Forum Spółki giełdowe PKO BP SA

Manipulacje Na Akcjach PBG - Okazja dla lnwestorów do b.dużego zarobku

Manipulacje Na Akcjach PBG - Okazja dla lnwestorów do b.dużego zarobku

Mark 47 / 81.38.218.* / 2018-02-27 18:33
Wyjątkowa okazja do znacznych zarobków , sztucznie zaniżono kurs akcji PBG podczas , gdy spółka ma się znakomicie . Sam pakiet zamówień na różnego rodzaju roboty drogowe i przy terminalu gazowym północ -południe wynosi 3.8 Mld. zł.Tymczasem przy dzisiejszym kursie można ptzejąć pakiet kontrolny za jrdyne 60 mln.zł. - nie dziwne ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyświetlaj:
komenta..... / 83.242.92.* / 2018-02-28 03:42
Poprzednie, ekipy rządzących wciągnęły banki w inwestycje, które od lat przynosi tylko same straty.BZ WBK SA był pierwszy co postanowił z tym skończyć( pomimo strat zbył swoje akcje)tym samym poprawił swoje notowania i wizerunek. Można, tu też wspomnieć o premierze Morawieckim ( kierował tym bankiem )doskonale poznał kulisy inwestycyjne, więc dobre imię będzie zachowane. Natomiast, pozostałe Banki wciąż mają jeszcze ten problem, muszą pozbyć się milionów akcji,a chętnych do kupna brak. Zmęczenie,tym papierem sięga zenitu, to wielki odziedziczony kłopot dla obecnie pracujących w bankach, mogę tylko im współczuć, muszą z tego wyjść z twarzą,jest to bardzo trudne do wykonania, a czasu zostało nie wiele.
inwestorka-nie-pbg / 83.242.92.* / 2018-02-28 03:33
BZ WBK SA jako pierwszy dał sygnał do opuszczenia !!! - nie jest do uratowania - dziury robią się coraz większe - płynność finansowa traci grunt pod nogami, banki wstrzymują kredytowanie !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy