Miedź pomaga GPW

Money.pl / 2007-10-15 18:37
Komentarze do wiadomości: Miedź pomaga GPW.
Wyświetlaj:
samuraj jack / 2007-10-16 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Dobrej Nocy wszystkim
barakuda / 2007-10-16 01:15 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
odpoczywaj wojowniku... utrudziłes się dziś setnie...a w niedzielę daj odpocząć wypalonym....:-))
Navigare----- / 2007-10-16 00:28 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobrej Nocy Samuraju :)
warren buffet / 2007-10-16 00:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
heya :)
bebe / 2007-10-16 00:49 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc i zielonych....
warren buffet / 2007-10-16 00:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a teraz poza konkursem.....

czy wiecie, dlaczego Lepper chodzi na solarium ? zaznaczam ze to nie zart
samuraj jack / 2007-10-16 00:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie wiem...
Life / 2007-10-16 00:24 / Tysiącznik na forum
Leczy trądzik :)
albo ma bielactwo ( solarium wskazane )
Navigare----- / 2007-10-16 00:24 / Uznany Gracz Giełdowy
bo mu sie zawsze gęba przed kamerami za bardzo czerwieniła...
warren buffet / 2007-10-16 00:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
brawo..... kielicha mu.... dlatego ci ktorzy dbali o jego wyglad, wystep, o jego image, kazali mu iść na solarke.... teraz nie widac kiedy sie czerwieni - czyli wykazuje emocje
Navigare----- / 2007-10-16 00:27 / Uznany Gracz Giełdowy
ręka Tymochwicza :)))

a kielicha zaraz sobie golnę :)) za zwycięstwo PO :))))
Romi / 2007-10-16 07:35 / portfel / Koci Tata
Najważniejsze jest to że wczoraj razem skrytykowali PIS i zabrali mu kilka procencików :))
warren buffet / 2007-10-16 00:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tez :)
barakuda / 2007-10-16 01:17 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
cieszę się , że i ja w tej "bandzie"... razem podobno nawet kaszę łatwiej zjeść...:-)
pozdro przyjaciele...
bebe / 2007-10-16 01:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
bywaj...barakudo....
warren buffet / 2007-10-16 00:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
polityki nienawidze i napisze tylko jedno..... specjalnie o tej porze, zeby jutro był juz nowy wątek....

dajcie szanse PO, glosujac na kogos innego nic PIS albo PO - skazujecie swoj glos na niepowodzenie... dajmy komus absolutorium i zobaczymy co bedzie... bo kolejne koalicje to bedzie żenada....a PIS mial swoja szanse....

nienawidze polityki, nienawidze PO, nienawidze PIS

ale nie glosujcie na promile szans....

tyle ode mnie
zbig$ / 2007-10-16 01:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
I tu sie mylisz - PiS teraz dopiero ma szanse na rzadzenie samodzilene i dlatego poszli na samorozwiązanie. a PO z powodu zapewne analogicznej nadziei przyklasnęło...ponadto PO miao juz 2X szanse - raz jako KLD na poczatku III RP a drugi raz jako UW w pelni kontrolujace koalicje AWS_UW...
Life / 2007-10-16 00:23 / Tysiącznik na forum
Dokładnie ...trzeciej opcji nie widzę.
Nie przepadam za braćmi a tym bardziej za błaznem od sądownictwa....
Jestem przeciwnikiem państwa policyjno - fiskalnego...
W poprzednich wyborach głosowałem na PO i po tym co przez dwa lata pokazali więcej tego nie uczynię.
Nie uczestniczyli w sprawowaniu władzy ....bo tego nie chcieli.
Bo nie potrafili pogodzić się z przegraną i do dziś przemawia przez Donalda przemożna chęć sprawowania władzy.
Dla mnie jest zbyt czerwony.
szymon nielogo / 213.158.196.* / 2007-10-16 00:21
PO i PSL dajmy szanse tej koalicji....
samuraj jack / 2007-10-16 00:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!


2007-10-16 00:17:33 | *.*.*.* | samuraj jack [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy"/ Bloguje na bblog.pl! ]
przepychanki bo z PO nie dalo sie zrobic koalicji
a kiedy w lutym 2006 PiS proponowało rozwiazanie sejmu,
PO nie chciało

PO grało na to, że PiS się wykrwawi w rządzie
mniejszościowym lub z koalicji z przystawkami;
taki byl cel PO - nie chce dam im kredytu zaufania

ps. zauważ - działalność PiS doprowadziła do wykluczenia
z sejmy Leppera i Gertycha;)
warren buffet / 2007-10-16 00:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz, to jest tak ze PO nie chciało.... a czy tak naprawde PIS poparłby samorozwiazanie ? jest tu wiele kwestii, natomiast 2 lata mamy stragan....

ja jestem za tym, zeby albo PIS albo PO mialo wiekszosc w sejmie, bo inaczej sie nie da... koalicje z lepperem czy giertychem nie maja sensu....

dajmy komus wladze
samuraj jack / 2007-10-16 00:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
przystawek juz raczej nie bedzie - szkoda mi JKM

daj wladze PiS...!;)
bebe / 2007-10-16 00:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
i ją też kontroluj....bo, żeby niektórym z małym IQ się w gowie nie poprzewracało...siedząc na stolku.....brać do roboty fachowców.....bo są.....

myślę, ze jakby wygrał pis...to sie uspokoją...bo będą czuć silne poparcie i powoli sie zdystansują.....i spokojnie zaczną.../jakby od poczatku/ prawidlowo i z głową załatwiac po kolei sprawy....ważne dla Polski...../już putinku będziesz musiał zmienić strategię , a widzę chrapkę twoją być wielkim . przywódcą/....
Navigare----- / 2007-10-16 00:16 / Uznany Gracz Giełdowy
słusznie prawi! nalać mu gorzałki :)))
warren buffet / 2007-10-16 00:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
;-)
Navigare----- / 2007-10-16 00:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Oglądaliscie dzisiaj w "Teraz My" Premiera Rzeczypospolitej? Ziejącego nienawiścia i plującego jadem? Kompromitacja. Zupelne dno. Jak to ktos juz napisał: kwik ryja odrąbywanego od koryta...
bebe / 2007-10-16 00:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
samuraju....trzymam kciuki...tak...trzeba być obiektywnym...w Grze...../w polityce należy brać pod uwagę elektorat...itd/....to też gra...o rząd dusz.../bo czas jest za krótki na dojście elektoratu do uświadomienia sobie wielu spraw.....zwłaszcza, że Korwin ma jednak specyficzny język....niezrozumiały dla wielu.....choć intencje, owszem ok...
samuraj jack / 2007-10-16 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ma tylko niewyparzoną buzie i czasami coś trzepnie na wyrost...
niestety....
Navigare----- / 2007-10-16 00:15 / Uznany Gracz Giełdowy
I ma coś jeszcze: średniowieczne poglądy...
"Pani dziecko zaraża śmiercią" qrwa co za ciemnogród!!!
Life / 2007-10-16 00:01 / Tysiącznik na forum
Sprawdzę jeszcze raz czy aby na pewno jestem w dziale giełda i inwestowanie....
Doxon / 2007-10-16 00:19 / Tysiącznik na forum
Mam ELS. Kupowałem na początku mojej kariery po 15,33 :( Miała wtedy rekomendację na 18 ale mnie ubrali okrutnie. Długo ją obserwuję i uważam ją za bardzo dobrą spółkę.Mieli trochę problemu z tymi przepisami o biopaliwa, ale teraz to już chyba przeszłość bo od nowego roku ruszy produkcja pełną parą i nie będzie już strat z tytułu utrzymywania pustej fabryki i problemów z rzepakiem. Els ma wszystko gotowe łacznie z dostawcami rzepaku. zachowania kursu zostawiaja wiele do zyczenia. Obroty często małe nawet poniżej 300k.Duże dziury w arkuszu.Ale ostatnio mój szósty zmysł zaobserwował nienaturalny ruch na Els i dokupiłem drugie tyle ile miałem ale za pół ceny i się opłaca póki co. myślę że jak już nie będzie zamoty z biopoliwami ktore de facto musimy produkowac w jakims % to spółka niedowartościowana. Ja uśredniałem po 7,7 myślę że 10 pokana beż trudu a dokąd pojedzie nie potrafię ocenic.Nie była grana od ho ho więc mam nadzieję że to jest jej czas a jak nie teraz to pewnie w grudniu.
Jaronero / 2007-10-16 09:14 / portfel / "ATe-ista ale nie fanatyk"
Najsilniejszy opór ma na około 12.00 PLN... więc teraz może rosnąć spokojnie, ale przy 12-stce trzeba pilnie obserwować czy nie odbije się od sufitu... w dół.
bebe / 2007-10-16 00:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak, zakupiłam pakiet kontrolny petrolu = 5 sztuk akcji, i trochę więcej biotonu....

ale porządzę.....
doncorleonte / 2007-10-15 23:54 / Puppet Master
Zastanówcie się nad następstwami wypadków (to tak w oderwaniu od polityki)Czy dobro może tworzyć zło i na odwrót/.Jest tyle ciekawych rzeczy na świecie trzeba tylko ruszyć głową.Jesteście przecież elitą bo pomimo wszystko udało wam się uspyrlać trocheę grosza.Myślcie jak elita.
samuraj jack / 2007-10-15 23:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
przede wszystkim samodzielnie....
barakuda / 2007-10-15 23:43 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację

cieszę się zwycięstwem Kwacha o tyle, że moze odebrac glosy PO
ktore przerzucone do PiS - a tylko zdecydowane zwyciestwo PiS zatamuje dopuszczenie
LiD do władzy

ave!
tylko myślenie życzeniowe...przykro mi przyjacielu, ale po dzisiejszym dniu jestem bliżej wygranej od Ciebie... szkoda , że zapomniałeś o JKM...:-))
samuraj jack / 2007-10-15 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie zapomniałem...
niestety JKM zapomniał się we Wrześni...:(
Life / 2007-10-15 23:40 / Tysiącznik na forum
Po tej debacie nie widzę alternatywy dla Pis-u.
Stare wyuczone słogany kontra brak elokwencji , stylu i polotu.
Jestem zniesmaczony.
To jest moje zdanie i nie zamierzam polemizować - koniec.

Nawiązując do idei tego działu na forum....
Czy ktoż ma w obserwowanych coś z 4 x E to znaczy : ELS , EPD , EFR lub Ergis i czy robił analize z którejś z w/w ?
Chętnie poznam zdanie innych...
MIrarmar / 2007-10-15 23:46 / Doraźnie bywająca
mówisz o pisie z tą elokwencją stylem i polotem, dziś w Teraz My mogłeś skonfrontować
bebe / 2007-10-16 00:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
coś ta TVN...cholernie sie boi pis-u.....zastanawia mnie juz od dłuzszego czasu....cholerne pokłony natomiast bije p. Kwach-skich......czy cóś.....

tvn....powinna być obiektywna bardziej....../zapomniała....o rodowodzie//...
Life / 2007-10-15 23:55 / Tysiącznik na forum
odebrano Ci prawo jazdy w sądach 24h że się tak napinasz?
Ograniczono Ci swobody obywatelskie za korupcję czy poprostu nie potrafisz czytać??

To jest moje zdanie i nie zamierzam polemizować - koniec

Miłego wieczoru :))
warren buffet / 2007-10-15 23:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Źródło: Bankier.pl 2007-10-15 22:33

Poseł Misztal zatrzymany z kwotą pół miliona dolarów

Poseł Samoobrony Piotr Misztal został zatrzymany na granicy szwajcarsko-niemieckiej – dowiedziało się nieoficjalnie radio TOK FM ze źródeł zbliżonych do polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Według informacji radia poseł miał przewozić nielegalnie 500 tys. dolarów. Misztal legitymował się paszportem dyplomatycznym, którym jako poseł może się posługiwać wyłącznie podczas podróży służbowych - posłuchaj (źródło: TOK FM).

Sam poseł Misztal, do którego dziennikarzom TOK FM udało się dodzwonić, wszystkiemu zaprzecza - posłuchaj (źródło: TOK FM).
samuraj jack nielogo / 83.4.187.* / 2007-10-15 23:05
Debata - mimo wszystko zwyciestwo Kwaśniewskiego - Prezio zadał jeden gigantyczny cios - obnażył małość Tuska w związku z hasłem o cudzie z Irlandii;
PiS będzie miał metariał na ujeżdżanie

Slaw...
to w końcu jak to jest z administracją... kosztami administracji...
raz wyśmiewasz się z niespełnionej obietnicy taniego państwa [które nie stało się tańsze przez podwyżki w urzędach] a z drugiej strony pokazujesz, że urzędnicy mało zarabiają.... czyli powinny zarabiać więcej czyli i Ty przyłożyłbyś rękę do tego, aby jeszcze bardziej oddalić się od taniego państwa...
a jeszcze dolicz konieczne podwyżki dla wykwalifikowanych urzędników, którzy bez nich wyemigrują do firm i w urzędach zostaną sami do przyuczenia...

no i Slaw - koniecznie chcesz cud Irlandii w Polsce?

pozdrawiam gorąco:)))
zbig$ / 2007-10-15 23:24 / Uznany gracz - weteran 93/94
a kto Polske zbuduje????dlaczego wszyscy nagminnie odwoluja sie do obcych wzorow, ktore tu nie zafunkcjonują...lepiej jakby tuskin pozbieral pozytywne rozwiazania z innych krajow i sie zobowiazal ze to wprowadzi, bo jak nie to wyjdzie nago na wieze i bedzie krzyczal...
samuraj jack / 2007-10-15 23:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Irlandie zbudowali emigranci, którzy wrócili z USA do ojczyzny
i zmienili Irlandie pod wieloma względami...
jarekon / 2007-10-15 23:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja bym chcial cudu irlandii. bylem tam, pracowalem, rozmawialem z ludzimi i wiem jakie sa podatki............
szkoda ze tusk nie wiedzial;/ mogl zablysnac.... bo naprawde sa malutkie.......
a co do wyniku debaty zobaczymy w sondazach i po wyborach.
duzo zalezy od nastawienia indywidualnego do kandydata.... nie lubisz tuska i pewnie zyczyles mu jak najgorzej.....
w twojej opini przegral.........
zobaczymy, ja mu kibicowalem wiec stawiam 60/40 dla donalda
dziwie sie tylko ze tak sie cieszysz zwyciestwem kwacha??
samuraj jack / 2007-10-15 23:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ja się cieszę, że Kwaśniewski widząc debatę Kaczyński-Tusk pokazał prawdziwą wagę numerków, jakie odstawiał Tusk z Kaczyńskim...
i obnażył kłamstewka i matactwa Tuska...

i cieszę się zwycięstwem Kwacha o tyle, że moze odebrac glosy PO
ktore przerzucone do PiS - a tylko zdecydowane zwyciestwo PiS zatamuje dopuszczenie LiD do władzy...
jarekon / 2007-10-15 23:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

i cieszę się zwycięstwem Kwacha o tyle, że moze odebrac
glosy PO a tylko zdecydowane zwyciestwo
PiS zatamuje dopuszczenie LiD do władzy...

po trupach do celu... ogłoś jeszcze ze babcia tuska byla w wermachcie............... tragikomedia
samuraj jack / 2007-10-15 23:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ja Cię bardzo przepraszam - ale jak Tusk kłamie i mataczy to nie jest po trupach do celu....
a jak Kwach to obnaża to co... ma tego nie robić, bo Tusk po trupach chce wygrać wybory?

Kwach nie zabił politycznie jakimś kłamstwem Tuska; on tylko obnażył podwórkowe kłamstewka Donalda
warren buffet / 2007-10-15 23:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a jak PIS wygral wybory 2 lata temu ? nazwijmy to po imieniu.... ?
samuraj jack / 2007-10-15 23:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witaj

a co mamy nazwać po imieniu?
styl? jakieś kłamstwa [jeżeli tak to jakie]?
podaj proszę...

i zauważ, nawet jak podasz (czego nie wiem) to przecież PO miało być lepsze od PiS...
warren buffet / 2007-10-15 23:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witaj, PO przegrywa, bo ma słabego lidera.... kaczyński jest zdecydowanie lepszym szachistą od Tuska.... i przechylił szale swojego zwyciestwa za pięc dwunasta...
samuraj jack / 2007-10-16 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie wiedziałem, w jakim kierunku zadajesz pytania...
po piatku Tusk mial pewne zwyciestwo;
Kwasniewski obnazyl go i jeszcze moze byc róźnie
jeszcze moze PiS jakąś bombe przygotuje;)
warren buffet / 2007-10-16 00:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tylko mowie o tym, ze PIS miało swoje 2 lata.... ciągłe przepychanki, dajmy bilet zaufania teraz PO...

ale PO przegra, bo nie ma lidera..... a jak nawet wygra - nie widze Tuska za lidera
samuraj jack / 2007-10-16 00:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
przepychanki bo z PO nie dalo sie zrobic koalicji
a kiedy w lutym 2006 PiS proponowało rozwiazanie sejmu, PO nie chciało

PO grało na to, że PiS się wykrwawi w rządzie mniejszościowym lub z koalicji z przystawkami;
taki byl cel PO - nie chce dam im kredytu zaufania

ps. zauważ - działalność PiS doprowadziła do wykluczenia z sejmy Leppera i Gertycha;)
bebe / 2007-10-16 00:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak...samuraju....wykluczenia leppera....a PO, na którego głosowałam....rozmiękło się na ą i ę......zamiast patrzeć na poczynania pis-u i bronić wielu spraw przed głupotą...tzn współdziałać...czas sie liczy....a przeliczyli się wszyscy politycy....w Polsce ludzie zaczynają po prostu MYŚLEĆ....i oceniać... ...przynajmniej coś próbują robić, a Ci co się mają bać.....bądź chcą tylko władztwa....i stołków /kasy/....kładą im kłody pod nogi...aż dziw bierze, że do pis-u idzie teraz i dołącza się coraz wiecej ludzi...chyba tylko po to, aby IQ pis-owi podnieść i dalej robić dobrą robotę....pilnując normalności....
MIrarmar / 2007-10-15 23:43 / Doraźnie bywająca
Samuraj znowu nawijasz za PIS przecież ty na Korwina LPR jeśli się nie mylę, musisz mieć niewolniczą dusze jak ci ta władza odpowiada
Life / 2007-10-15 23:48 / Tysiącznik na forum

musisz mieć niewolniczą dusze jak ci ta władza odpowiada

Tego tekstu akurat nie zrozumiałem....
Niewolniczą duszę według mnie mają osoby z problemami z własnym ego wołający " komuno wróć " ....tak mniemam
samuraj jack / 2007-10-15 23:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i jak ładnie zmieniłeś temat...
uciekłeś od kwestii matactw, kłamstewek i w kwestii Irlandii ignorancji Tuska
MIrarmar / 2007-10-15 23:57 / Doraźnie bywająca
nie uciekłam jestem co do matactw to gruba przesada, w Irlandii próg podatkowy jest tak wysoko, że faktycznie średnia klasa niewiele płaci więc podatek jest dla większości bardzo niski, co do podwyżek dla budżetówki to nie ma nic wspólnego z tanim państwem, gdyż w planach mają ograniczenie rzeszy urzędników, a reszcie profesjonalistów podniosą pensje, poza tym jak zrobią liniowy wpływy do budżetu wzrosną, jak to się stało np na Słowacji, i będą na to środki trzeba znać całość programu i się wypowiadać w debacie nie wszystko zdąży się wyjaśnić kolego
warren buffet / 2007-10-15 23:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wlasnie tusk przegrywa bo nie umi klamac, bo wszystko mowi, zamiast łgać....
samuraj jack / 2007-10-16 00:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a matactwo w sprawie programu - prywatyzacja szpitali;
a zarzucanie Kaczyńskiemu, że miało byc tanie państwo a nie jest i jednocześnie przy Kwasniewskim mówienie o podwyzkach dla urzędników to co to jest? totalna obługa i klamstwo... nie wiadomo tylko kiedy mówi prawde a kiedy klamie;

a klamstwo o cudzie w sytuacji, kiedy Tusk nie wie, jak wyglądał cud w Irlandii
warren buffet / 2007-10-15 23:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mowie konkrety:

nie mowi o tanim panstwie, nie mowi o ograniczeniu administracji, nie mowi o 3 milionach mieszkan..... i to jego blad
samuraj jack / 2007-10-16 00:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
poza cudem niczego nie obiecuje...
no moze poza jednym - zwali Kaczyńskich;)

nie mówi nic o programie - nie ma okazji mówić o konkretach
warren buffet / 2007-10-15 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
lider musi miec haryzme, musi miec to cos..... liderem był adolf, był przywódcą, miał posłuch... nie był einstainem, wywodził sie z normalnej rodziny, nie skonczyl jakichs wymyslnych szkol i dziedzin... mial talent przemawiania.... tusk tego nie ma..... tusk nie ma haryzmy, dlatego PO przegrywa. nie potrafi zbajerowac, kaczynski jest cwańszym lisem...

na tym sie to wszystko opiera.
samuraj jack / 2007-10-15 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
:)
po występie w sprawie dzieci niepełnosprawnych we Wrześni 50:50 LPR:PiS
MIrarmar / 2007-10-15 23:48 / Doraźnie bywająca
zdrowia zatem życzę, ale nie licz na wygraną pupilka już się nie uda
pozdrawiam i dobranoc
samuraj jack / 2007-10-16 00:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i przepraszam - jesteś Ona, o czym nie wiedziałem

Dobrej Nocy
samuraj jack / 2007-10-15 23:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
właśnie o to chodzi
1. palnął rzecz karygodną, tak zwyczajnie po ludzku karygodną
2. to mu odebrało sympatie ludzi, którzy moze traktowali go jak dziwaka, ale z sympatią

niestety:(
jarekon / 2007-10-15 23:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobranoc wszystkim.......
samuraj jack nielogo / 83.4.187.* / 2007-10-15 23:13
i dodam, że Kwach obnażył matactwo przedwyborcze PO w sprawie prywatyzacji szpitali...
matactwo - bo na użytek wyborów wycofali i teraz za to skarżą PiS
zachowują się jak małe podwórkowe urwisy....
flavio25 / 2007-10-15 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
słuszna uwaga (podniesc pensje - recepta tuska)
z jednej strony krytykuje Kaczory a z drugiej powtarza ich slowa
podczepil sie rowneiz pod walke z korupcja,

szkoda ze Kaczynskiemu zabraklo sprytu i nie odpowiedzial jak Kwasniewski...
chodzi mi o ceny...aj szkoda

no i spektakularna wtopa Donia... szpitale
pozostala juz tylko mina
samuraj jack / 2007-10-15 23:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
niestety, w czasie przygotowań nie mieli tam jakiegoś wolnorynkowca, ktory wytłumaczyłby w jakim kierunku moze pojsc retoryka Tuska;
ale trzeba oddać Kwachowi - przysłużył się PiS niechcący i obnażył Tuska razy kilka
i te jego miny z wielkimi oczyma...:D
Longterm / 2007-10-15 22:32 / Mostek Zwyciężymy!
To od jutra Prokom do góry?
http://longterm.bblog.pl/
zbig$ / 2007-10-15 23:22 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie wierze i nie rozumiem jak to ma rosnąć, jest tyle innych firm...prokom po tyle byl 10 lat temu, 5 nic sie nie zmienia, chodzi w okreslonym przedziale, w pewnym sensie jest idealny do gry - na dole kupujemy, u gory sprzedajemu - jak swego czasu uniwersal z rok tak chodzil...
Longterm / 2007-10-15 23:41 / Mostek Zwyciężymy!
czas pokaże - ja wyceniam prokom na 170 zeta
rpp / 2007-10-15 22:36 / Tysiącznik na forum
witaj longterm - dawno Cię tu nie było czy tylko ja nie zauważyłem?
Longterm / 2007-10-15 22:39 / Mostek Zwyciężymy!
witam, to prawda, nie udzielałem się ale teraz kiedy moje konie zaczęły ostry finisz nie mogę stać z boku. KGHM i Prokom typowałem od dawna - zapraszam na mój blog.
zbig$ / 2007-10-15 23:28 / Uznany gracz - weteran 93/94
co do kghmu kiedys tam wyliczylem zasieg wzrostow na 180zł - teraz tylko jakis ruch powrotny do starych szczytow (135?) i jazda dalej...
Longterm / 2007-10-15 22:51 / Mostek Zwyciężymy!
poza tym teraz wypowiadać się będe częściej na blogu
Longterm / 2007-10-15 22:35 / Mostek Zwyciężymy!
RSI w stosunku do reszty WIG20 jeszcze nie wskazuje na wykupienie a MACD daje sygnał kupna. To tak żeby nie było że o polityce:-)
rpp / 2007-10-15 22:29 / Tysiącznik na forum
Newsy z głównej strony Onetu:

=============================
Tusk do Kwaśniewskiego: niech pan nie udaje radykała
Błyskawiczna sonda Onet.pl: nie było pogromu, Tusk wygrał 50:42
Tusk do wyborców LiD: poprzyjcie PO
Tusk: naród nie chce się wstydzić za polityków
Forum Onet.pl: Tusk prowadzi; Kwachu go zjada
Poseł Misztal zatrzymany z 500 tys. dolarów
Giertych wytoczy proces "megaoszustowi"
Prymas Glemp zrewidowany na lotnisku
"Kwaśniewski nie mógł się u nas zarazić"
Betanki: dramat trwa
===================================

Trzy razy Tusk i ani razu Kwaśniewski? Baaardzo obiektywnie
zbig$ / 2007-10-15 23:29 / Uznany gracz - weteran 93/94
onet to chyba ITI, a ci trzymaja z TVN a TVN z PO - taki jest UKŁAD...
oll1 / 2007-10-15 23:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Zobacz na WP - tam wychwalaja tylko Kaczynskiego... zupelny brak obiektywizmu.
dako / 2007-10-15 22:27 / Bywalec forum
Tak jak myślałem dziś znów polityka.
Dobranoc.
zbig$ / 2007-10-15 23:30 / Uznany gracz - weteran 93/94
jeszcze tydzien....i dopiero sie zacznie...)))
jarekon / 2007-10-15 22:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oby do wyborow:)
new_rejs / 2007-10-15 22:14 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
Czy spotkaliście normalnego człowieka (ideologicznie bezpartyjnego), który chwalił by jakąś partię i się z nią utożsamiał?
Dlaczego nie ma parti, która ma program ZGODNY z oczekiwaniami przynajmniej części Polaków.
Ja wiem, że nie ma nic za darmo i za wszystko trzeba płacić. Partia, która rozliczyła by się z każdej złotówki pobranej od Polaków dostała by 99% poparcia.
prawiezaratustra / 2007-10-15 23:40 / _
może dlatego, że pomiędzy państwem a obywatelem jest duża przestrzeń niezgody
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy