Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek___Cuda POwyborcze

Maniek___Cuda POwyborcze

bidnymaniek / 2009-06-03 21:47
1 cud.......... http://stooq.pl/n/?f=251067&c=1&p=0
2 cud.......nasze dodatnie PKB ??
http://www.rp.pl/artykul/5,314097.html

i tu

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,69866,6680003,Jak_GUS_policzyl_te_0_8_proc__wzrostu_PKB_.html


Do poduszki :)
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-04 20:48 / Pogromca jeleni
epitafium na nagrobek wyborcy"

"Uzal sie panie Boże
bo wybrał najgorzej"
greenstar / 2009-06-04 00:02 / Pogromca jeleni
pragmatyczne podejście..............hahahahaa
rabin / 2009-06-03 23:58 / Bywalec forum
czy to takie wazne kto bedzie rządził ,wazne zeby na nich zarobic :)
greenstar / 2009-06-03 23:51 / Pogromca jeleni
bidny........masz inny zestaw do poduszki? bo ten nie wróży dobrych snów..............
bidnymaniek / 2009-06-03 22:45 / Tysiącznik na forum

Jola masz jeszcze tej siwuchy????? napiłbym się :))))

wujo...........Inwestuj w alkohol!! Jest najlepiej oprocentowany!!
pozdr.
wujo_bankier / 2009-06-03 23:14 / Bywalec forum
Inwestuje inwestuje;) zapraszam Maniek :) po paru opakowaniach 40% może stworzymy nowelizację budżetu :))))))):D
pozdrawiam :))))
bidnymaniek / 2009-06-03 22:27 / Tysiącznik na forum

Jesteśmy jedynym krajem w Europie, gdzie rząd fałszuje dane
ekonomiczne.

no napewno nie jedyny.........tylko tu akurat beda płaciły pokolenia Polaków:)
wujo_bankier / 2009-06-03 22:31 / Bywalec forum
jestem za!!!! podnieśmy VAT, akcyzę, podatek dochody, zus dla przedsiębiorców :)))) i będzie very good :)))))))))))
Jola masz jeszcze tej siwuchy????? napiłbym się :))))
bo na trzeźwo nie mogę tego czytać sorry...
tokis / 2009-06-03 22:43
czego wujo nie mozesz czytac?
wujo_bankier / 2009-06-03 22:47 / Bywalec forum
wiesz jak czytam pomysły ekspertów typu pan Chlebowski to wybacz.... nie wyrabiam. niech Vicent rzuci pare "cudownych" pomysłów to się spakuje i wyślę Wam pocztówki z fajnego kraju tylko napiszcie na pocztę adresy ;)
tokis / 2009-06-03 22:49
a to sie zgadzam :) mialem na mysli populistow pokroju leppera ktorzy na pewno by znalezli recepte na swiatowy kryzys. pozdrawiam
wujo_bankier / 2009-06-03 22:52 / Bywalec forum
to na pewno;) mogę CI jeden podać od ręki chcesz??? Balcerowicz musi odejść ;)
również pozdrawiam :))))
inny / 2009-06-03 22:15 / Bywalec forum
Jak mówię , że PZPO w propagandzie i otumanianiu maładców przeskoczyło Hitlera, Stalina itd. to nie wierzycie. Jesteśmy jedynym krajem w Europie, gdzie rząd fałszuje dane ekonomiczne. Jeśli fałszują dane o PKB, to i wybory tym bardziej. I nikt im nie POdskoczy, bo wszystkie wiodące media mają w łapie.
Ci co pracują w przemyśle, budownictwie itd. wiedzą jak jest źle, bo lada dzień mogą stracic pracę. A urzędasy, nauczyciele czy studenci łykają ten PR propagandowy lepiej jak za Gomułki i Gierka i stąd prawie 99% POparcia dla PZPO.
Maks_ / 2009-06-03 22:10 / Tysiącznik na forum
Dobre...
Donek powinien zacząć codziennie rano mierzyć długość nosa...
A prawdziwym cudem jest spełnienie obietnic przedwyborczych o obniżeniu podatków... tak trzymać chłopaki, a przegrana Tuska w wyborach prezydenckich murowa :-)

Pozdrawiam
tokis / 2009-06-03 22:21
fakt... ale kazdy duzy kryzys doprowadza do sterow wladzy populistow...i z dwoga zlego wole donka :) nawet wielkich pejsatych USArancow zaczyna on przerastac. Pozdrawiam
inny / 2009-06-03 22:43 / Bywalec forum

ale kazdy duzy kryzys doprowadza do sterow wladzy populistow...i z dwoga zlego
wole donka :)


Macie przykład jak działa PR.
Koleś, a ty wiesz co to znaczy populista? To ten, który służy ludziom, rządzi dla nich, przykładowo obniża podatki, walczy z patologiami, dba o bezpieczeństwo.
A w naszych mediach ten polityk jest cacy, który kręci lody, kradnie i sprzyja wszelkiej masie lobbystów, prawników, estabilishmentowi. No i jeszcze najlepiej jak ma niemieckie lub żydowskie POchodzenie, bo to co polskie jest bee.

Ale jednak jest pewna nadzieja. Własnie TuskVałszN zwany tez UB-24 podał wyniki wyborów wśród dzieci w wieku 14-18 lat. Była bardzo duża frekwencja, więc wyniki są jako tako reprezentatywne. Oczywiście PZPO wygrała, ale dostała tylko 38% głosów. Przy takiej machinie propagandowej w mediach, zlewicowaniu nauczycieli i książkom do historii i WOS, które fałszują ostatnie 20 lat (czytałem, jakiej liberalno-lewackiej papki uczy sie córka, po tym w ciemno większosc powinna głosowac na PO lub inną POstępową partię kręcenia lodów), wynik nie POwala.
tokis / 2009-06-03 22:51
'Koles' populista to ten co mowi co chca ludzie uslyszec ;)
Maks_ / 2009-06-03 23:04 / Tysiącznik na forum

'Koles' populista to ten co mowi co chca ludzie uslyszec ;)


Jeśli tak jest, to populistą jest również Tusk... a jednak jego wybierasz z dwojga złego. O Lepperze nie mówmy, bo to niepoważne, ale... Balcerowicz musi odejść - starczy już jego "złotych" rad i pomysłów...
Specjalnej alternatywy dla Tuska i POpleczników nie ma, ale to nie oznacza, że trzeba iść na skróty i ich popierać, by do władzy nie doszli populiści.
W ostatnich wyborach głosowałem na PiS, w następnych chyba już nie zagłosuję, o ile w ogóle się wybiorę (nie mówię o eurowyborach, bo te świadomie zbojkotuję).

Pozdrawiam
tokis / 2009-06-03 23:14
Maks...oczywiscie ze tusek jest populista ;) ja zwyczajnie wybieram mniejsze zlo i tu masz racje. Ale mimo wszystko wole to mniejsze zlo od tego wiekszego ;) pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-03 23:19 / Tysiącznik na forum

Maks...oczywiscie ze tusek jest populista ;) ja zwyczajnie wybieram mniejsze zlo i tu
masz racje. Ale mimo wszystko wole to mniejsze zlo od tego wiekszego ;) pozdrawiam

cza pokaze skutki dzialania owego 'mniejszego zla', choc co rozsadniejsi widza je juz dzisiaj:)
tokis / 2009-06-03 23:34
Sierota, a Ty bys wolal teraz leppera lub giertycha? kogos trzeba wybrac i w tym moj bol glowy...pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-03 23:43 / Tysiącznik na forum

Sierota, a Ty bys wolal teraz leppera lub giertycha? kogos trzeba wybrac i w tym moj bol
glowy...pozdrawiam

Tokis, w tym kraju nie ma wiarygodnych ludzi, ktorym mozna by powierzyc zarzadzanie krajem z calym przekonaniem, PiS wydawal sie ok bo faceci nie byli skorumpowani ale niestety nie maja 'doswiadczenia rynkowego', PO pomijam mileczeniem, bo ich nie zauwazam....ale jezeli w/g Ciebie to jest owo 'mniejsze zlo', to gratuluje poczucia humoru.....buahahahaha, pozdrawiam
tokis / 2009-06-03 23:55
Sierota...a kogo mam wybrac na reprezentanta w europie? lepiej to olac?
sierota marycha / 2009-06-04 00:08 / Tysiącznik na forum

Sierota...a kogo mam wybrac na reprezentanta w europie? lepiej to olac?

nie moge Tobie doradzac, to Twoj wybor....ja natomiast mam wybory do lewackiego eurokolchozu w tyle......ja nie potrzebuje reprezentatnta tak jak i oni nie potrzebuja mnie, poza tym nie jestem ubezwlasnowolniony i nie zycze sobie, aby w moim imieniu decydowano, bo juz niejednokrotnie dowiedli ze nie sa godni mojego zaufania ...proste:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy