Forum Forum inwestycyjneFundusze

Metale i kamienie szlachetne jako zabezpieczenie i inwestycja?

Metale i kamienie szlachetne jako zabezpieczenie i inwestycja?

MariuszG / 2007-02-27 15:42
Pomyślałem, że dobry uzupełnieniem portfela mogłoby być zakupienie a właściwie regularne kupowanie złota lub kamieni. Kupiłem już trochę na próbę ale wkuzają mnie złodziejskie ceny, między innymi na e-numizmatyka.pl Czy moglibyście poradzić, gdzie kupować np. złoto?
Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 89.161.37.* / 2023-05-26 11:45
W przypadku kiedy chcielibyście bezpiecznie lokować część oszczędności w metalach szlachetnych, które pozwolą skutecznie przechować kapitał przez długie lata również które będzie można przekazać potomkom. Dlatego szukając możliwości zakupu to serdecznie zapraszamy do naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ Mamy konkurencyjne ceny, szeroki wybór i oczywiście nasza obsługa pozostaje do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na pytania!
Mennica Skarbowa / 89.161.36.* / 2023-03-13 12:10
Szukając możliwości inwestowania w bezpieczne aktywa to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej w której będziecie mogli skutecznie oszczędzać i jednocześnie bezpiecznie lokować oszczędności na długi termin. Na naszej stronie znajdziecie różne propozycje i oczywiście nasza obsługa będzie w stanie skutecznie pomóc w podjęciu pierwszych kroków inwestycyjnych. Pozdrawiamy serdecznie!
MariuszG / 2007-03-13 15:21
Złoto można sprzedać w każdym sklepie jubilerskim lub tam, gdzie się kupiło. Monety jako zabezpieczenie mogą stanowić pewien problem, bo ich wartość wówczas będzie tylko równa kruszcowi.

Czy ktoś wie coś może o zakupie kamieni szlachetnych?

M

PS. Fundusze mnie nie interesują.
bibOn / 213.199.194.* / 2007-02-28 21:04
A jak jest z późniejszą sprzedażą złota?

ja znowu inwestuje głównie w monety srebrne i złote
oreiro / 62.21.127.* / 2007-02-28 18:24
moge podpowiedziec jaki fundusz inwestuje w złoto.Kontakt do mnie:mosinianka@poczta.onet.pl.Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy