsoftraders.com/?p=446



Over the last several weeks, if not months, the largest order to come into the pit was a 100 lot.

Today, however, JPM and GS were selling THOUSANDS




jesli to prawda to nie bedzie jednak kontrolowanego zjazdu :))
Maks_ / 2009-07-02 08:44 / Tysiącznik na forum

Do tego wyglada na to ze JPM and GS przed danymi wchodza na max-a
..........................................................prawdopodobnie maja dane
wczesniej !!??


to mnie zastanawia już od jakiegoś czasu - wyraźnie widać jak wchodzą kilka minut przed publikacją danych (uprzednio przygotowując grunt). A co do zjazdu, to jak zaczną wchodzić z tysiącami lotów, to eurodolar w kilka dni może zjechać do 1,25 ;-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-07-01 23:21 / Pogromca jeleni

moze wloza do gara

ze złota:))
greenstar / 2009-07-01 23:03 / Pogromca jeleni

iekawe co zrobia niemcy...........bankrut czy wyjda z euro ???

niemcy kupują na potegę zxłoto.......hahahaha boja się hiperinflacji..nastepne hahhahah

juz pisałam parę miesięcy , że zlote monety sprzedaja juz w hipermarketach...............nastepne hahahah
sierota marycha / 2009-07-01 23:16 / Tysiącznik na forum

niemcy kupują na potegę zxłoto.......hahahaha boja się hiperinflacji..nastepne hahhahah

a problem w tym ze stoja na krawedzi deflacji......za kilka m-cy nie beda wiedziec co z tym fantem zrobic, moze wloza do gara
bidnymaniek / 2009-07-01 22:55 / Tysiącznik na forum
Chinczyk robi w portki
FED dryfuje .................
ale ciekawe co zrobia niemcy...........bankrut czy wyjda z euro ???
Maks_ / 2009-07-01 22:59 / Tysiącznik na forum

ale ciekawe co zrobia niemcy...........bankrut czy wyjda z euro ???


Chyba wyjście nie wchodzi w rachubę, więc pozostaje tylko... :-)

Pozdrawiam
Maks_ / 2009-07-01 22:46 / Tysiącznik na forum

Chyba nalezy nam sie małe podsumowanie


gwoli uzupełnienia:
1. Realne dane w Wlk. Brytanii są złe - spadek wydatków konsumenckich i kredytów hipotecznych, ale wystarczył wzrost PMI dla przemysłu o 0,6 pkt i już wieszczy się, że w II kw. Wlk. Brytania wychodzi z kryzysu
2. W Europie wskaźniki PMI dla przemysłu nieznacznie powyżej oczekiwań, i ponownie głoszone jest powolne, ale odrodzenie.
3. Jestem niemal pewny, że za parę dni PMI dla usług będą poniżej oczekiwań, ale zostanie to zlekceważone
Konkludując zgadzam się z przedmówcą - wszystko jest interpretowane tak, by było wygodne (a jak coś jest niewygodne, to jest lekceważone). JPM i GS znają się na robocie :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-07-01 22:37 / Tysiącznik na forum

http://www.youtube.com/watch?v=g0U1vMUa2sc

to jest dobre..komentarz zbyteczny
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy