MILLENNIUM

Money.pl / 2007-11-09 08:48
Komentarze do spółki: MILLENNIUM.
Wyświetlaj:
Polowiec / 164.126.94.* / 2014-01-24 20:18
zgadzam się z Wiesławą
KSL / 31.175.0.* / 2013-11-09 07:16
mam konto od roku i żadnych złych doświadczeń jak na razie wszystko OK
wiesława K. / 164.126.94.* / 2014-01-24 20:16
a nie czujesz , ze w tym banku wieje taką prostotą i tandetą jak w dyskoncie "Biedronka " Pracownicy cytują regułki takie jak w Biedronce , żygać się chce słysząc to , kto wymyślił to w tym banku .
migawka.pro / 178.42.67.* / 2013-10-08 09:47
od 1 stycznia 2014 roku ulegnie zmianie część warunków prowadzenia
rachunków Dobre Konto. Z dniem tym przestanie być naliczany zwrot części wydatków dokonanych kartą
Millennium Visa Dobre Konto.
Produkt który zgarnął najwięcej klientów od nowego roku przestaje działać i na rynku bankowości staje się mniej niż przeciętny.
Niekumaty~~ / 83.6.219.* / 2013-08-23 12:49
Kto i po co kupuje 1 akcję - patrz transakcja 361 i obniża kurs o 5 gr.?
Ninabo> / 83.6.247.* / 2013-08-22 19:51
Kurs akcji MILLENNIUM w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 7,51 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 8,86 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 2,16 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 282 trans. przy obrocie na sesji 3,97 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.
Ninabo / 83.9.105.* / 2013-08-21 11:50
REKOMENDACJE
21.08.2013 09:56 - 14419106
JP Morgan podniósł wycenę Banku Millennium do 8,9 zł Analitycy JP Morgan, w raporcie z 21 sierpnia, podwyższyli cenę docelową jednej akcji Banku Millennium do 8,9 zł z 5,8 zł wcześniej. Nadal rekomendują "przeważaj".
Raport został wydany przy kursie spółki na poziomie 6,75 zł. (PAP)
NFK / 113.53.232.* / 2014-02-21 04:52
Ciekawe jakie reakcje giełdy będą, jak za miesiąc zostanie złożony pozew zbiorowy przez posiadaczy kredytów hipotecznych we franku za stosowanie przed 2009 rokiem przez bank zabronionych prawem klauzul. Moim zdaniem wśród trzech zagrożonych bankructwem wg KNF banków jest Millennium.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Staystyk:: / 83.28.173.* / 2013-08-22 10:06
Brak reakcji na rekomendacje. Czas sprzedać.
k9 / 193.201.167.* / 2013-08-23 08:18
no i zareagowało... dziś otwarcie na 7.30 !!! coś za szybko wzrosło wczoraj pod koniec sesji, jakieś sugestie? trzymać czy sprzedać ?
k9 / 193.201.167.* / 2013-08-20 08:57
Walicie posty nie na temat... to forum dla inwestorów w akcje Banku a nie gorzkie żale jaki to Bank Millennium jest beee bo mi nie dał kredytu... Ludzie ogarnijcie się.
Dzisiaj otwarcie na 6,93 pln skąd taki wzrost w ostatnim miesiącu ? akcje Banku sa moim zdaniem warte 5,5 - 6 pln ...ktoś mocno spekuluje?
Jarek1980 / 109.152.77.* / 2013-08-06 19:21
Omijajcie z daleka ten bank! Nasz pelnomocnik w Polsce czekal 2 tygodnie az szanowny dzial prawny wyda pozytywna opinie o pelnomocnictwie notarialnym, nastepnie czekalismy kolejne 2 tygodnie na wydanie glupiego zaswiadczenia o stanie kredytu hipotecznego co mozna bylo zalatwic od reki w oddziale. Gdy przyszlo do wydania ostatniego zaswiadczenia stwierdzajacego, ze kredyt zostal w calosci splacony ten k******* bank uznal, ze nie wyda tego zaswiadczenia na podstawie przedstawionego pelnomocnictwa ignorujac kompletnie fakt, ze zostalo ono wczesniej przez Bank zaakceptowane!!!
Nie dajcie sie skusic reklamami. Traktuja klienta jak scierwo i maja w dupie prawo. Nie zakladajcie tam kona ani nie bierzcie zadnych kredytow. Chyba, ze chcecie sobie zszargac nerwy .....
Jarek1980 / 109.152.77.* / 2013-08-06 19:21
Omijajcie z daleka ten bank! Nasz pelnomocnik w Polsce czekal 2 tygodnie az szanowny dzial prawny wyda pozytywna opinie o pelnomocnictwie notarialnym, nastepnie czekalismy kolejne 2 tygodnie na wydanie glupiego zaswiadczenia o stanie kredytu hipotecznego co mozna bylo zalatwic od reki w oddziale. Gdy przyszlo do wydania ostatniego zaswiadczenia stwierdzajacego, ze kredyt zostal w calosci splacony ten k******* bank uznal, ze nie wyda tego zaswiadczenia na podstawie przedstawionego pelnomocnictwa ignorujac kompletnie fakt, ze zostalo ono wczesniej przez Bank zaakceptowane!!!
Nie dajcie sie skusic reklamami. Traktuja klienta jak scierwo i maja w dupie prawo. Nie zakladajcie tam kona ani nie bierzcie zadnych kredytow. Chyba, ze chcecie sobie zszargac nerwy .....
janusz@ / 88.156.187.* / 2013-07-16 21:41
Założyłem sobie konto dwa tygodnie temu, początkowo wszystko jakoś działało pomijając idiotyczny sposób logowania. Jednak po kilku dniach stwierdziłem,że nie mogę się zalogować. Po wpisaniu identyfikatora, hasła i dwóch cyfr z peselu, pojawia się ponownie strona z okienkiem na wpisanie milekodu. Na infolinii nic nie mogą poradzić, po interwencji w oddziale oddzwonił informatyk i stwierdził, że wina leży w moim komputerze. Sam to stwierdziłem, bo na innym komputerze mogę się zalogować, ale jedynym rozwiązaniem podanym przez informatyka było odinstalowanie i ponowne zainstalowanie przeglądarki internetowej. Niestety nic to nie dało, podobnie jak przeskanowanie komputera antywirusem. Może ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził?
Świecie / 78.88.234.* / 2013-06-28 17:43
Bank jest chory kobietka w okienku wie iż mam płacę w Euro prosi bym zdeponował pieniądze i zaznacza jak otworze e-konto będzie free ale nie wspomina iż chcąc odzyskać muszę dwa dni wcześniej umówić się na odebranie własnych € ale to nie mało, w chwili odbioru wymuszają wypełnienia formularza jak za "PRL" imię nazwisko nr dowodu oraz nr konta. PRZEMYŚL NIM POWIERZYSZ IM €.
oszuści / 87.206.78.* / 2013-06-14 14:01
UWAGA NA OSZUSTKI Z BANKU MILLENIUM W CIECHANOWIE
witam absolutnie odradzam ten oddzial jedna z pań zakłada lokaty,pożyczki,fundusze i inne rzeczy bez wiedzy klientów,podrabia podpisy a wszystko za zgodą pani kierownik,rzadko korzystam z milenetu i wiekszosc spraw zalatwiam w oddzialach,a tu niespodzianie wszedłem bo musialem przelać pieniadze a tu i lokata i jakies konto oszczednosciowe ktorego nigdy nie zakladalem paranoja w poniedzialek sie wybiore do banku i porozmawiam z pania Kasia na temat moich lokat i nowych kont
jeleń / 164.127.58.* / 2013-08-30 23:01
Bank oszustów, zginęły wpłaty kredytu hipotecznego z okresu 7 lat i bank nie jest i nie chce tego wyjasnic
Śmiech na sali / 91.233.232.* / 2013-05-15 16:44
Absolutnie nie polecam tego banku.Próbowałem uzyskać kredyt konsolidacyjny i tylko straciłem czas i pieniądze,po kilku wizytach w oddziale wypełnieniu wszystkich "papierów" złożeniu wniosku system zaakceptował mój wniosek,pani zresztą bardzo miła poinformowała mnie że reszta to już formalność. Niestety centrala najpierw zmniejszyła kwotę następnie odrzuciła jeden z konsolidowanych kredytów bez podania przyczyny ( wszystkie kredyty mam w jednym banku)a na końcu odrzuciła wniosek bez podania przyczyny! Panie w oddziale były tym bardzo zaskoczone.Starałem się o 100 tyś na 20 lat przy zarobkach 3500 netto.Straciłem tylko czas i pieniądze na kilka wizyt w oddziale ŻENADA !!!!
jajaja / 46.113.98.* / 2013-05-06 22:14
ludzie wystarczy czytać cenniki i regulaminy a jeśli się czegoś nie rozumie to wystarczy zapytać pracownika Banku a nie narzekać, narzekać, narzekać... bo oczywiście najlepiej jest całą winę za własne lenistwo zrzucić na pracowników którzy dzień w dzień muszą tłumaczyć,proponować i trzymać nerwy na wodzy aniżeli przyznać się do tego, że jednak wina leży po stronie klienta !!!! wnerwia mnie taka postawa! wszelkie prowizje i opłaty dostępne są na stronie Banku Millennium! a różnice w ratach pomiędzy kalkulatorem dostępnym na stronie Banku a finalnym kosztem w placówce uzależnione są przede wszystkim od ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ klienta i nie jest to żadna tajemnica bankowa, takie informacje dostępne są na wszystkich stronach do tego przystosowanych!!!! ludzie to nie jest średniowiecze! wszyscy potrafimy czytać i słuchać ze zrozumieniem!
zapasowy / 194.169.228.* / 2013-08-07 20:57
wszyscy potrafimy słuchać ze zrozumieniem? dziś się okazało niestety inaczej rozumiem niż Pani w banku. "Bezpłatne odroczenie płatności do sierpnia" wg mnie oznacza brak odsetek a wg Pani w banku naliczanie odsetek. Rozmowy z pracownikami banku są nagrywane, ale odsłuchać mogą je tylko oni i twierdzą co chcą... nie polecam. NIGDY nie dam się już naciągnąć na żadną ofertę przez telefon. wszystko na piśmie musi być inaczej rację mają zawsze ONI.
stolarz kosmiczny / 164.126.48.* / 2013-08-06 17:18
czytam te wszystkie wasze przepisy cenniki ale zdarzy się że tego nie rozumie więc jest pracownik który ma mi wyjaśnić to po to tam jesteście Czy jak zamawiacie do domu meble to też zapoznajecie się z technologią produkcji ich z właściwościami klejów użytych do zrobienia tych mebli itp
aaa582 / 37.31.56.* / 2013-05-29 23:32
Pewnych zachowań nie mogę zrozumieć. Dlaczego wyliczono mi zdolność kredytową na symulatorze, a później po dwóch dniach okazało się że nie mam tej zdolności pomimo iż dochody nie zmieniły się, oraz wartość nieruchomości została wysoko wyceniona przez rzeczoznawcę? Beznadziejny bank.
Kamgab / 178.235.104.* / 2013-07-11 17:32
Popieram w 100%. To co pracownicy wyprawiają z klientami to żenada! Dzisiaj przekonałem się na własnej skórze... Nie polecam tego banku - straciłem tylko trzy dni jakże cennego czasu...
Lukasz1983624 / 82.173.119.* / 2013-05-05 12:31
Posiadam konto w tym banku moze juz z 12 lat i jestem zadowolony. Wiadomo, rozne ukryte koszta, trzeba dokladnie czytac regulaminy itp. ale powiedzcie mi jakie banki tego nie mają. Od 10 lat prawie codziennie robie przelewy internetowe, bo duzo inwestuje i kupuje za pomoca internetu i tez moge powiedziec ze jest ok. Slabe mają oprocentowanie na kontach oszczednosciowych i lokatach, ale poza tym bank ok. I zawsze mila obsluga u mnie w odziale. Ja osobiscie polecam.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy