Forum Polityka, aktualnościKraj

Minister Boni sprawdza, czy Żydzi i muzułmanie mogą bić rytualnie

Minister Boni sprawdza, czy Żydzi i muzułmanie mogą bić rytualnie

Wyświetlaj:
piotr126 / 77.254.80.* / 2013-07-16 22:20
zanim uchwalono ustawę o ochronie zwierząt w lipcu 1997 to już w lutym 1997 dla żydów uchwalono ekstra ustawę o prawie do zabijania bez ogłuszania mieli swoich w rządzie i parlamencie to się zabezpieczyli a muzułmanie zostali na lodzie teraz po decyzji sejmu są jedynymi ponad prawem i tak jest od stuleci i jeszcze pyskują
bukajj2 / 37.47.231.* / 2013-07-16 18:33
Michał Boni – Jakub Bauer tez nie lubi mięska z krwią ?
Dlaczego nazywają taki ubój rytualnym ? przecież tu chodzi tylko o to żeby zwierze się wykrwawiło że wzgledu na to że nie wolno jest spozywać miesa z krwią , Księga kaplańska 17 ,10 - 16
‚Jeśli jakiś człowiek z domu Izraela lub jakiś osiadły przybysz, który przebywa pośród was jako przybysz, spożywa jakąkolwiek krew, to zwrócę swe oblicze przeciw duszy, która spożywa krew; i niechybnie zgładzę go spośród jego ludu.11Bo dusza ciała jest we krwi, a ja dałem ją na ołtarz, abyście dokonywali przebłagania za swe dusze, gdyż to krew dokonuje przebłagania dzięki duszy, która w niej jest.12Dlatego powiedziałem synom Izraela: „Żadnej duszy spośród was nie wolno spożywać krwi i żaden osiadły przybysz, który przebywa pośród was jako przybysz, nie może spożywać krwi”.
13„ ‚Jeśli jakiś człowiek z synów Izraela lub jakiś osiadły przybysz, który przebywa pośród was jako przybysz, złapie podczas łowów dzikie zwierzę lub ptaka, które można jeść, to wyleje jego krew i przykryje ją prochem.14Bo duszą wszelkiego ciała jest jego krew dzięki duszy, która w niej jest. Toteż powiedziałem synom Izraela: „Nie wolno wam spożywać krwi żadnego ciała, gdyż duszą wszelkiego ciała jest jego krew. Każdy, kto ją spożywa, zostanie zgładzony”.15Jeżeli ktoś, jakaś dusza — czy to rodowity mieszkaniec, czy też osiadły przybysz — zje jakąś padlinę lub coś rozszarpanego przez dzikie zwierzę, to wypierze swe szaty i wykąpie się w wodzie, i będzie nieczysty aż do wieczora; potem będzie czysty.16Ale jeśli ich nie wypierze i nie wykąpie swego ciała, to odpowie za swe przewinienie’ ”
Biblia nie podaje żeby robić z tego jakiś obrzęd rytalny ,ale tak zwierze pozbawić życia żeby krew w miarę z niego wypłyneła , należało ją przykryć ziemią , obecnie zwierze które sie ogłusza w dalszym ciągu przecież zyje i także po podcięciu tętnic się wykrwawia , tym samym nie jest padliną jak to próbują wmówić żydzi .
Myślę ze p. Boni mógł by raczej ze swoim rządem wystosować noteę do Izraela żeby nie ingerował w sprawy Polski i Polaków .
i niech raczej sie powstrzymają od winy krwi i jej przelewu na Palestyńczykach , bo w tej chwili przecedzają komara , połykając wielbłada .
Grzegorz6063 / 91.233.25.* / 2013-07-16 15:35
Starałem się zawsze działać i myśleć racjonalnie, bez emocji i głupich uprzedzeń, lecz po oświadczeniu MSZ Izraela porostu trafia mię szlak, twierdzą że ustawa o uboju jest nie do przyjęcia! a co to znaczy że we własnym kraju jestem oceniany i pouczany jakie prawa mam ustalać, i to jeszcze obywatele z kraju w którym bez OPORU MORALNEGO zabija się ludność kraju którego się okupuje i w sposób podstępny zabrało! W imię walki z terroryzmem wojsko izraelskie morduje bezbronną ludność cywilną narodu palestyńskiego,.i to właśnie ci sami ludzie śmią pouczać innych jak mają rządzić u siebie.Najpierw niech zrobią porządek u siebie a potem niech pouczają innych.
Moher / 81.163.202.* / 2013-07-16 13:51
Rytualny nóż mi się w kieszeni otwiera. Kto w tej Polsce rządzi. Sejm i Premier, czy też pan Kracik z czeredą swoich współwyznawców. Pan Boni i Pan Sikorski już powinni stanowiska stracić.
ebork / 2013-07-16 13:44 / Bywalec forum
Te koszerne mniejszości jak chcą uboju rytualnego to niech spadają do siebie. TU JEST POLSKA...
acomitam / 109.241.112.* / 2013-07-16 13:43
No przecież MSZ Izraela stwierdziło, że ustawa jest nie do przyjęcia. A gdy pan każe, sługa słychać musi. Głupie goje znad Wisły nie będą stawać okoniem. Pociągnąć knutem po grzbietach to się nauczą moresu do starszych i mądrzejszych. A tak w ogóle to należy sprawdzać przynależność rasową także kandydatów na posłów i senatorów. Ministerstwa i najwyższe czynniki władzy mamy pod kontrolą. Trzeba do listy kontrolnej dorzucić jeszcze paralament i wtedy nie będzie takich idiotycznych niespodzianek.
# / 82.177.118.* / 2013-07-16 12:58
Słuchając tego wszystkiego, człowiek staje się krok po kroczku ksenofobem, nacjonalistą i rasistą.... ale jak nie krzyknąć "Polska dla Polaków" skoro wszyscy pchają paluchy w nasze sprawy i grzebią w naszym kraju? Granice są otwarte. Nie podoba się? Gdzieś indziej jest lepiej? Proszę się pakować i do widzenia!
sfdssss / 85.112.201.* / 2013-07-16 12:34
Przecież, skoro żeby jeść mięso muszą w okrutny sposób zabijać zwierzęta wystarczy, że staną się wegetarianami. Dalej mogą sobie żyć jako religijni Żydzi i Muzułmanie tylko bez mięsa. Z resztą nawet sprowadzić mogą i dalej jeść mięso.
Te krzyki Żydów są śmieszne.
A może jeszcze mamy w imię religii pozwalać na gwałcenie dzieci??
Kolejny krok, to zakaz okaleczania chłopców i dziewczynek przez obrzezanie. Rodzice znęcający się nad dzieckiem w taki sposób powinni tracić prawa rodzicielskie!
sisley / 213.77.28.* / 2013-07-16 12:21
Panie Boni

Proszę mi powiedzieć; kto i za co u was w rządzie odpowiada. Słyszałem że Pan za cyfryzację-to co wspólnego ma cyfryzacja z ubojem niewinnych stworzeń? Kto znowu spartolił u was robotę????

Jeżeli już zwierzę musi zginąć to przy jak najmniejszych cierpieniach. Koniec kropka. W Polsce nie ma miejsca na męczenie zwierząt-obojętnie czy chodzi o jedną sztukę-na potrzeby własne, czy chodzi o miliony-biznes.
filomidanek / 83.29.42.* / 2013-07-16 12:06
A jakie prawa mają polacy w izeaelu i u muzułmanow ?
m-53 / 95.49.174.* / 2013-07-16 11:46
A czemu nie sprawdził tego wcześniej???
Od wyroku TK upłynęło sporo czasu

Najnowsze wpisy