Forum Polityka, aktualnościPolityka

Mimo kontrowersji nowi sędziowie TK wybrani

Mimo kontrowersji nowi sędziowie TK wybrani

Money.pl / 2006-10-27 18:55
Komentarze do wiadomości: Mimo kontrowersji nowi sędziowie TK wybrani.
Wyświetlaj:
DODKA / 83.22.254.* / 2006-10-28 12:56
Dziwię się zdziwieniu forumowiczów 'w tym temacie'. Otóż ,drodzy moi ,musicie wreszcie zrozumieć problemy nowuch czasów ;czasów odnowy moralnej oraz uzdrawiania wszelkich patologii życia publicznego co zresztą w sposób wyraźny zapowiadane było w ostatniej kampanii wyborczej. Obecnie ,w związku z powyższym , obowiązują odmienne standardy i normy więc trzeba wreszcie to sobie przyswoić i nie jazgotać bez potrzeby.Oto wyrywkowy ( nie pretendujący do dogłębnej analizy ) wykaz kwalifikacji upoważniający do obejmowania różnych stanowisk w państwie:
Do tego aby zostać wicepremierem/ wicemarszałkiem Sejmu potrzeba dokonać pospolitych przestępstw chuligańskich ,najlepiej w warunkach recydywy oraz odbyć przynajmniej jedną karę pozbawienia wolności ( bez zawiasów!!!). Niejasne interesy finansowe są warunkiem koniecznym objęcia funkcji wicemarszałka Sejmu bądź prezesa zarządu w priorytetowych spółkach Skarbu Państwa. Dalej idzie korupcja ,która uprawnia do objęcia następujących stanowisk: minister ,sekretarz/podsekretarz stanu.Niżej w tej klasyfikacji wypadają przestępstwa na tle obyczajowym ( nawet te ciężkie) . Predysponują one bowiem jedynie do uzyskania mandatu posła/europosła zaś w najbardziej sprzyjającym przypadku zostania szefem klubu poselskiego. W ten oto sposób doszliśmy do najniższej grupy kompetencyjnej. Chodzi w tym miejscu o szeroko rozumiane przestępstwa przeciwko wyborom oraz wiarygodności dokumentów. Popełnienie tych czynów predysponuje jedynie do stanowiska zwykłego posła .
usprawiedliwiony / 83.9.42.* / 2006-10-27 21:32
Takie to teraz Prawo i taka to teraz Sprawiedliwość. Sędzią TK zostaje ten kto ma kolesiów wysoko postawionych i aby wydawał wyroki Sprawiedliwe w sprawie kolesiów. Takie to teraz mamy czasy -prosto z PRL-u.
rybka / 2006-10-27 19:03 / Tysiącznik na forum
A co tam jakieś szemrane interesy! Jakby Kotlinowski był z PO, czy SLD to miało by to znaczenie. Ale w takim wypadku...
Życie publiczne sięgnęło dna!
jekan / 83.27.21.* / 2006-10-27 18:55
Lepper na powrót w rządzie, Kotlinowski mimo szemranych konszachtów przestępczych został najwyższym sędzią, Giertych ministrem edukacji (już mogli mu utworzyć ministerstwo koszykówki, albo zbierania jabłek z drzew na stojąco bez drabiny, ewentualnie głupich kroków, ale minister edukacji?? ) , urzędujący ministrowie kupczą stanowiskami (Rywin siedzi właściwie nie wiadomo za co, a tym takim synom, ani ich mocodawcom mimo jawnej, udokumentowanej wizualnie (!) korupcji nie spadł jeden włos z głowy!). Totalny nierząd panuje w tym rządzie, już chyba mniej nierządu jest w najtańszym burdelu. Mam nadzieję, że kolejne wybory zmiotą ze sceny ten cały polityczny brud i mród, tych wszystkich mizernych pokurczów, a następna władza, działająca w interesie obywateli, a nie wyłącznie we własnym i partyjnym jak za PZPRu, rozliczy rzetelnie psubratów z PISu i s-ki z każdego jednego sprzeniewierzenia się prawu i sprawiedliwości.

Najnowsze wpisy