Forum Forum inwestycyjneFundusze

MetLife Amplico zmiana funduszu kapitałowego - Doradźcie

MetLife Amplico zmiana funduszu kapitałowego - Doradźcie

robsson78 / 2011-08-19 17:26
Posiadam ubezpieczenie grupowe MetLife Amplico składki opłaca pracodawca a ja dodatkowo dopłacam co miesiąc pewną kwotę z własnych środków. Zdecydowałem się na Fundusz kapitałowy "Dynamiczny" lecz ostatnio znacznie traci z oczywistych powodów i tu pytanie.... zmieniać na inny ? a jeśli to na jaki ? Zrównoważonego wzrostu czy stabilny ? Zrównoważony też ostatnio traci tylko mniej, stabilny wydaje mi się najbezpieczniejszy aby przeczekać spadki na giełdzie. Oczywiście zdaje sobie sprawę że jest to inwestycja długoterminowa. Doradźcie, co robić ???
RafałMaz / 83.29.216.* / 2011-09-21 10:56
I jaką decyzję podjąłeś kolego i jaki wpływ miała ona na Twój portfel? Moim zdaniem bessy długoterminowej nie mamy, a długoterminowe wzrosty mogą być przed nami (media już piszą tylko o bessie, więc ja osobiście jestem kontriarianinem).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy