Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Michael Jackson zamordowany?

Michael Jackson zamordowany?

Money.pl / 2009-07-10 12:49
Komentarze do wiadomości: Michael Jackson zamordowany?.
Wyświetlaj:
KASIA woj. śląskie / 83.3.239.* / 2009-07-14 17:53
KASIA. Zamieszkała w Polsce. Woj. śląskie. Lat około 30. Wykształcenie policealne.
Często śnią mi się ANIOŁY ! Około raz lub 2 w miesiącu ! Pisałam do tego stanu w Ameryce kilkanaście dni temu. DOKŁADNIE W TĄ NOC ŚNIŁ MI SIĘ MICHAEL JACKSON ! Miałam prawo przez dwa lata w szkole. Może ktoś to przeczyta... Interesuję się szczególnie prawem autorskim. Proszę to poważnie potraktować. ŚNIŁ MI SIĘ MICHAEL JACKSON. OD POCZĄTKU JEGO ALE JUŻ DRUGI RAZ PIOSENKA : JESTEM ZŁY ! Wyglądał pięknie. Uśmiechnięty. Ale obok tańczyli zmarli. Podobnie jak w teledysku. Wyszedł z nimi z lasu. Jestem zaczarowana tym snem. Umiem komponować muzykę. Kocham oglądać TAŃCZĄCE GWIAZDY. Jestem ogromnym pesymistą. JESTEM PEWNA, ŻE MICHAEL JACKSON CHCIAŁBY BYĆ ŻYWY. PRZECIEŻ MA OGROMNĄ RODZINĘ. W TYM ŚNIE PRZEKAZAŁ MI MYŚLAMI : KASIA BĘDZIESZ JESZCZE ZIELONA JAK BĘDZIESZ PO MNIE ZŁA. Ja też mam wymagającego ojca. Rodzice mieli dużo rodzeństwa. Ja Go rozumiem. Proszę o pomoc. Proszę z całą powagą niech Jego rodzinie ktoś pomoże. TAKI MĘŻCZYZNA MUSI BYĆ W NIEBIE. Miał taki cudowną dobroć w uśmiechu. Ja mu wierzę. TA RELIGIA. MOJA KUZYNKA MA MĘŻA TEGO WYZNANIA... JA W TEJ CHWILI MAM KILKA WYZNAŃ. WIEM TO DZIWNIE. MOŻE SIĘ PRAWO AUTORSKIE BĘDZIE ZGADZAĆ. NIE JESTEM LEKARZEM ALE MUZYKIEM KIEDY SŁUCHAM MUZYKI. KOCHAJĄCA WAS KASIA Z POLSKI.
nav / 85.19.195.* / 2009-07-26 20:32
Idz do lekarza dziewczyno i to szybko....
50-tka / 83.29.6.* / 2009-07-10 22:00
Zaraz tam, zamordowany... Jakby korzystał z naszej publicznej służby zdrowia, a zwłaszcza z naszej przychodni to już dawno by leżał w piachu, a nie dopiero teraz ! Ostatnio jak przyszłam do lekarza z bólami w podbrzuszu, lekarz stary jak zwoje egipskie najpierw pomacał mnie po sutkach (stwierdzając, że czuje guzy, pewnie nawet dwa ), zapisał lekarstwo wziewne na duszności - a płuca mam jak dzwon i rano jak zwykle przepłynęłam kilometr- i podwójną dawkę antybiotyku choć w ulotce pisało, że tyle to już jest przedawkowanie. Jak mnie osłuchiwał to pewnie coś usłyszał, np. własne szumy w uszach. A wyniki badań krwi za które sama zapłaciłam zarekwirował i powiedział, że nie odda.
assss / 83.12.55.* / 2009-07-10 13:01
Jeszvcze tą gumą obracają. Co za glupoty. Facio do piachu i tyle.
damsey / 2009-07-10 12:49 / portfel / Bywalec forum
Podpisali ubezpieczenie koncertów i załatwili Jacksona - zresztą on był sterowany całe życie.

Najnowsze wpisy