Forum Forum dla firmKadry

Mężczyźni pracują dłużej, ale poza domem

Mężczyźni pracują dłużej, ale poza domem

Money.pl / 2011-06-04 09:37
Wyświetlaj:
studencik098 / 156.17.234.* / 2011-06-04 09:37

Nie chroni ich przed tym nawet wykształcenie - według GUS bezrobotne kobiety są lepiej wykształcone od bezrobotnych mężczyzn.

Co znaczy lepiej wykształcone? Bo jeśli mają mgr administracji lub socjologii (może jeszcze jednej z "wysokiej klasy" prywatnych uczelni typu "... Szkoła Wyższa"), to nie znaczy, że mają lepsze wykształcenie (pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy). Po tym kątem lepsze wykształcenie ma facet bo zawodówce lub technikum budowlanym... albo kierowca..
2b objective about urself / 178.181.111.* / 2011-06-04 10:27
Panowie. Jestem meżczyzną i dyrektorem wysokiego szczebla i ku pokrzepienia kobiet w odpowiedzi na powyższy wpis szczerze uważąm, a nawet mogę powiedzieć że wiem, że kobiety pracujece na stanowiskach kierowniczych są bardziej efektywnymi pracownikami, lepiej współpracują z podwładnymi i przełożonymi, są skupione na swoich działaniach i świetnie je wykonują. Z moich osobistych obserwacji wydaje mi się że powodem tego jest właśnie fakt posiadania rodziny, domu i ich związanie z nim i silne bodźce motywujące je do wykonywania swojej pracy rzetelnie. Panowie - to że pracujemy średnio o 4,5 g więcej tygodniowo dla mnie nic nie znaczy - liczy się efektywność - śmiem twierdzić że meżczyzni średnio spędzają te 4,5 godz. tygodniowo w godzinach pracy na aktywnościach wogóle z nimi nie związanymi :) Panie tak trzymać :)

Najnowsze wpisy