Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek____co dalej z eur/usd chetnie poczytam

Maniek____co dalej z eur/usd chetnie poczytam

bidnymaniek / 2009-05-12 19:45
j.w. chetnie poczytam rekomendacji bo powiem szczerze po ostatnich dniach rece mi opadaja ..............nie jestem jakis specjalista ale widze ze mimo wszysko wiara robi kardynalne błedy .i jeszcze pretensje ........
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-13 14:31 / Tysiącznik na forum
wiesz chyba sobie nie odpuszcza jak tak dale4ko podpedzili euro :) zobacz za kazdym podejsciem wyzej :)
bidnymaniek / 2009-05-13 14:18 / Tysiącznik na forum
Bax zwrot 1.3666 tak samo jak wczoraj
bax / 2009-05-13 14:20
wiadomo juz jade od 1.3612 w gore bylo ok
bax / 2009-05-13 14:22
z tym ze manius teraz juz ciekawe czy przebije 1.366 czy cofnie wczesniej bo to cos mniej wiecej pokaze
bax / 2009-05-13 14:23
teraz juz jazda z myszka w reku tak mysle
bax / 2009-05-13 14:31
zamknalem na 1.3632 nie czuje blusa i chyba dobrze podeszlo drugi raz i cofka
greenstar / 2009-05-13 13:33 / Pogromca jeleni
ciekawe, czy eur.usd dojrzało do korekty ..........o ktorej pisze sierotka.......do poziomu 1,3420?.......................chyba jeszcze nie.............o godz 14 30 sprzedaż w usa za kwiecień.......................pewnie wskaznik wyznaczy kierunek na parze
bax / 2009-05-13 13:35
do dzis masja ode mnie dyspense wieczorem juz sie wkurze ha ha ha haaaaaaaaa
bax / 2009-05-13 13:51
jade na to poludnie i zaczelo mi sie podobac ha ha ha ha ciekawe gdzie dzis przystanek
bidnymaniek / 2009-05-13 13:19 / Tysiącznik na forum

manius spoko pamietam ze tez wysoko wszedles

chyba nie...........................ale mniejsza o to teraz odpoczywam......wyniki eurolandu zainkasowałem teraz czekam na usa :)
pozdr
greenstar / 2009-05-13 13:13 / Pogromca jeleni
a ja tak sobie mysle, że to rynek wysyla fałszywe sygnaly.......niby wszystko jest ok wskażniki i zgodnie z at , a w pewnym momencie kurs zawraca...............wyrzuca graczy z pozycji.................i chyba na ten moment trzeba się na takie zagrywki przygotować, pozostaje scalowanie ale to nie jest takie proste.......................ja wchodzę tylko na poludnie zbieram pipsy i wychodze......................na longi sie w tej chwili nie porywam...............
Maks_ / 2009-05-13 13:24 / Tysiącznik na forum

ja wchodzę tylko
na poludnie zbieram pipsy i wychodze


hehe, to tak jak ja :-)
Też lubię jazdę z góry bez gazu

Pozdrawiam
bax / 2009-05-13 13:17

2009-05-13 13:13:55 | greenstar [ Bywalec forum ]

napisalem w poscie swoim kursy dolara u nas no tego nie bylo od wiekow
bidnymaniek / 2009-05-13 12:56 / Tysiącznik na forum
Nie .kto inny wczoraj mnie dobił..........ty wiadomo w goracej wodzie .tak bywa........kobiełki tak juz maja :)
bax / 2009-05-13 13:06
manius spoko pamietam ze tez wysoko wszedles troszke nerwowki tu sie nie da uniknac NAJSPOKOJNIEJSZY TO CHYBA JESTEM JA BO DAWNO TFUTFU TFU NIE ZMOCZYLEM , musze kupic po sprzedazy z 1blaszke to zaczne mysle intensywniej he he
anka z bankiera / 2009-05-13 01:02 / Bywalec forum
Maniek to chyba ja tak Cię rozwscieczyłam dzisiaj...Mi też rece opadają,ale już od dziecka jestem taka postrzelona i niestety zmoczyłam d...ę.Do nikogo nie mam pretensji,jedynie do siebie:)Nie będę wam już mieszac postów głupotami,pracujcie sobie w spokoju,a my tez skorzystamy.Ale nie mogę przestać myślec skąd Ci przyszło do głowy,że mam jakieś pretensje...
sierota marycha / 2009-05-12 20:21 / Tysiącznik na forum

j.w. chetnie poczytam rekomendacji bo powiem szczerze po ostatnich dniach rece mi opadaja..............nie jestem jakis specjalista ale widze ze mimo wszysko wiara robi kardynalne błedy .i jeszcze pretensje ........

zrobily sie zaklady bukmacherskie Panie Maniek.....takie buty....mozesz pisac do us.....nej smierci i to niczego nie zmieni, bo ciagle beda pytania a co bedzie jak spadna papiery w NY, a co bedzie jak bedzie 1.41, a do ilu spadnie bo juz jest 1.36...... i oczekiwanie na odpwiedzi na nic nie znaczace pytania

ktos wyraznie nie chce pojac, ze na rynku liczy sie czas rzeczywisty a nie przyszly, bo od przyszlego jest AT, ktos wyraznie nie chce uszanowac czasu tych, ktorzy poswiecaja swoj czas, aby podrzucac info i koordynaty na forum - to tyle, bo mi tez przyslowiowe rece opadaja
Maks_ / 2009-05-12 22:20 / Tysiącznik na forum

ktos wyraznie nie chce pojac, ze na rynku liczy sie czas rzeczywisty a nie przyszly, bo
od przyszlego jest AT


Święta racja Panie SIeroto, święta racją :-)


ktos wyraznie nie chce uszanowac czasu tych, ktorzy poswiecaja
swoj czas, aby podrzucac info i koordynaty na forum


Nie no są tacy, którzy potrafią uszanować i docenić...


to tyle, bo mi tez przyslowiowe
rece opadaja


mmmm... powiedziałbym, że nawet nieprzysłowiowe też opadają :-)

Pozdrawiam i dzięki za świetną robotę na forum (dla Maniusia i Green też)
bax / 2009-05-12 19:54
manius kierunek jest jeden na 1.37 i korekty sa zawsze a ze takie krotkie bo ryneek wariuje zas zloty to zawsze byl ruski cyrk opor jest na 3.18 i nic go nie zmienilo i moze nie zmienic mimo tego niby umacniania zlotego to tyle
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy