Forum Forum inwestycyjneForex

znaki "dni ostatnich"

znaki "dni ostatnich"

dabor / 217.99.72.* / 2009-07-01 21:09
Środa planowo, nowe szczytowania i dalsze
mieszanie. Zawarta w horoskopach wizja
podwójnych szczytów i ostatnich świec
coraz bliżej. Aspekty na tydzień neutralne
a więc dalsza niepewność w nastrojach.
Euro na piątce, najbliższy cel, po nowym
ataku to 1,428 a A/W daje kierunek 1,455

Czy zakończenie tej korekty będzie sygnałem?
"Klimat kontroli" ulega powoli osłabieniu,
do 6-7 lipca w miarę dobre wskazania, potem
widać powolne zagęszczanie ciemnych mocy
Początek przyszłego tygodnia ma znamienne
oznaczenia, to może być entuzjastyczna
końcówka i wierzchołki poziomów

Przewidywana seria spadających samolotów
jest następnym znakiem nadchodzących zmian
Lepiej nie słuchać analityków prognozujących
zakończenie kryzysu i odwołać sierpniowe
wyjazdy. Mamy wtedy nasilenie aspektów
prowojennych oraz tych siejących spustoszenie
na rynkach. I tutaj podkreślam, obraz jest
coraz wyrażniejszy i żarty się kończą.
Czekamy zatem na drugi tydzień, który pokaże
już jasno w jakim kierunku zmierzamy
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-07-02 07:45 / Tysiącznik na forum
wycinek z bloga Klosa

w rezultacie strategii zadłużenia, a potem zniewolenia mamy silne fundamenty gospodarcze obarczone (w złotych) 600 mld długiem publicznym, 300 mld długiem gospodarstw domowych, 450 mld długów bankowych dla zagranicy, 120 mld zadłużenie na kartach kredytowych i prawie 120 mld długów niespłacalnych. Polska tonie w długach wygenerowanych zgodnie z najnowszymi trendami, czyli z niczego. Powinniśmy opływać w luksusy, ale pożyczone pieniądze wyjechały z Polski, a za nimi kolejne fale emigracji zarobkowej. Polskiemu społeczeństwu brakuje podstaw edukacji ekonomicznej, dlatego ministrem finansów nadal jest Vincent vel Kaszpirowski;-), a latarnie obwieszane są ogłoszeniami, a nie politykami.

greenstar / 2009-07-01 22:57 / Pogromca jeleni

Polska otrzyma one miliard dollars z Banku Światowego :-)


a nie euro.................przecież dolar to przecież nic nie wart jest:))
ps ............dzięki za sprostowanie
greenstar / 2009-07-01 22:00 / Pogromca jeleni
Wczoraj czytalam na bankierze i nie mogę znalesc tej infornacji - że Polska otrzyma od Banku Światowego 1 mld euro....to się znajdą pieniadze na Zus..........

splacac będziemy pozniej i oczywiście więcej......czyli podatki w gore - Vat w gorę, askcyza na dane produkty w gorę, ze nie wspomne o Skldce rentowej czy podatku dochodowym
Maks_ / 2009-07-01 22:57 / Tysiącznik na forum

Wczoraj czytalam na bankierze i nie mogę znalesc tej infornacji - że Polska otrzyma od
Banku Światowego 1 mld euro


Ja słyszałem w jedynej słusznej telewizji (nie muszę wymieniać), ale nie euro a dolarów...

Pozdrawiam
tara / 2009-07-02 07:27 / Tysiącznik na forum
Witam od BS otrzymalismy druga transze 1 mld euro i czy przypadkiem własnie ta transza nie jest przyczyna chwilowego umocnienia pln ?
tara / 2009-07-02 07:38 / Tysiącznik na forum
W grudniu otrzymalismy juz pierwsza taka transze teraz druga i trzecia w 2010 roku ,zastanawiam sie ile juz mamy zadłuzenia wraz z odsetkami do spłacenia czy to mozna gdzies sprawdzic /przeciez dochodza do tego jeszcze wyemitowane obligacje bo te takze trzeba bedzie spłacic /
greenstar / 2009-07-01 21:57 / Pogromca jeleni

tak jak mowilem o lipcu

historycznie patrzac na usd - to lipiec byl zawsze dla niego dobry, a jezeli rzeczywiscie popyt na złoto maleje - zxa tym spada cena - to nie ma innego wyjscia jak wzrost wartości usd............w tym okresie są skorelowane ujemnie

ps pozdrawiam
irons45 / 2009-07-01 21:56 / BAKSIK ZIELONYCH
po 10 lipca tak mi wychodzi bo w tych okolicach ja bede w wawie ha ha ha ha i tak mi pasuje
greenstar / 2009-07-01 21:53 / Pogromca jeleni
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Maleje-inwestycyjny-popyt-na-zloto-1979734.html

to też bedzie znak "ostatnich dni".................
greenstar / 2009-07-01 21:48 / Pogromca jeleni
W sumie to bez znaczenia, wiekszosć mediów ma jedyna słuszną politykę......".jest dobrze, bedzie lepiej...................internet pzostaje jedynie w miare wolnym nosnikiem informacji, czesto niewygodnych dla politykow, czy wielkiej finansiery. Ostatnio pod pozorem ochrony praw autorskich chciano w UE ograniczyc tę wolnośc, nastepna durną dyrektywą. Na szczescie nie udalo sie................do nastepnego razu
bidnymaniek / 2009-07-01 21:48 / Tysiącznik na forum
w temacie ZUS
konczy im sie linia na koniec lata wrzesień chyba ...........ciekawe kto da druga
rzad nie zaciagnie kredytu dla zusu bo to nie politycznie

a dziura bedzie na 5-6mld pln
co oczywiscie nie wliczamy do budzetowej dziury

Czas na smiech przez łzy jak sie na to patrzy
Maks_ / 2009-07-01 22:55 / Tysiącznik na forum

ciekawe kto da druga


Wczoraj podali że Polska otrzyma one miliard dollars z Banku Światowego :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-07-01 21:36 / Pogromca jeleni

wiadomosci III PR

Sierota to gorsza stacja od TVN......................buhahahahah
sierota marycha / 2009-07-01 21:37 / Tysiącznik na forum
pomylka, to byl I PR
greenstar / 2009-07-01 21:26 / Pogromca jeleni

bez tego piep.........nia

dla ludzi nie będących w temacie foreksu.nasze teksty też można tak odbierać......to nieuniknione, kazda dziedzina ma swoj tzw. Fachowy język i często niezrozumialy dlas ludzic z poza " danej branży"

pozdo......dla papugi tez
bidnymaniek / 2009-07-01 21:23 / Tysiącznik na forum
nareszcie Dabor napisałes bez tego piep.........nia :) jak dla mnie wsio jasna od dawna ....ty tylko ładnie to opisałes :)
pozdr.
sierota marycha / 2009-07-01 21:31 / Tysiącznik na forum
robaki...nadchodzi czas uzupelniania spizarek, apteczek...pokornie pochylmy sie przed nieznanym....

p.s. na inna nute...slucham se wiadomosci III PR, speaker informuje o przejeciu prezdencji przez Szwedow i podkresla, ze glonym zadaniem/celem szwedzkiej prezydencji bedzie walka z ociepleniem klimatu.....buahahahaha.....a ja myslalem, ze z kryzysem....a na naszym podworku Donek wyznal, ze 'podniesie sie' podatki, gdy ZUSowi bedzie brakowac na wyplate swiadczen emerytalnych....pytanie...co oni robia ze skladkami...buhahahahaha
dario z bankiera / 2009-07-01 21:52
praktyczna porada - uzdatniacz wody:
http://www.mmsdistribution.abc24.pl/default.asp?kat=64960&pro=488041

Oby sie nie przydal...
Ponoc ten srodek zabija bakterie i wirusy o PH innym niż naturalne PH ciala... i odpowiednio zazywany /po aktywacji sokiem z cytryny/ moze leczyc...
Oby sie nie przydal...
greenstar / 2009-07-01 21:20 / Pogromca jeleni

żarty się kończą.

Pozostaje pytanie: jak ewentualnie się przygotować aby w miarę calo z tego wyjść?
irons45 / 2009-07-01 21:52 / BAKSIK ZIELONYCH
no wlasnie green to odwieczny problem jak wyjsc z duzym zyskiem he he he he mieszaja na zlotym jednak tak jak mowilem o lipcu choc sam watpilem troszke niezle na eur-dol jeszcze lepiej
irons45 / 2009-07-01 21:54 / BAKSIK ZIELONYCH


2009-07-01 21:48:00 | bidnymaniek [ Tysiącznik na forum ]
Re: znaki "dni ostatnich" [0]
w temacie ZUS
konczy im sie linia na koniec lata wrzesień chyba ...........ciekawe kto da druga
rzad nie zaciagnie kredytu dla zusu bo to nie politycznie

a dziura bedzie na 5-6mld pln
co oczywiscie nie wliczamy do budzetowej dziur

a zus to manius wisi wstepnie na ok 10mld a to juz bedzie szok
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy